حذفی,’ برت اندرسون ریپ MLB آخرین بازگشت پیشنهاد

MLB آخرین پیشنهاد نمی بیش از رفتن به خوبی با اتحادیه در روز سه شنبه و یک لیگ پارچ می گوید آن را انجام نمی, هر نعمت برای این بازی بازیکنان بالا است.

و نبود او با اشاره به پول آنها را از دست بدهند در این پیشنهاد است.

“استراتژی جالب از ساخت بهترین ترین بازیکنان قابل عرضه در بازار به طور بالقوه مانند مردمان بد” Milwaukee Brewers lefty استارت برت اندرسون توییتی.

با توجه به پست Joel شرمن, MLB آخرین برنامه اجازه می دهد تا بازیکنان حداقل مقدار پول به تقریبا کل حقوق و دستمزد در یک سرشکن اساس بازی های انجام شده. اما بازی ستاره ها را بزرگترین ضربه مالی تحت این پیشنهاد. برای مثال Gerrit Cole — است که میله میله به کسب #36 میلیون نفر در این فصل خواهد بود و ساخت 18 میلیون دلار اگر قرارداد خود را گرفتند سرشکن — دریافت حدود 8 میلیون اگر این پیشنهاد می گذرد.

MLB و اتحادیه قبلا موافقت کرده بود در 26 مارس به بازیکنان حقوق و دستمزد بودن نرم افزار-و بر اساس یک 82-برنامه بازی اما لیگ گفت که توافق همچنین در سمت چپ درب باز برای پیشبرد مذاکرات مالی اگر بازی بود به بازی با طرفداران در حضور. این اتحادیه می گوید: پرداخت موضوع در حال حاضر حل و فصل شده است. بسیاری بر این باورند آن را بسیار مهم برای هر دو طرف برای رسیدن به یک توافق در این هفته اگر آنها می خواهند برای شروع فصل در اوایل ماه جولای.

Cincinnati Reds استارت ترور بائر که نازل شده است و صریح در مورد مسائل مختلف موثر بر بیس بال را صدا نمی کند خوشحال در مورد MLB آخرین برنامه است.

“خوبه… y’all می خواهید یک ویدیو دیگر از افکار من در این و یا شما جای من فقط “خفه شو و بازی بیس بال”??” بائر توییتی در سه شنبه شب.

New York Mets استارت مارکوس بود توییتی “در این فصل به دنبال ندارد و امیدوار کننده” پس از او شنیده در مورد اخبار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de