Breonna تیلور را متحمل ملی ویژه به مطمئن شوید که Black زندگی زنان توجه

LOUISVILLE, Ky. — Tamika پالمر دعا می کند.

به خدا. به دخترش Breonna.

“به من بگویید اگر من نیاز به این” او می پرسد. “به من بگویید اگر من نیاز به راه رفتن به دور.”

اما او هر روز از خواب بیدار به همان جواب.

“این چیزی بود که به من گفتن به نحوی او ساخته شده من احساس می کنم که ‘نه امروز. داد و امروز نیست.'”

Tamika از Breonna تیلور 26 ساله سیاه زن به ضرب گلوله توسط لویی مترو پلیس در آپارتمان او در مارس 13.

در ماه های پس از مرگ او Breonna نام تبدیل به یک ملی rallying cry: عدالت برای زنان برای برابری نژادی پلیس اصلاحات.

او شده است یک روند موضوع در رسانه های اجتماعی و célèbre چون برای ستارههای مانند بیانسه, اپرا وینفری و Ellen DeGeneres. Louisvillians گرفته اند به خیابان ها در اعتراض به مرگ او هر شب برای بیش از یک ماه و قانون نامگذاری شده است به افتخار او.

و Tamika تبدیل شده است و تمایلی صورت عمومی یک جنبش است. او عریان او غم و اندوه به جهان برای محافظت از دخترش میراث.

پس از سیاه و سفید زندگی می کند توجه به جنبش آمد به خط مقدم نزدیک به هفت سال پیش برخی از فعالان گفته اند گفتگو کرده است از سمت چپ سیاه — ساندرا شیرین و مطلوب Atatiana, Jefferson, پاملا Turner, ناتاشا مک کنا و Aiyana استنلی جونز — در حالی که مردان سیاه نام اقامت در سرفصل.

گاهشمار: 30 روز از تظاهرات و تغییر و آشفتگی که لرزاند لوییویل

بن Crump در فلوریدا مستقر وکیل کار کرده است که در ده ها تن از موارد خشونت پلیس معتقد است چه چیزی اتفاق افتاده است به Breonna که تغییر خواهد کرد.

او معتقد است Breonna خواهد شد در تاریخ به راه Trayvon مارتین را برای جرقه سیاه و سفید زندگی می کند موضوع و راه امت تا مرگ درخشید نور در وحشت از مجازات گالوانيزه جنبش حقوق مدنی.

دلیل این نام تحمل وکیل گفت: به دلیل بی امان خود ،

“این چیزی است که من در Tamika پالمر” Crump است که در Breonna مورد گفت. “او بسیار با وقار و متین و در حمایت او Breonna تیلور نه در حاشیه و زیر فرش جاروب.”

وی افزود: “شده است وجود دارد یک بیداری در حال حاضر که زندگی زنان را توجه بیش از حد, و من فکر می کنم که همه به دلیل Tamika پالمر.”

بودن در انظار عمومی نمی آیند آسان برای Tamika که خودش توصیف فرد به شدت خصوصی. هنگامی که او را در کار تمام وقت به عنوان یک تکنسین دیالیز, او ترجیح می دهم در خانه باشد.

اما این که زندگی خود را در حال حاضر. نه از آن شب وحشتناک.

‘نه یک لحظه آن را یک جنبش’: تیلور تظاهرات نه توقف در صورت تراژدی

مارس 13: ‘ما به او همه چیز’

آن بعد از نیمه شب هنگامی که Tamika کردم تماس بگیرید. او در حال حاضر در رختخواب.

آن کنی واکر Breonna دوست پسر. او از کوره در رفته. او فکر کرد که کسی تا به حال شات Breonna او به او گفت. او مطمئن بود. او نمی تواند او را از جایی که او بود.

او فریاد زد او را نام کردم ولی هیچ پاسخ.

Tamika کاهش یافته تلفن و تماس قطع شده است.

او انداخت روی لباس و شروع 2-مایل رانندگی به Breonna آپارتمان.

او نام کنی. او به نام Breonna. نه یکی را پاسخ دهد.

Breonna این خیابان شده بود با ماشین پلیس. Tamika سعی کردم به گفتن یک افسر که او بود و به همین دلیل او وجود دارد. اما این افسر به او گفت که یک آمبولانس در حال حاضر گرفته شده از یک زن جوان که صدمه دیده بود به بیمارستان.

Tamika به بیمارستان رفت و منتظر ساعت. او گفت Breonna وجود ندارد. یک زن گفت که او هیچ سابقه ای از Breonna حتی در راه است.

Tamika سوار به Breonna آپارتمان در اسپرینگفیلد درایو. او منتظر ساعت بیشتر تا زمانی که یک کارآگاه از او خواست اگر Breonna به هر حال دشمنان است. و یا اینکه آیا او و کنی شده است با داشتن مشکلات.

پرتره از یک اعتراض: در اینجا برخی از مردم در راهپیمایی تیلور نام

در نهایت 10 ساعت بعد از پلیس Breonna یک کارآگاه به طور غیر مستقیم گفت Tamika حقیقت است. دختر او هنوز هم در داخل آپارتمان.

او می دانست آنچه که به معنای.

او اولین کودک متولد مرده بود.

در روزها و هفته های پس از Tamika احساس نه فقط غم و اندوه از دست دادن فرزند خود را, اما او به اجرا درآمد تنهایی از احساس او تنها یک مبارزه برای پاسخ.

او را درک نمی کنند چرا افسران را یک حکم جستجو برای مواد مخدر تحقیق در Breonna خانه. Kenny دستگیر شد و برای رزرو اقدام به قتل یک افسر پلیس است.

در خبری که به دنبال Breonna بود به نام مشکوک.

و سپس داستان متوقف شده است. گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس شروع به تعطیل دولت است. به Tamika این احساس تنها او و خانواده اش هنوز هم فکر کردن در مورد Breonna.

“مثل او مهم نیست, شما می دانید؟” Tamika گفت. “و ما به او همه چیز بود. این چیز وحشتناک اتفاق افتاده است به او و … به احساس می کنم مثل هیچ کس مراقبت حتی افرادی که این کار را به او. به عنوان اگر آن را فقط یک روز دیگر.”

در سراسر کشور: اثرگذارندهها استفاده از تیلور الگوهای رفتاری به تقاضای دستگیری لویی پلیس

مه 28: “من تقریبا آن را باور نمی کند’

بعد از پلیس کشته Breonna, Tamika احساس او از دست دادن ذهن خود را.

“به طور کامل نمی دانم چه اتفاقی افتاد به Breonna نه به دیدن او هنوز قادر به صحبت کردن کنی به درک آنچه اتفاق افتاده است,” او گفت:.

در اواسط ماه مه در پاشنه ملی غلیان احساسات بیش از مردان سفید پوست به قتل Ahmaud Arbery سیاه هل دهنده در گرجستان Breonna نام آغاز شد برای به دست آوردن شناخت.

این زمانی است که Crump پیوست Tamika مدنی کت و شلوار در برابر لویی افسران که شات Breonna.

فعالان و مشاهیر گفت Breonna داستان خود را به میلیون ها نفر از پیروان. دادخواست جمع صدها نفر از هزاران نفر از امضا خواستار آن است که گروهبان. جاناتان Mattingly و افسران برت Hankison و Myles Cosgrove شارژ در مرگ او.

سپس جورج فلوید کشته شد مینیاپولیس پلیس در روز یادبود. مرگ او ناشی از یک افسر زانو در گردن او بود و در تصویری برای جهان را ببینید.

در شهرستانها در سراسر کشور آمریکایی به خیابان ها ریختند از جمله لویی.

سام Aguiar, یکی از Tamika وکلای تا به حال موفق به دریافت یک کپی کنی 911 تماس بگیرید و از که بلافاصله پس از عکسبرداری است. او منتشر شد آن را به رسانه های خبری مارس 28.

کنی درخواست کرده و بیش از بیش در رسانه های اجتماعی.

“کسی لگد درب و شات دوست دختر من” او فریاد زد به یک توزیع کننده است.

Aguiar نام آن را “یکی از سخت ترین چیزهایی که” او تا به حال شنیده ام.

ساعت پس از انتشار آن صدها نفر از معترضان آب گرفتگی در مرکز شهر. آنها ترافیک مسدود شده و شعار می دادند.

“نه عدالت!” آنها فریاد زد. “نه صلح!”

یکی از نشانه پرسید: “چه کسی به شما تماس بگیرید زمانی که پلیس در قتل است؟”

Tamika در کار بود در حالی که خانواده اش رفت و از مرکز شهر به خود را ببینید.

“من تقریبا آن را باور نمی,” او گفت:.

برای Tamika این اولین بار بود که جامعه متوجه شد که شاید آنچه پلیس گفته بود که Breonna بود و گمان کنی که سعی کرده بود به کشتن یک افسر — درست نیست.

“هنگامی که مردم شروع به یادگیری” او گفت: “این فقط به این چیز بزرگ.”

او افزود: “همه از خواب بیدار شدم.”

Tamika دانست و در مورد سیاه و سفید زندگی مهم جنبش و آشنا بود با نام مثل Trayvon مارتین و مایک براون, اما او هرگز به دنبال آن بیش از حد نزدیک است.

تا زمانی که او تا به حال به.

Tamika خودش را در بی خبر باشگاه از مادرانی که از دست داده ایم کودکان به پلیس و نژادی و خشونت است. بسیاری از آنها را بسیج در اطراف او ارائه پشتیبانی تمرینات تنفسی و توصیه های آرامش بخش چای به نوشیدنی.

“من را دریافت نمی اشتباه من بسیاری از دوستان و خانواده در اطراف من,” او گفت: “اما بسیاری از آنها نمی دانند که چگونه آن را احساس می شود من در حال حاضر. به همه این مادران دیگر رسیدن به من فقط شگفت انگیز است.

“شما در حال ملاقات با این افراد که شما می توانید دقیقا بگویید که چگونه شما احساس می کنید.”

همچنین نگاه کنید به: مریلند زمین نقاشی دیواری از Breonna تیلور قابل مشاهده خواهد بود از فضا

ژوئن 5: “نگاه در جهان تغییر’

چه اتفاقی می افتد بعدی تار برای Tamika.

همه این چیزهایی که او تا به حال به حقه بازی — اخبار, مصاحبه, عمومی, ظاهر, ملاقات با وکلای مدافع و انتخاب رهبران در حالی که هنوز دو شغل — اجرا در حافظه است.

اما در ژوئن 5, آنچه باید Breonna را 27th, جشن تولد, Tamika تا به حال یک لحظه از وضوح.

بیش از یک هزار نفر جمع شده بودند در مرکز شهر تحت ژوئن سوزان خورشید به جشن دخترش زندگی است. آنها نوشت: او کارت و خواند “تولدت مبارک.”

برخی به ارمغان آورد گل و بادکنک برای زن جوان آنها هرگز ملاقات کرد.

“شما باید در اینجا” یک پیام در یک بنر به عنوان خوانده شده. “شما برانگیخته چنین قدرتمند جنبش است. بیایید ایجاد یک دنیای جدید برای شما.”

دنبال کردن در جمعیت در جفرسن مربع پارک Tamika احساس پشتیبانی می کند. نینا سیمون را “به جوان با استعداد و سیاه” به عنوان Tamika مطرح شده راست خود را مشت در هوا.

“در زمان وجود دارد وقتی که من به عقب نگاه

“و من خالی از سکنه جوانی من”

در یک نیم دایره در اطراف او وجود دارد برافراشتند مشت و نشانه ها تا آنجا که او می توانید ببینید. ده ها تن از دوربین های قفل شده در صورت خود را به عنوان او gazed skyward.

“من به یاد داشته باشید فکر “من می توانم یک نفس’,” او گفت:. “من به یاد داشته باشید ایستاده وجود دارد و فکر” نگاه به جهان را تغییر دهید.'”

او نه تنها آن را ببینید; او آن را احساس. Breonna انجام دادیم.

سازگاری: آنچه که در مورد تحقیقات به عکسبرداری از Breonna تیلور

25 ژوئن: “من باید آن را انجام دهد یک روز دیگر’

Tamika تلفن buzzed با پیام های متنی تا 1 صبح و تماس را دوباره آغاز شده توسط 7. او لذت ریج پارک خانه وزوز شد با بستگان و قبل از 9.

وجود دارد یک تظاهرات در فرانکفورت برای Breonna که روز و Tamika بود یک هماهنگی ده ها تن از خانواده و دوستان در تلاش برای به دست آوردن همه آنها را به کنگره در زمان. او تصمیم گرفت که خود را به کاروان خودروهای خواهد کرد و چه کسی را سوار که در آن ماشین است.

هنگامی که در بزرگراه Tamika قرار دادن تلفن خود را بر سکوت خود را ثابت اطلاعیه پوشیدن بر اعصاب خود را.

در طول hourlong درایو به Frankfort, Tamika صحبت در مورد دختر نه غم انگیز راه که او درگذشت اما او بود که در زندگی راه فقط یک مادر می داند.

Breonna عاشق هر نوع از مواد غذایی تند مثل مرغ با سس تند و یا تاکو سالاد با برخی از ضربه. او همیشه کسی است که سازمان خانواده cookouts و شب بازی.

Breonna, Tamika گفت: یک سردستهزنان خواننده اپرا. از او می خواهم برنامه ریزی یک سفر با دوستان و هر روز Tamika ایمیل روشن با هشدار که Breonna شده بود در آمازون دوباره سفارش لباس های جدید.

“‘Breonna آیا شما به خرید لباس های جدید برای یکی از آخرین?'” Tamika بپرسید.

“”آره, اما من می توانم (آنها را می پوشند),'” Breonna می گویند. “‘من عکس گرفت در آن.'”

Tamika گفت: Kenny برنامه ریزی برای پیشنهاد به Breonna است که او در نهایت احساس آماده برای ازدواج. او که قرار بود به استفاده از مادر خود را در حلقه.

“کنی برای همیشه خواهد, خانواده,” او گفت:.

قبل از این تجمع Tamika جمع آوری شده با سازمان در یک کلیسا چند بلوک دور. او مطمئن بود که از روز برنامه بازی اما رفت که در آن از او خواسته شده بود برای شود.

یاران سالن بسته بندی شده بود برای catered صبحانه, توزیع تی شرت و روز اول شعارهای “می گویند نام او!”

Tamika در بر داشت یک پنجره در گوشه و نشستم. او غرق شده است. او فقط نمی خواهید در وسط آن است.

‘انقلاب است نه اختیاری’: معترضان به اشتراک گذاشتن پیام خود را در کلمات خود را

او در بر داشت زمان برای گرفتن یک ساندویچ صبحانه و در تلاش بود تا راه خود را خارج از هنگامی که یکی از سازمان دهندگان او را متوقف کرد.

Jada Pinkett Smith راه می رفت در کنار فرزندان او Jaden و بید و رپ MC Lyte.

آنها را در آغوش کشید و عکس گرفت و هنگامی که آن را آرام Tamika مخفیانه خارج است. او در مورد صحبت کردیم چقدر خوب Pinkett Smith, نگاه, نزدیک, و, که, MC Lyte بود جدی در مورد نگه داشتن ماسک ،

Tamika نبود starstruck; او بیش از حد بی حس است. اما او با افتخار به دیدن افراد مشهور را هم به عدالت تقاضا برای Breonna.

سپس او متوجه شد: او هرگز به پایان صبحانه. کسی تا به حال او را برداشت ساندویچ در وسط همه هیجان و در حال حاضر در این تجمع را مستقیما از طریق ناهار.

او آماده است ؟

او آهی کشید.

“به عنوان آماده به من خواهید بود.”

اما زمانی که ماشین گرد گوشه توسط کنگره جمعیت چپ او را وحشت زده.

او نمی دانست که بسیاری از مردم خواهد بود وجود دارد.

او تا به حال شناخته شده نیست که Pinkett Smith خواهد بود در فرانکفورت یا این که هنرمند هیپ هاپ مشترک را مرحله به عنوان خوانده شده اصلی شعر در مورد Breonna.

او بیشتر مهیجی سخنان در عین حال — حتی اگر او می خواهم امیدوار به صحبت می کنند.همه در همه ،

پشت تریبون Tamika لبخند واقعی گسترده لبخند. او گفت: جمعیت او را دوست داشت آنها را نگاه خوب است که بدون آنها او می خواهم هنوز هم می شود در خانه گریه.

“ما در حال انجام نشده است و تا زمانی که آنها می دانند که زندگی او اهمیت,” او گفت:. “ما انجام می شود. ما goin’ عدالت را دریافت کنید. ما یک مسافت های طولانی است.”

او خندید.

“اما من ain’t goin’ برگزاری میشم,” او گفت:. “آن را داغ. من خسته هستم.”

هنگامی که او می تواند Tamika تضعیف دور از مرکز صحنه ایستاده بود و در سایه این کنگره. او امیدوار بود به ضرب و شتم ترافیک با ترک قبل از این تجمع به پایان رسید اما در عوض برگزار کردم با مصاحبه تا زمانی که جمعیت در حال حاضر از بین می رود در زمان او می تواند ترک.

FBI: Breonna تیلور مورد ‘اولویت’ در لوییویل دفتر

Aguiar گفت: فرانکفورت تجمع شد اولین بار در جهان شنیده Tamika درست صدا ترین آن خام واقعی دولت است.

“تا آن روز هنوز هم وجود دارد برخی از دلهره,” او گفت:. “او آزمایشی. او ترسیده بود. او فقط یک انسان عادی. او استفاده می شود به صحبت کردن در تلویزیون.”

این تجمع به Tamika که همان نوع از تمدید احساس او تا به حال در Breonna تولد.

“من همیشه شروع به فکر کردن در مورد چگونه من نمی خواهم به آن را انجام دهد,” او گفت: “اما این لحظات هستند که به من می گویند” من باید آن را انجام دهد یک روز دیگر.'”

در آغاز Tamika نمی تواند صبر کنید برای مصیبت او به بیش از بنابراین او می تواند پیدا کردن برخی از نوع از روال جدید حتی اگر یکی بدون Breonna.

در حال حاضر او نمی بینم که به عنوان یک گزینه.

“این هنجار جدید,” او گفت:. “من نمی دانم که من می تواند از راه دور در حال حاضر. من هنوز در تلاش برای آن را کشف کردن و یاد بگیرند که چگونه به مقابله با آن, اما من قطعا در اینجا برای مدت زمان از آن.

“از آنجا که من از آنها بدم میاید برای این همیشه اتفاق می افتد به هر کس دیگری.”

صدها نفر از مردم که تا به حال پر کنگره چمن برای hourslong تجمع را ترک کرده بود و مشهور شد بلند رفته است. خدمه آغاز شده بود مصرف کردن تجهیزات صوتی و پارکینگ تقریبا خالی بود.

او با صعود به چوکیی عقب, سیاه, Dodge Charger — یکی که Breonna کار کرده بود دو شغل برای خرید در ژانویه و خندید.

“من فقط نیاز به یک چرت زدن!” او گفت:.

پس از یک توقف سریع در یک درایو از طریق و گرفتن در بزرگراه غرب به رهبری به سمت خانه Tamika جمع کیف پول خود را بین شانه و ماشین درب و حل و فصل در.

چهل دقیقه بعد در توقف و رفتن ترافیک از شب رفت و آمد در حومه Louisville, آهنگ جدید آمد در رادیو. Tamika تنفس ثابت بود و حتی چشمان خود را تحت پوشش او #BreonnaTaylor ماسک صورت.

“من دیده ام آنچه من دیده

“من حدس می زنم که منظور نگه داشتن او را اگر او می گویند او نمی تواند تنفس

“این بیش از حد بسیاری از مادران که عزادار

“آنها ما را می کشد بدون هیچ دلیل.

روز بعد, او می تواند در محل کار در ساعت 4 صبح برای یک بخش طبیعی از زندگی است.

چه اتفاقی افتاد به Breonna یک تراژدی است. اما در یک راه Tamika گفت: دختر او را از میراث به را حتی بزرگتر.

او همیشه می دانستم که Breonna بود و عظمت مقصد است.

Tamika را از آن مطمئن شوید.

دنبال تسا دووال در توییتر: @TessaDuvall.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de