Bootleg آرایشگاه و سالن مو رشد به کروناویروس در خانه بماند سفارشات باقی بماند در برخی از کشورهای

Carmelle هریس دیدم مرد ایستاده در جلوی درب خانه او.

“آیا شما در اینجا برای کوتاه کردن مو؟”

او بود و پس هریس با پوشیدن یک N95 ماسک صورت, صادر بهداشتی دستمال مرطوب به مرد و به رهبری او را به موقت آرایشگر صندلی در اتاق نشیمن.

نرم, موسیقی بازی در پس زمینه به عنوان یک نسیم لگد و باد سازیاموسیقی زنگی jingled. بوی مرکبات معطر شمع و بخور co-مخلوط به عنوان مشتری جان Batinovich هالیوود حل و فصل را به آرایشگر صندلی.

“شما یک مجموعه بزرگ اینجا است,” او گفت:.

آن را نیز غیر قانونی — و در طول coronavirus همه گیر مو صنعت نقشه کشی بررسی حقوقی در سراسر کشور.

  • در تگزاس شلی لوتر دستگیر شد و پس از او به مبارزه طلبیده به منظور نزدیک سالن او در طول COVID-19 شیوع. او صرف دو روز در زندان و جریمه شد $7,000.
  • در میشیگان کارل Manke حرفه ای و مجوزهای کسب و کار متوقف شد و پس از او حاضر به بستن خود سلمانی. Manke, 77 متهم شد با دو جنایی و جنحه برای هجوم فرماندار stay-at-home سفارشات.
  • در کالیفرنیا دولت تهدید کرده است که اقدام انضباطی علیه باز سالن و گفته است که بررسی 651 مربوط به شکایات. شهر لس آنجلس است ثبت شکایات کیفری علیه چهار سالن مو و یک سلمانی — همراه با 55 کسب و کارهای دیگر — که باز در نقض این شهر را امن تر در صفحه اصلی سفارشات شهر لس آنجلس وکیل مایک Feuer گفت: در هفته گذشته.
  • همچنین در هفته گذشته Ulster County وزارت بهداشت و سلامت روان در نیویورک اعلام کرد که یک آرایشگر بود آزمایش مثبت برای COVID-19 بعد از برش مو پس از دولت قرار داده خاموش کردن سفارشات در محل.

تعداد مدل مو راه اندازی فروشگاه در صفحه اصلی و یا رنگ آمیزی و برش مو در مشتریان خانه های رو به افزایش است به عنوان stay-at-home سفارشات در ایالات مانند کالیفرنیا کشیده اند و فراتر از هشت هفته بیش از یک دوجین آرایشگران و کارشناسان صنعت گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

فشار مالی ذکر شده است به عنوان دلیل فرمانده مدل مو مانند هریس از کامپتون کالیفرنیا قرار داده اند خود را به لوازم آرایشی مجوز در خطر است. دو هفته پیش هریس تصمیم گرفت او تا به حال انتخاب کمی.

“آیا من شانس و تبدیل به یک جنایتکار چون من تصمیم به کار و پرداخت صورتحساب در زمان ؟” گفت: Harris, 38. “یا من فقط نشستن و تماشای صورتحساب من شمع تا زمانی که اقتصاد باز می کند تا من هزاران و هزاران دلار در بدهی؟”

هیچ قانونی وجود دارد ابهام در دولت است.

“کالیفرنیا قانون مستلزم آن است که تمام خدمات انجام شده در مجوز تأسیس” Cheri Gyuro اطلاعات عمومی و افسر وزارت کالیفرنیا از مصرف کننده امور گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. قوانین مشابه در اثر در هر دولت دیگر گفت: Steve جای خواب, مدیر اجرایی حرفه ای زیبایی انجمن.

اما این مدل مو و آرایشگران در حال مبارزه برای به دست آوردن کار قانونی فرصت در طول بیماری همه گیر.

هفته گذشته مرکز آمریکایی آزادی واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال کالیفرنیا در برابر رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom از طرف حرفه ای زیبایی فدراسیون کالیفرنیا. این تلاش برای گرفتن سالن مو بازگشایی در سطح ایالت.

5000 مایل دور, سبک نگران هستند

در کانکتیکات سالن مالک Odete DaSilva گفت: او در میان هزاران نفر از مدل مو و سالن صاحبان اصرار رژیم صهیونیستی. ند لمانت به عقب راندن مارس 20 تاریخ زمانی که سالن و آرایشگاه خواهد شد مجاز به بازگشایی شده است. او گفت: آنها از ترس خطرات ناشی از آلوده شدن با COVID-19 بیش از حد بالا هستند به بازگشت به کار و اجازه می دهد آنها را به انجام این کار خواهد شد و توانایی خود را برای جمع آوری مزایای بیکاری.

“این چنین تفرقه موضوع درست است ؟” گفت: Steve جای خواب, مدیر اجرایی حرفه ای زیبایی انجمن. “اعضای ما همان راه که بقیه کشور ایفا می کند. نیمی از آنها فکر ” هی آن را بیش از حد به زودی بیایید صبر کنید و همه چیز را امن است. و نیم دیگر است, ‘let’s go-go-go-go.’ “

احساس فوریت رهبری یکی کالیفرنیای جنوبی آرایشگاه برای ایجاد در گاراژ موقت سالن کامل با هود کن و شامپو کاسه. او در صحبت خواست نامش فاش نشود چرا که او گفت که او مجوز لوازم آرایشی می تواند لغو اما اجازه ایالات متحده آمریکا امروز برای گرفتن عکس.

به محض ورود به آرایشگر گفت: مشتریان او دستور داده شده است که به متن خود را به جای حلقه مفت به نگه داشتن او دو سگ از پارس و از بین بردن سر و صدا های غیر ضروری که ممکن است جلب توجه از همسایگان.

انتخاب به سرپیچی و یا رعایت دستور دولت حاکم بر مو صنعت تبدیل شده است و بخشی از سیاست همه گیر.

پس از لوتر منتشر شد از دالاس زندان تگزاس سناتور تد کروز رو کوتاه کردن مو در سالن à la Mode. تگزاس سرهنگ رژیم صهیونیستی. دن پاتریک اعلام کرد او خواهد پرداخت لوتر $7,000 خوب اگر چه صاحب سالن در حال حاضر کافی پول آن را اداره کند.

او موفق به دریافت بیش از $500,000 از یک GoFundMe انتخاباتی که شروع شد یک روز قبل از او به بازگشایی سالن او و به تازگی لوتر آغاز یک سازمان غیر انتفاعی به نام “شجاعت ایستاده است.”

در مه 14, لوتر گفت: ایالات متحده آمریکا امروز او در حال رانندگی بود از به میشیگان به ارائه پشتیبانی برای Manke آرایشگر که با آن مواجه است زمان زندان پس از امتناع وی سلمانی در اوسو یک شهر در حدود 15000 نفر.

“من وکیل شده اند در تماس با وکلای مدافع گفت:” لوتر 46. “حتی اگر آن را فقط نشان دادن چهره من من نیاز به بیرون رفتن وجود دارد و حمایت از این مرد.

“در حال حاضر من می خواهم به صحبت می کنند و با اقدامات و مطمئن شوید که همه در ایالات متحده متوجه می شود که ما در حال گرفتن حقوق و آزادی های ما گرفته شده و ما باید آنها را بلافاصله.”

Manke نیست پاسخ به درخواست مصاحبه.

‘همه چیز فوق العاده تمیز’

در یک مصاحبه در گچ خانه جایی که او زندگی می کند با دو هم اتاقی هریس صحبت نمی کنم در مورد سیاست. اما او مشتاقانه در مورد سلامت و ایمنی گفت: او به تازگی به اتمام دو دوره های آنلاین و دریافت COVID-19 گواهینامه از Barbicide یک شرکت که مبادرت به فروش محصولات طراحی شده برای تمیز کردن و ضد عفونی کردن سالن.

یکی از هریس هم اتاقی شد کمک به او را ضد عفونی بین مشتریان.

“همه چیز فوق العاده تمیز” هریس گفت: از او موقت سالن.

اما بعید است که ایالت کالیفرنیا هیئت Barbering و لوازم آرایشی تحت تاثیر قرار خواهد شد بر اساس هشدار را صادر آوریل 1 توسط رسانه های اجتماعی.

“هیئت مدیره خواستار مجوز به دنبال ماندن در خانه سفارشات” پست بخوانید. “اگر کسب و کار همچنان به قرار دادن بهداشت و ایمنی در معرض خطر با پیروی از راهنمایی های ارائه شده و اگر شرایط آن را حکم هیئت مدیره ممکن است به دنبال اقدام انضباطی علیه مجوز خود را. این نمی خواهد به آرامی باید گرفته شود.”

اما هفته گذشته در ساسون سالن در بورلی هیلز جلو باز بود و یک باربر بود برش یک مرد مو. نه با پوشیدن یک ماسک صورت. سوزی Mutch جهانی مدیر بازاریابی برای ساسون نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در بروکهیون می سی سی پی, Robert Edwards گفت که او نگران مدل مو و آرایشگاه رفتن و بازگشت به کار پس از او برادر یوجین دیرین آرایشگر درگذشت COVID-19 مارس در سن 46.

Jonathan Edwards گفت: خانواده او فکر می کند 46 ساله یوجین ادواردز آلوده شده با COVID-19 در طول یک موی نشان می دهد در جکسون را از دست ندهید. در 15 مارس. یوجین ادواردز که زندگی در بروخون, Miss., نمی شد با پوشیدن یک ماسک صورت از آنجا که مو را نشان می دهد برگزار شد قبل از دولت-در-خانه سفارش تحمیل شد در می سی سی پی با توجه به Jonathan Edwards.

او گفت: امنیت باید به عنوان برترین سالن و آرایشگاه بازگشایی شده است.

“من می دانم که آنها در حال استفاده از ماسک” Jonathan Edwards گفت. “اما شما نمی دانید که مشتری شما در حال کار با و شما می توانید حمل COVID-19 و نه هر گونه علائم است.”

ایمنی بخشی از انگیزه زمانی که مرکز آمریکایی آزادی واصل طرح دعوی در دادگاه از طرف PBFC گفت: وکیل فرد جونز مشاور برای این گروه به نمایندگی از زیبایی و barbering صنعت.

“به من بگویید چه امن تر” جونز گفت: “داشتن (مدل مو و آرایشگران) رفتن از یکی به بعدی ، یا همه کسانی که بانوان و مردان به محیط کنترل شده از سالن که در آن آنها حفظ آلودگی متقاطع کنترل؟”

پس از ورود به هریس خانه Batinovich توضیح داد که او می خواهم او را دیده در Craigslist که در آن کشت و مدل مو تبلیغات خدمات خود را. تقاضا بالا است چندین مدل مو گفت: ایالات متحده آمریکا امروز و هریس گفت: او به طور متوسط بین پنج تا 10 مشتریان در هر روز است.

او در شارژ 20 دلار در کوتاه کردن مو و ساخت مورد تا آنجا که او می کند هنگامی که او مشغول به کار در یک فلوید را 99 سلمانی.

کار با یک تیغ الکتریکی کوچک شانه و قیچی هریس مورد نیاز حدود 20 دقیقه برای تکمیل Batinovich مدل موی.

“شما نگاه خوب,” او گفت:.

Batinovich لبخند زد.

“من احساس می کنم خوب,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>