بوریس جانسون خواسته شد تا نام رئیس جمهور تهمت کیفیت — در اینجا پاسخ خود را

نخست وزیر بوریس جانسون گفت که ایالات متحده یک “سنگر و استحکامات از صلح و آزادی” که در مورد خواسته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و سیاه زندگی مهم جنبش است.

قانونگذاران سوال جانسون در روز چهارشنبه بیش از موضع خود در چین کیفیت از مغلوب ساختن پیشی جستن و تعدادی از مسائل دیگر از جمله بازگشایی مدارس در انگلستان است.

سال گذشته در طول جنگ خود را برای تبدیل شدن به حزب محافظه کار رهبر جانسون گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است “بسیاری از ویژگی های خوب” بیانیه ای که آورده شد تا دوباره در روز چهارشنبه در ناآرامی های مدنی در آمریکا پس از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس.

پرداختن به نخست وزیر در پارلمان از طریق لینک ویدئو کرستی Blackman یک حزب ملی اسکاتلند عضو گفت: “پاسخ رئیس جمهور ایالات متحده به مرگ جورج فلوید و سیاه زندگی مهم جنبش وحشتناک بوده است. می تواند نخست وزیر تایید به من اگر او هنوز هم معتقد است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است ‘بسیاری از بسیاری از ویژگی های خوب’ و اگر چه هستند؟”

جزئیات: بایدن طول می کشد 14-نقطه سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در نظرسنجی سی ان ان به عنوان تظاهرات لرزش آمریکا

جانسون در جواب گفت: “من از تمدید آنچه بارها گفته ایم — black lives matter و مرگ جورج فلوید بود کاملا وحشتناک.

“همانطور که برای ویژگی های آقای مغلوب ساختن پیشی جستن او در میان بسیاری از چیزهای دیگر او رئیس جمهور ایالات متحده است که ما مهم ترین متحد در جهان امروز است. هر چه مردم می گویند در مورد آن کسانی که در سمت چپ ممکن است می گویند در مورد آن ایالات متحده یک سنگر و استحکامات از صلح و آزادی است و برای بسیاری از طول عمر من است.”

نخست وزیر نیز خواسته شد در مورد موضع خود در چین بعد از پکن اعلام کرد قصد دارد برای تحمیل امنیتی جدید قانون در هنگ کنگ. جانسون وعده داده شده به میلیون ها نفر از هنگ کنگ شهروندان حق زندگی و کار در انگلستان اگر این قانون به تصویب رسید.

همچنین:چرا بازار سهام ایالات متحده نادیده گرفتن یک دم بحران در هنگ کنگ ؟

“من یک Sinophile و من معتقدم که ما باید به ادامه کار با این بزرگی و افزایش قدرت” جانسون ” روز پنج شنبه. “اما زمانی که ما نگرانی های جدی به عنوان یک کشور, که آیا آن را بیش از ریشه های COVID و یا حفاظت از ما انتقادی از زیر ساخت های ملی یا در واقع بیش از آنچه که اتفاق می افتد در هنگ کنگ پس از آن ما باید احساس کاملا رایگان برای بالا بردن این مسائل با صدای بلند و روشن با پکن و این چیزی است که ما کار خود ادامه خواهد داد.”

بخوانید:به عنوان مجسمه انگلستان برده معامله گر سرنگون این نمودار نشان می دهد تاثیر برده داری در اقتصاد بریتانیا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de