برت Arends را ROI: ‘شما باید عصبی!’—افسانه ای money manager اسلش بازار سهام قرار گرفتن در معرض از 55 درصد به 25 درصد

به عنوان سرمایه گذاران ما باید همیشه عصبی هنگامی که ما شروع به ساختن پول بیش از حد بیش از حد به راحتی. به عنوان یک احمق جوانی من یک بار نادیده گرفت که حکومت در حالی که گمانه زنی در معاملات آتی نرخ بهره و انگشتان من ناودان در درب بسیار سریع و بسیار سخت است.

حتی قبل از روز جمعه گزارش اشتغال که فرستاده بازار سهام شاید دوباره سرمایه گذاران فنجان در حال اجرا است بیش از. ما سهام و وجوه متقابل و 401(k) تعادل شده اند رفتن عمودی برای بیش از دو ماه است. پس از آن احتمالا یک لحظه خوب برای یک سطل آب سرد است. و بهتر است که برای ارائه آن از وال استریت بهترین و شناخته شده آب سرد تجار بن دارند نورد و جرمی Grantham در بوستون شرکت صندوق GMO ؟

“عدم اطمینان به ندرت بالاتر بوده است…عجیب نه بازار سهام” هشدار دارند نورد شرکت سر از تخصیص دارایی اضافه کرد که GMO کاهش سهام خود را در معرض قرار گرفتن در آن شاخص معیار تخصیص رایگان استراتژی از 55 درصد در ماه مارس به 25 درصد در پایان ماه آوریل است.

جدید ریاضی از بازنشستگی: صرفه جویی 10%

“ما در بالا 10 ٪ از قیمت تاریخی نسبت درآمد[s] S&P در قبل از درآمد و به طور همزمان در بدترین حالت 10 درصد از شرایط اقتصادی مسلما حتی بدترین 1%!” می افزاید: Grantham این شرکت از بنیانگذاران. Coronavirus همه گیر است و بر خلاف گذشته, اقتصادی, حوادث, او می گوید. “این کاملا جدید وجود دارد و می توان بدون نزدیک به یقین صرفا امکانات قوی. این است که چرا بن…عصبی است و این است که چرا شما عصبی هستند و یا باید باشد.”

پس از این واقعه از چند ماه گذشته به خطرات اقتصادی به سختی نیاز به مقدار زیادی از تکرار اما به عنوان بازار افزایش می یابد آنها حداقل ارزش به خاطر سپردن. در میان آنها: بیکاری توده عمده ورشکستگی شرکت های طولانی مدت رکود اقتصادی ناآرامی های مدنی یک تلاش برای یک واکسن است که طول می کشد بسیار طولانی تر از مردم امید یا که کمتر موفق از مردم امید. به عنوان Grantham می افزاید: “اما اکثر ویروس ها هرگز مفید واکسن و مفید ترین واکسن گرفته اند و بیش از پنج سال برای توسعه و زمانی که توسعه داده شده اند فقط تا حدی موفق است.”

Grantham اضافه می کند که حتی قبل از بحران آمار اقتصاد برخورد با دراز مدت مشکلات از جمله تغییر آب و هوا, کاهش رشد جمعیت در کشورهای توسعه یافته کاهش بهره وری و در ایالات متحده آمریکا ضبط و بدهی های شرکت های بزرگ سطوح.

هیچ کدام از این امر مهم بسیار اگر قیمت سهام ارزان شد و سرمایه گذاران ارائه شده خوب حاشیه ایمنی آنها اضافه کنید. اما آنها نیست. از آنجا که بازار پایین در اواخر ماه مارس S&P 500 SPX +2.62% پرورشی است 38 درصد و شاخص راسل 2000 RUT +3.79% از سهام ایالات متحده 43%. عمده خارج از کشور شاخص مانند شاخص MSCI EAFE 990300, +1.43% توسعه بازار و شاخص MSCI بازارهای در حال ظهور 891800, +1.40%, تا حدود یک سوم است.

نشانه Alfred E. Neuman بازار است. “آنچه که من نگران باشم؟”

سرمایه گذاران برخوردار بوده اند معادل چند سال خوب بازده در بازار سهام در چند هفته GMO یادداشت ها. اواخر آوریل ترین سهام بازار ارائه شد ملال انگیز هفت سال بازده آنها محاسبه. آن را به ارزش با اضافه کردن آنها زد اعداد بیش از یک ماه پیش. بازار انجام داده اند در افزایش پس از آن—به معنی بازار امروز ارائه و حتی بیشتر زمینه را برای احتیاط.

آن را آسان به اخراج GMO به عنوان doomsayers. من دوست مرحوم دن پارچه سست بافت پرچمی های انگلیسی, مدیریت پول برای چند دهه استفاده می شود می گویند که این مشکل با تمام پیش بینی های اقتصادی بود که “اصول اقتصادی همیشه نگاه افتضاح است.” منتقدان توجه داشته باشید که GMO شده است به طور کلی بسیار محتاط در بازار سهام به ویژه در ایالات متحده در دهه های اخیر. آنها همچنین توجه داشته باشید خود را جهانی تخصیص دارایی و معیار رایگان تخصیص دارایی استراتژی دو کلید هدایت به در خانه تفکر باید underperformed هدف خود نرخ بازگشت بیش از دهه گذشته است.

از سوی دیگر GMO سه ماهه در به روز رسانی باقی می ماند مورد نیاز خواندن بر روی دیوار خیابان و حتی در میان کسانی که همیشه 100 ٪ سرمایه گذاری در سهام و 100% صعودی. این تجزیه و تحلیل است نه احمقانه. و GMO تا به حال برخی از موفقیت های دیدنی در گذشته: مانند پیش بینی دات کام مجسمه نیم تنه از 2000-2003 و مالی جهانی بحران 2007-2009 و تبدیل صعودی در اعماق بازارهای در 2008-2009.

آن است که حداقل یک یادآوری به دادن بیش از حد به شدت به سرخوشی ارواح حیوانات پس از بازارهای سهام رونق گرفت. خرده فروشی سرمایه گذاران به ویژه مستعد ابتلا به دوقلو خطرات ناشی از گرفتن بیش از حد صعودی زمانی که سهام افزایش یافته است و بیش از حد ریزشی زمانی که آنها پایین است.

در ضمن برای کسانی که بدانم که در آن محتاط و شکاک باید سرمایه گذاری GMO اشاره می کند که به اصطلاح “ارزش” سهام نسبتا ارزان در همه جا و در حال ظهور در بازار سهام به عنوان یک گروه در حال ارزان با هر منطقی. (و بهترین از همه: به طور نوظهور ارزش بازار سهام). آه و آنها را توجه داشته باشید که در حالی که بسیاری از کشورهای در حال ظهور و یا کشورهای در حال توسعه ممکن است مبارزه با کروناویروس بحران و عواقب برخی از بزرگترین اعضای بازارهای نوظهور MSCI شاخص—فکر می کنم تایوان و کره جنوبی—به نظر می رسد که مقابله با آن بهتر از به اصطلاح “توسعه یافته” جهان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de