قسمت 8 در یک سری تجزیه و تحلیل نیویورک یانکیز

برت گاردنر در خط نه فقط به ادامه قابل اجرا از دوام و موفقیت در مرحله دوم کار خود را به عنوان 2020 36 ساله است نیز در آستانه قابل توجهی برخی از نقاط عطف زندگی حرفه ای قبل از فصل به طور منظم عقب رانده شد به طور نامحدود توسط coronavirus بیماری همه گیر.

اگر او در 11 بازی گاردنر را پاس الکس رودریگز برای 17th, به طور کلی در بازی به عنوان یک یانکی و او 37 دور از حرکت گذشته Graig Nettles.

اما گاردنر این تیم قدیمی ترین موقعیت بازیکن نیست به سادگی تدوین شده است آمار به تازگی.

در حالی که دیگر — جوان — outfielders مانند هارون قاضی هارون هیکس, Giancarlo استانتون نه به ذکر است Jacoby Ellsbury تا به حال مشکل ماندن در این زمینه گاردنر در حال آمدن است یک فصل است که در آن او در اوج حرفه ای homers RBIs و عملیات.

و با CC Sabathia بازنشستگی گاردنر شد طولانی ترین-شاغل یانکی.

پیش نویس در دور سوم تازه کار, پیش نویس در سال 2005 گاردنر ساخته شده خود را MLB اولین بار در سال 2008 و با امضای یک قرارداد جدید این offseason.

“آن دیوانه مرد آن است که واقعا او گفت:” این بهار از موقعیت خود به عنوان یانکی ها’ سالمند دولتمرد. “این سخت است به این باور من بوده ام در اینجا به عنوان طولانی به عنوان من. این چیزی است که من را به آرامی. آن را به معنای زیادی به من هنوز هم اینجا و من بسیار خوشحال هستم که فرصتی برای آمدن به اینجا و امتحان کنید و در پایان برخی از کسب و کار ناتمام.”

Brett Gardner
برت گاردنرچارلز Wenzelberg/نیویورک پست

و او را به دنبال بیش از حد به مراتب جلوتر است.

“در این مرحله من فقط از نوع با توجه به چیزهایی که یک سال در یک زمان” گاردنر گفت: در این بهار. “من واقعا همیشه نگاه کرد نه بیش از حد به آینده بدیهی است. این قرارداد که من امضا یانکی ها باید یک تیم از گزینه های من برای سال آینده. در یک جهان کامل برای من سالم بماند و یک فصل خوب و آنها را انتخاب کنید که گزینه ای و من دوباره و آن را انجام دهد همه را دوباره و دوباره.”

او در حال حاضر تبدیل به یکی از فقط پنج بازیکن پیش نویس توسط یانکی ها با حداقل 1000 بازدید با این تیم و پیوستن تورمن Munson, دان Mattingly, Derek Jeter و خورخه فازی است. گاردنر و جتر تنها دو بازیکن در تاریخ حق رای دادن با بیش از 100 homers و 250 پایگاه های دزدیده شده به عنوان یک یانکی.

و گاردنر یکی از تنها چهار بازیکن در رشته های اصلی برای بازی در حداقل 140 بازی در هر یک از این گذشته هفت فصل همراه با Brandon, Crawford, Anthony ریزو و کارلوس سانتانا. گاردنر و مایک ماهی قزل آلا تنها دو بازیکن با حداقل 80 اجرا می شود به ثمر رساند در هر فصل از سال 2013.

در سال گذشته گاردنر قدیمی ترین بازیکن در MLB را حداقل 100 خود شروع می شود.

“توانایی های خود را به ماندن در این زمینه به خصوص در این موقعیت بسیار ارزشمند است به خصوص با تمام صدمات دیگر آنها با برخورد در بیرون از محیط چند سال گذشته” گفت: AL طلایه دار. “من فکر می کنم بسیاری از ما شده اند در انتظار برای او به شکستن و یا کم کردن سرعت در تولید خود را, اما آن را آسان ببینید که چرا آنها می خواهند او را در اطراف. [گاردنر] پیدا کرده است راه را برای رشد — و نه فقط ادبانه. او هنوز هم بالاتر از متوسط در مرکز.”

قبل از بهار آموزش بود تعطیل با توجه به COVID-19 گیر گاردنر بود دوباره خود را به اثبات یک عضو کلیدی خود به عنوان قاضی بود کنار با دنده شکسته و سوراخ ریه و استانتون زمان از دست رفته با یک تیره و تار گوساله. Ellsbury — چند هفته کمتر از گاردنر نشده یک بازی پس از 2017.

گاردنر در ضمن بازی های برگزار شده است حداقل 140 بازی در هر فصل پس از از دست رفته بیشتر از سال 2012 با آرنج آسیب است.

هر آنچه که می شود از سال 2020 فصل اگر آن را تا به حال شروع گاردنر را بدون شک می تواند با اتکا به شدت با آسیب نگرانی های اطراف آن بیشتر از بقیه خود به طور منظم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de