ایمپلنت تاد بحران هزینه او مسافران نادر گلف feat

کرامول, Conn. — دوازده بازیکن در 10 سال گذشته موفق به کسب حداقل سه مسابقات در یک فصل PGA Tour.

ایمپلنت تاد 34 ساله کارگر ماهر که یک بار تقریبا به دور از بازی به باز کردن یک پیتزا فروشی در حالی که غرق در رکود که شکستن کمتر از مردان در تلاش بود به اضافه کردن نام خود را به که بی پروا لیست با پیروزی در مسابقات قهرمانی مسافران در TPC رودخانه ارتفاعات.

تاد در زمان دو شات منجر به نهایی روز یکشنبه دور و می تواند پیوست Tiger Woods بروکس Koepka, Rory McIlroy داستین Johnson, جاستین, توماس, Bubba Watson, Jordan Spieth, Bryson DeChambeau, Jason روز جیم Furyk و Hideki ماتسویاما به عنوان بازیکنانی که موفق به کسب حداقل سه مسابقات در یک سال پس از سال 2010.

اما او این کار را نکرد.

پس از بازی گلف نسخه rope-a-dope برای اولین بار 11 سوراخ parring هر یک از آنها تاد شانس را به نفع خود — و روز آمد unhinged در par-4 سوراخ 12. نتیجه نهایی این بود 5-بر-پار 75 و یک کراوات برای 11th.

در 12 تاد شد در وسط fairway 148 متری از پرچم چپ رویکرد خود را به سمت راست و توپ خود را به یک استراحت در برخی ضخیم و خشن در کنار یک گیاهی, بانک greenside پناهگاه.

بعدی خود را به ضرب گلوله در حالی که ناراحت کننده با بی دست و پا موضع و gnarly دروغ بود یک شات بیشتر جوانب را حداقل با خیال راحت بر روی سبز. اما تاد آنچه بسیاری 20 handicappers انجام دهید: او skulled آن سبز با توپ در حال آمدن به استراحت در خشن برخی از 62 پا از سوراخ.

تاد و سپس سمت چپ خود را در کنار تراشه کوتاه سبز, 44 پا از پرچم. سپس آمد و در عین حال یکی دیگر از تراشه است که موفق به رسیدن به سبز است. دو putts بعد او مبهوت به 13th, توپ را روی گوه با سه دیو.

او رفت و از 18-زیر پر و دو عکس پشت برنده نهایی داستین جانسون به 15-زیر و پنج عکس به عقب.

ایمپلنت تاد در مسافران قهرمانیگتی ایماژ

این یک کسری او نمی تواند غلبه بر.

تاد برنده برمودا قهرمانی و Mayakoba گلف کلاسیک در back-to-back هفته در ماه نوامبر تیراندازی یک ترکیب 44-تحت همتراز در آن دو رویداد. او بیدار شد صبح یکشنبه احساس مانند آن می تواند یکی دیگر از روز جادویی مانند کسانی که دو هفته در ماه نوامبر.

بر اساس آنچه او در آن بازگشت به عقب برنده ما می دانستیم تاد قادر به پایین رفتن. او بعد از همه موقعیت خود را با دو گلوله سرب 9-تحت-par 61 او ارسال شده در روز شنبه. و آمد که پس از یک 66-65 شروع سختی در نظر گرفته شود قراضه-گوشت دور است.

جانسون که همچنین شات 61 در شنبه سوم دور, وارد روز دوم عکس های پشت تاد در 16-زیر و بلعیده تاد تا در دور نهایی — با وجود خود gaffes در پشت نه.

تاد یک پیتسبورگ مادری که در حال حاضر باعث می شود خانه اش در گرجستان ممکن است یکی از مهمترین under-the-رادار بیچهره بازیکنان در تور PGA با وجود دو برد در ماه نوامبر. او بیش از حد یک مرد شما ریشه بر اساس اعماق او spiraled به طول یک زن و شوهر از ذهن بیحس کننده اسلامپ.

در یک کشش بین 2016 و 2018, تاد از دست رفته قطع در 37 41 مسابقات. او پس از دست داد با نوسان yips که او خواندن یک کتاب توسط ریک Ankiel سابق کاردینالز پارچ که معروف مبارزه خود yips.

این رکود باعث تاد و همسرش راشل برای دیدار با مشاور مالی برای کشف کردن که آیا آن را در زمان به جلو و پلاگین خود را حرفه ای بازی کنید و سعی کنید چیز دیگری است. خرید به یک پیتزا زنجیره ای حق رای دادن در Athens, Ga., مورد بحث قرار گرفت.

“آن نیست که ما در حال اجرا از پول,” راشل گفت: PGATour.com پس از شوهرش برنده Mayakoba. “این بود که” ما نیاز به نگاه به گزینه های دیگر. چه خواهد بود بهترین راه حل برای خانواده ما?’ “

خوشبختانه آنها تصمیم چه بود, بهترین, بود, تاد شد, برای او به قدرت.

در شروع 2019 فصل سال قبل از او می خواهد برنده این دو نوامبر مسابقات, تاد شد, رتبه شماره 2,006 فتح در جهان است. خود را در رتبه بندی کاهش یافت به عنوان کم به عنوان شماره 2,043. باشگاه قهرمان در اینوود سیاه و سفید است که احتمالا رتبه شماره 2,044.

قبل از پیروزی خود را در برمودا, تاد شد, رتبه 525th در جهان است. او در آغاز این هفته 58 و پیش بینی شده بود به حرکت به 26th اگر او تا به حال برنده پنج شنبه.

“یک سال پیش من مطمئن هستم که اگر من قرار بود به نگه داشتن بازی” تاد گفت: پس از پیروزی برمودا قهرمانی.

“بسیاری از بچه ها دوباره از آن عمیق” Vaughn تیلور همکار دانشگاه گرجستان آلوم گفت: PGATour.com پس از تاد برنده در مکزیک است. “زخم در این بازی اجرا عمیق است.”

تاد اضافه شده یکی دیگر از کسانی که زخم یکشنبه در آن سرنوشت ساز 12th, سوراخ.

بیشتر برای غلبه بر برای یک مرد است که شده است وجود دارد و انجام داده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de