Breshad Perriman دنزل میمس را با سرعت به گروه دريافت

چهارم در یک سری تجزیه و تحلیل نیویورک جتز.

جت وارد این offseason با دو هدف اصلی پیدا کردن محافظ و گالری برای سام Darnold.

جت مدیر کل جو داگلاس خطاب گیرنده گسترده ای در هر دو رایگان آژانس و پیش نویس این امید را به خود سوم-سال کارفرمایی بهبود اهداف در سال 2020 است. بزرگترین ها هستند Breshad Perriman و rookie Denzel میمس. بزرگترین تفریق است رابی اندرسون که در سمت چپ در آژانس رایگان برای Panthers.

Perriman و میمس هر دو speedsters که می رسند با سوال در مورد مسیر خود را در حال اجرا و توانایی کامل گیرنده. کسانی که در واقع همان پرسش که مردم در مورد اندرسون در طول چهار سال با جت.

این یک بیت از تعجب جت اجازه اندرسون پیاده روی بعد از او نشان داد و شیمی با Darnold اواخر فصل گذشته زمانی که او به پایان رسید با 52 جلب برای 779 متری و پنج touchdowns. پلنگ به او دو سال 20 میلیون دلار در برخورد با 12 میلیون دلار در سال 1. که نیست بی دلیل قرارداد اما جت اجازه دهید او را ترک.

تنها چند ساعت پس از اندرسون توافق به مقابله با Carolina, جت شروع به پریدن کرد در Perriman. یک 2015 اولین انتخاب دور از کلاغ های سیاه Perriman شده است یک ناامیدی برای بسیاری از کار خود را. اما او در آمد قوی در پایان فصل گذشته برای Buccaneers و جت امیدوار بود که او شروع به تحقق بخشیدن به پتانسیل خود را. او تا به حال 25 جلب برای 506 متری و پنج touchdowns در تمپا نهایی پنج بازی.

Breshad Perriman and Denzel Mims
Breshad Perriman و دنزل میمسگتی ایماژ; AP

“من هیجان زده برای دیدن آنچه که او می تواند انجام دهد در این جرم” جت مربی آدم Gase روز دوشنبه گفت:. “او مجموعه ای از مهارت های متناسب با آنچه که ما انجام دهد. ما احساس می کنیم مثل او می تواند انجام دهد چند چیز برای ما است. او می تواند در ایجاد مواد منفجره ، او می تواند انجام برخی از چیزهای خوب پس بگیر.”

Darnold خواهد شد مقدار زیادی از سرعت در این زمینه با Perriman و میمس که جت گرفت و در دور دوم از بیلور. او یک 4.37-دوم 40-حیاط داش و نشان داد در کالج است که او می تواند دشوار جلب. سوال بزرگ در اطراف میمس است که او چگونه تنظیم خواهد شد به یک NFL جرم پس از در حال اجرا یک جرم ساده در بیلور است که آیا نیاز به او برای اجرای کامل مسیر درخت.

میمس تحت تاثیر قرار جت در ارشد کاسه در ژانویه و آنها باور دارند که او می تواند یک تهدید و قرمز-منطقه هدف برای Darnold.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

“او فوق العاده قوی هفته در ارشد کاسه” جت دستیار GM رکس هوگان گفت. “نشان داد که توانایی برای سرعت بخشیدن به توپ و پیگیری آن را بیش از شانه خود را به عنوان یک تهدید. اما او همچنین در طول فصل بر روی تمام نوار ها که شما سازمان دیده بان او را نشان می دهد یک مرد که واقعا می تواند در بالا رفتن از نردبان در نظر رفتن برای گرفتن توپ در بالاترین نقطه بازی, بالاتر از لبه. فقط به سام یکی دیگر از بزرگ هدف سریع با قابلیت تنظیم در خارج از قاب و جلب. و دوباره تا شعاع یک به علاوه در علاوه بر این به 4.38 سرعت. پس واقعا هیجان زده در مورد اضافه کردن او به مخلوط به رقابت برای ما و سام.”

از دست داد در این گفتگو در مورد بچه های جدید توسط Jamison Crowder که در واقع رهبری جت در پذیرایی (78) دریافت متری (833) و دریافت touchdowns (6) در فصل گذشته. Crowder بود خوب رایگان-امضای عامل سابق جنرال موتورز مایک Maccagnan و او تا به حال برخی از بازی های بزرگ که در آن او در ارتباط با Darnold از حافظه.

جت زیادی ندارد و عمق پشت خود را شروع. کوئینسی Enunwa شده است رد می شود پس از درد و رنج گردن آسیب در سال گذشته است و احتمالا انجام شده با جت.

داگلاس امضا جاش Doctson سابق دور اول انتخاب کنید از ردسکینز, گرفتن شانس جت می توانید چیزی از یک بازیکن است که یک تنه به این نقطه است.

Vyncint اسمیت و Braxton Berrios هر دو سریع گیرنده های که تا به حال برخی از لحظات خوب سال گذشته برای جت, اما در حال انتظار نمی رود به بزرگ نقش.

Demaryius توماس همچنان یک عامل آزاد و شانس وجود دارد جت هنوز هم می تواند او را به عقب. توماس در مورد Gase از روز خود را در دنور با هم و او تا به حال یک اثر مثبت در اتاق قفل در فصل گذشته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>