بوکر ضربان مترقی چلنجر ون درو نژاد مجموعه و دیگر takeaways از مقدماتی

واشنگتن – یکی دیگر از اولیه شب آمده و رفته با چند انتخابات شگفتی و مشکل کمی برای رای دهندگان که رای آنها رای گیری.

وقت بهداشت ، Cory Booker جان سالم به در برد برابر مترقی چلنجر در نیوجرسی دموکرات سنا اولیه.

بوکر مواجه خاموش در برابر کمتر شناخته شده لارنس هام بنیانگذار و رئیس مردم سازمان برای پیشرفت است که با این نسخهها کار برای اجتماعی و نژادی و اجتماعی و عدالت اقتصادی. هام را با شعار “نه من. ما” بود که همان استفاده شده توسط سناتور. برنی ساندرز’ در انتخابات ریاست جمهوری است.

بوکر یکی از تنها سه سیاه سناتورها و به تازگی شده است آوازی رهبر در پلیس بحث اصلاحات در کاپیتول هیل. پیش از اولیه بوکر حال اجرا برای رئیس جمهور به پایان رسید اما پیشنهاد خود را در ماه ژانویه است.

بیشتر: کجا آمریکایی ها ایستاده در انتخابات ، اجازه دهید آنها را به شما بگویم.

اگر چه بوکر که برای اولین بار وارد مجلس سنا در سال 2013 انتظار می رود را به نفع خود چالش اصلی در آمد در زمانی که مترقی نامزدها مانند Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز را با موفقیت جای کسی را گرفتن استقرار-حمایت دموکرات ها ، اخیرا مترقی نامزد جمال بومن آگهی در اولیه در برابر Rep. الیوت انگل D-n. y. a 16-مدت وقت و کمیته روابط خارجی مجلس صندلی که دریافت تاییدیه از استقرار دموکرات مانند هیلاری کلینتون نانسی پلوسی و چاک شومر.

در اینجا نگاهی دیگر خبری از مقدماتی

تشکر. جف ون درو به صورت خاموش در برابر امی کندی

تشکر. جف ون درو که روشن احزاب از حزب دموکرات به جمهوریخواه در سال گذشته موفق به کسب توافق اولیه خواهد شد و چهره در برابر دموکرات امی کندی, که برنده دموکراتیک اولیه در نیوجرسی 2nd کنگره منطقه.

در دسامبر 2019 ون درو یکی از تنها دو خانه دموکرات ها برای شکستن صفوف و رای دادن در برابر هر دو مقاله از اعلام جرم علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. به زودی پس از رای خود را تغییر حزب خود را به وابستگی به ایران. مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل این سال مبارزه برای ون درو انتخابات در یک تجمع در ویلدوود, N. J.

بیشتر: دیدار با جف ون درو حزب-تعویض مجلس

ون درو مواجه چالش اصلی از محافظه کار و باب پترسون سابق speechwriter در دولت جورج دبلیو بوش بود.

برای دموکراتیک اولیه کندی سابق یک معلم که در سابق کنگره ایالات متحده پاتریک کندی را شکست داد Brigid کالاهان هریسون سیاسی-استاد علوم در دولت دانشگاه و خواهد کانینگهام سابق کنگره دستیار سناتور. Cory Booker, D-N. J., که در خدمت به عنوان محقق ارشد برای خانه نظارت کمیته.

کندی تایید شد لیبریا فیل مورفی.

رای گیری مسائل به عنوان شایع به انتخابات قبلی

پس از هفته ها از صف های طولانی در مراکز رای دهی متحده و مسائل مختلف با رای گیری رای دهندگان در نیوجرسی و دلاور رو چند گزارش مسائل خود رای.

هر دو کشور گسترش رای توسط ایمیل و رای گیری غایب گزینه به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس گریبانگیر کشور است.

در نیوجرسی رژیم صهیونیستی است. مورفی دستور داد که انتخابات انجام می شود و عمدتا توسط ایمیل پس از فشار اولیه از ژوئن 2 با توجه به COVID-19. همه رای-با-ایمیل آراء شهریور یا قبل از جمعه و دریافت شده توسط 8 p. m. 14 ژوئیه محسوب می شود.

در دلاور رژیم صهیونیستی است. جان کارنی صادر اضطراری coronavirus اعلامیه اجازه داده است که هر رای دهنده برای انتخاب “بیمار و یا به طور موقت یا دائم معلول جسمی” و واجد شرایط برای بازیگران یک رای گیری غایب. Absentee ballot برنامه های کاربردی نیز فرستاده شده به هر ثبت نام دموکرات و جمهوری خواه در دولت است.

بیشتر: چند سناتور جمهوریخواه می گویند که آنها نمی خواهد در جمهوریخواه به عنوان COVID-19 مورد در فلوریدا سنبله

بایدن رسما برنده خود دولت خانه

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک نامزد رسمی برنده دلاور شنبه شب.

بایدن بود که دولت سناتور برای بیش از 35 سال در نهایت برنده اصلی دولت در سوم خود را برای رئيس جمهور اجرا شود. اگر چه او کاهش یافته و از نژاد قبل از دلاور اولیه خود را در ریاست جمهوری قبلی مناقصه بایدن آخرین نامزد ایستاده پس از خارج پایدار یکی از بزرگترین و متنوع ترین انتخابات ریاست جمهوری در زمینه تاریخ است.

هر دو ساندرز و ماساچوست ایالت الیزابت وارن بودند در انتخابات با وجود هر دو سناتور داشتن به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود را در آوریل و مارس بود.

بایدن همچنین برنده نیوجرسی ریاست جمهوری اولیه روز سه شنبه.

معاون سابق رئیس جمهور تقریبا 2,270 متعهد نمایندگان. ماه گذشته او پیشی 1,991 متعهد نماینده آستانه مورد نیاز برای تبدیل شدن به حزب نامزد.

کمک: ساوانا Behrmann; آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de