آن را سخت به این باور است که بسیاری را تبدیل به شکست خیلی سریع.

در حالی که سرمایه گذاران در بازار سهام گرفته اند ممکن است کوتاه کردن مو از coronavirus بحران پیشخدمت, مشخصات, فروشگاه, کارمندان سرآشپزها رستوران و میلیون ها نفر دیگر در خیابان اصلی شده اند scalped.

برای برخی از درآمد خود را آهسته است. برای بسیاری از آن را متوقف در دسترس نباشد. با هیچ پول در آینده آنها وابسته به محرک چک مزایای بیکاری و پس انداز—اگر هر گونه.

حدود یک سوم از این کشور نیست که به اندازه کافی در حساب پس انداز خود را به آخرین بیش از یک ماه است.

در حال حاضر سه سرمایه گذاری و قانون کارشناسان از یکی از دانشگاه های برتر آمریکا باید آمد تا با یک راه هوشمندانه برای کمک به مردم در کمترین هزینه. و به این امید که حداقل یک جلسه در واشنگتن است.

خود جواب: اجازه دهید هر کس شیر به امنیت اجتماعی به حساب امروز.

آن را نمی باید به یک مقدار بزرگ نوشتن مالی اساتید Sylvain کاترین و حداکثر میلر و استاد حقوق Nastasha سارین در دانشگاه پنسیلوانیا است. آنها نمی خواهید برای اضافه کردن به این کشور بلندی بازنشستگی بحران پایین جاده. آنها در حال صحبت کردن در مورد اجازه دادن به مردم برداشت فقط 1% از منافع آینده.

مانند صدا نمی کند ، آن را بیش از شما ممکن است فکر می کنم. آنها برآورد متوسط برداشت خواهد بود $4,300 ازای هر خانوار است. اضافه شده به موجود مزایای بیکاری این اجازه را می دهد که سه چهارم از خانواده های ایالات متحده برای زنده ماندن سه ماه بیکاری بدون برش مصرف آنها تخمین می زنند.

“[E]ven برای ارائه به کارگران $2,500 امروز منافع آینده قطع خواهد شد با به طور متوسط 0.5%” آنها بنویسید.

و امنیت اجتماعی است که متناسب برای ما مهم تر کمتر ما کسب بنابراین سیاست خواهد بود, مترقی, کمک به آسیب پذیر تر خانواده ها بیشتر است.

“تحت این سیاست پایین 25 درصد از عرضه در بازار توزیع ثروت اضافی 88 روز به طور متوسط تا زمانی که آنها دیگر قادر به پوشش خود مصرف” آنها را بنویسید.

و به عنوان یک جایزه بزرگ: آن را نمی خواهد به اضافه بدهی های ملی است. هر چیزی دولت وام گرفته در حال حاضر به پرداخت پول در حال حاضر فقط کسر می شود از “امنیت اجتماعی” خط در جدول بدهی.

“از نقطه نظر دولت این سیاست تبدیل ضمنی تامین اجتماعی بدهی به بدهی عمومی اما برگ های آن به طور کلی آستین اجرای تعهدات بدون تغییر” نویسندگان اشاره می کنند.

(همانطور که در دراز مدت بازده اوراق قرضه خزانه داری در حال منفی در تورم دلار یکی از شگفتی اگر دولت می تواند در تئوری تا پایان ساخت سود در معامله.)

حتی 1% خروج از آینده امنیت اجتماعی می تواند بازپرداخت به تاخیر انداختن بازنشستگی تنها شش هفته به آنها اضافه کنید.

آن را قطعا خواهد بود یک پیشنهاد بحث برانگیز اگر آن را تا به حال از آن ساخته شده به واشنگتن است. منتقدان هشدار می دهند که ممکن است این امر ایجاد یک سنت خطرناک. اگر ما می توانید به امنیت اجتماعی برای این, چرا که نه برای چیز دیگر ؟ و تامین اجتماعی در حال حاضر در برابر یک فاجعه مالی بحران. این پیشنهاد خواهد حرکت ما در جهت اشتباه حتی اگر بسیار کم است.

آن جالب خواهد بود تا ببینید چه نتیجه گیری دیگر دانشگاهیان آمد به زمانی که آنها را اجرا اعداد.

اسمی تامین اجتماعی صندوق در حال حاضر دارای $2.9 تریلیون دلار در سرمایه گذاری از طرف ما. اما آینده بدهی همانطور که همه می دانند به مراتب بیشتر است. کاترین و همکاران خود قرار داده و ارزش واقعی—معنی مسئولیت اگر شما با دولت, یا دارایی, اگر شما یک بازنشسته—در بیش از 10 برابر. با این حال آن را محاسبه آن بخش قابل توجهی از اکثر مردم ثروت واقعی. و این به ویژه برای مردم بیشتر پایین اقتصادی شمع.

این یک ایده قابل توجه. آن را نیز ممکن است کوسن اقتصاد در برابر نورد فاجعه از این مستند است که با داشتن قریب به اتفاق برنامه ریزی نشده و آبشاری اثر است.

بسیاری نمی توانند پرداخت صورتحساب خود را حتی با $1,200 محرک چک. کارت اعتباری بدهی و اجاره تخلفات به ناچار افزایش دیگر این می رود. برخی از مستاجرها هستند که با توجه به “اجاره تعطیلات” توسط سخاوتمندانه صاحبان اموال. (برخی از برخی دیگر نه تنها پرداخت.) اما دو طرف به آن معادله است. زمانی که صاحب ملک خود را از دست می دهد درآمد اجاره, او ممکن است قادر به پرداخت صورتحساب خود را پرداخت کارگران خود را و یا صرف پول است. و که به نوبه خود لطمه می زند و کسب و کارهای دیگر.

در ضمن دیگر وجود دارد, عجیب و غریب, تحریف اقتصادی. “برای بیش از 50 ٪ از کسانی که آواره مزایای بیکاری در حال حاضر بیش از نرمال دستمزد” اساتید برآورد.

ما 401(k) برنامه اجازه می دهد تا “مشکلات برداشت” از آنجا که مردم نوشت که قانون به رسمیت شناخته شده است که اگر شما نمی توانید خوردن امروز خود را “برنامه های بازنشستگی” در حال رفتن به بسیار مسئله. اما چربی و یا حتی کمی چاق و چله—خصوصی حساب بازنشستگی را تا حد زیادی حفظ خانواده ثروتمند. شاید همین منطق باید تقاضای خود را به تامین اجتماعی برای همه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de