Breonna تیلور اعتراض در لوییویل تساوی صدها; حداقل 7 شات. در اینجا چیزی است که ما می دانیم

Louisville, Ky. — حداقل هفت نفر به ضرب گلوله کشته شدند که صدها نفر از معترضان در مرکز شهر لوئیزویل جمع شده بودند به اجرای عدالت برای Breonna تیلور 26 ساله لویی ER تکنولوژی که به ضرب گلوله کشته شد توسط لویی مترو پلیس در ماه مارس است.

برخی از عکس های شنیده می شد در صحنه فقط قبل از 11:30 p. m. و یک سخنگوی پلیس تایید صدمات در ساعت 1 صبح در بیانیه ای. دو قربانی نیاز به عمل جراحی.

“شده اند وجود دارد برخی از بازداشت اما در این زمان ما قادر به شما بگویم که چگونه بسیاری از به عنوان وضعیت در حال انجام است” این بیانیه از سخنگوی Alicia لبخند گفت. “اطلاعات در آن دستگیری ها در دسترس خواهد بود فردا از طریق دادگاه پرونده بازداشت.”

افسران پلیس نیست آتش اسلحه های خود لبخند گفت.

شعارهای “نه عدالت بدون صلح” تکرار از طریق خیابان ها به شب افتاد و صدها نفر که در جمع آوری سفر کردن جفرسون و خیابان های اصلی. چه آغاز شده به عنوان یک تظاهرات مسالمت آمیز در شب تشدید به عنوان شب درو با جمعیت بودن teargassed و شیشه مغازه ها شکسته. به عنوان باران های سنگین نقل مکان به منطقه در ساعات اولیه صبح از جمعیت پراکنده.

تظاهرات در لوییویل افراشتند به عنوان شهرهای دیگر شاهد تظاهرات مشابه بیش از افغانستان از آمریکایی ها از جمله در شهر فینیکس, دنور و مینیاپولیس که در آن مردی به نام جورج فلوید درگذشت و پس از یک افسر فشرده زانو خود را به Floyd گردن. فلوید مرگ دستگیر شد در دوربین اشتعال یک واکنش در سراسر کشور.

به عنوان وضعیت در مرکز شهر لوئیزویل تشدید تیلور خانواده را به رسانه های اجتماعی برای, درخواست برای صلح بود.

“ما در حال رفتن به توقف تا زمانی که ما عدالت” Juniyah پالمر تیلور خواهر کوچکتر گفت: در یک ویدیو. “اما ما باید متوقف امشب قبل از اینکه مردم صدمه می بینند.”

جسی Halladay سخنگوی LMPD لحظه خطاب به رسانه ها از طریق چت تصویری و گفت: “این چیزی است که ما می خواهیم برای شهرستان ما است.”

“آنچه که ما در حال دیدن امشب در این جامعه آشکار سرخوردگی و تنش میان پلیس و ساکنان” Halladay گفت. “چه آغاز شده به عنوان یک تظاهرات مسالمت آمیز در اوایل این شب است که در حال حاضر افزایش به اموال آسیب بیشتر اقدام تهاجمی و ما فقط شنیده گزارش از آتشباری در میان جمعیت.

“ما مقدار زیادی به کار در این جامعه به عنوان یک اداره پلیس و به عنوان ساکنان با هم, اما این راهی نیست.”

شهردار گرگ فیشر اولین اظهار نظر در این تظاهرات درست قبل از نیمه شب های ارسال شده از تیلور که به نام صلح.

“طبعا احساسات بالا,” او گفت:. “به عنوان Breonna مادر می گوید: بیایید صلح آمیز به کار ما نسبت به حقیقت و عدالت است.”

چند خیابان ها بسته به ترافیک ماشین از جمله دوم پل خیابان. LMPD که گفت: نظارت اعتراض کرده و خواسته های عمومی برای جلوگیری از این منطقه در اطراف خیابان دوم با توجه به “جمعیت بزرگ.”

سازگاری: آنچه که در مورد تحقیقات به عکسبرداری از Breonna تیلور

شنیدن 911 تماس: ‘کسی لگد درب و شات دوست دختر من’

Halladay گفت: پلیس استفاده کرده اند “بزرگ داری در سراسر شب” به عنوان معترضان ترافیک مسدود شده.

اما به عنوان اعتراض وارد آن چهارم یا پنجم ساعت این وضعیت تشدید شده است. برخی در میان جمعیت سعی کردم به تلنگر یک آنچه به نظر می رسد یک آمبولانس یا زندان حمل و نقل خودرو. وجود دارد گزارش ها از گاز اشک آور استفاده می شود هر چند Halladay قادر به تایید می کنند که در ظاهر.

“هدف ما این همه شب بوده است به سعی کنید به اجازه یک تجمع مسالمت آمیز,” Halladay گفت. “من فکر می کنم ما انجام شد که کاملا موفقیت. جمعیت اتحاد در اطراف نقل مکان کرد مرکز شهر در چندین راه ما مشغول است.”

پالمر تیلور خواهر کوچکتر نوشت: بیانیه ای در Facebook شفاعت برای صلح به عنوان تشدید اعتراضات در مرکز شهر.

بیشتر بخوانید: فشار رشد می کند برای لوئیزویل به ممنوعیت-knock حکم

لحظه به لحظه: چه اتفاقی افتاده شب پلیس به ضرب گلوله Breonna تیلور

“ما سپاسگزار برای هر کس به Bre صدا امشب برای گفتن نام او برای خواستار حقیقت برای خواستار عدالت و خواستار پاسخگویی” پالمر نوشت. “لطفا در حفظ و خواستار این است. اما لطفا نگه داشتن آن صلح آمیز است. نه تسلیم به سطح است که ما از پلیس. صحبت می کنند. اعتراض. اما آیا توسل به خشونت است. ما خواهان تغییر است. ما خواهان اصلاحات است. اما ما لازم نیست برای جامعه ما به صدمه دیده است. ما باید برای جامعه ما به عدالت است.”

در اینجا چیزی است که ما می دانیم:

  • حدود 500 تا 600 معترضان با تجمع در خیابان های مرکز شهر لوئیزویل برای چند ساعت.
  • جمع آوری به عنوان اوایل به عنوان 6 یا 7 p. m. و کشیده نیمه شب گذشته.
  • تیلور مرگ محبوب rallying cry برای کسانی که جمع شده بودند با فریادهای “می گویند نام او!” و “Breonna تیلور.”
  • جمعیت منتقل شده از خارج از شهرستان در سالن خیابان ششم را در مقابل KFC یام مرکز جایی که بیشتر افسران پلیس شروع به تعامل با جمعیت است.
  • معترضان تا حد زیادی باقی مانده صلح آمیز برای بسیاری از شب اگر چه برخی از پرتاب سنگ و یا لگد زدن به ماشین پلیس و یک مجسمه آسیب دیده بود در اوایل.
  • ماموران به نظر می رسد به پوشیدن زره بدن و صورت سپر و حمل باطوم. معلوم نیست که چگونه بسیاری از افسران به نام در به اعتراض.

ادامه مطلب: ‘آن است که یک شورش. این یک شورش’: Councilwoman در پاسخ به اعتراض

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>