بانی اشاره گر به اشاره گر خواهر مرده است در 69

بانی اشاره گر عضو R&B گروه خواهران اشاره گر مرده است در سن 69. خواننده درگذشت, شنبه در خانه اش در لس آنجلس از ایست قلبی.

“آن را با غم و اندوه بزرگ است که من باید برای اعلام به طرفداران خواهران اشاره گر که خواهر من, بانی, درگذشت,” بانی خواهر و سابق bandmate آنیتا در بیانیه ای گفت ایالات متحده آمریکا امروز ارائه شده توسط نماینده راجر نیل. آنیتا گفت: “ما خانواده را ویران کرد” و خواست “نماز در این زمان” به نمایندگی از اشاره گر ،

“بانی بهترین دوست من بود و ما صحبت کردیم در هر روز است. ما هرگز تا به حال مبارزه در زندگی ما, من در حال حاضر از دست او و من دوباره او را ببینم و یک روز” او گفت:.

چهار خواهران اشاره گر, روت, آنیتا, بانی و ژوئن رشد آواز خواندن در کلیسا در اوکلند کالیفرنیا که در آن پدر خود را یک وزیر. آن بانی مدت کوتاهی پس از فارغ التحصیلی دبیرستان که برای اولین بار می خواستم به حرکت در خارج از کلیسا و به باشگاه به دنبال یک حرفه ای حرفه ای آواز.

او معتقد خواهر کوچکتر ژوئن برای پیوستن به او و دو شروع به انجام مباحث با هم به عنوان یک اواز یا موسیقی دو نفری در سال 1969. در نهایت آنها می خواهم متقاعد کردن خود و دو خواهر بزرگتر که در حال حاضر ازدواج با کودکان برای پیوستن به آنها را.

“اشاره گر خواهران هرگز اتفاق افتاده شده است, بانی” آنیتا در بیانیه ای گفت.

کوارتت آورده همجوشی منحصر به فرد از فانک و روح و 1940s-سبک جاز گم شدن و پاپ خود را به عمل اغلب پانسمان در سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل که شبیه خود پیشگامان این اندروز ،

بانی و خواهر او ثبت کشت و بازدید در طول دهه 1970 از جمله برک آوت آهنگ “بله ما می تواند” “وانگ دنگ ابله” و “چه مدت (Betcha’ یک جوجه در دو طرف).”

بانی co-نوشت: این گروه در سال 1974 کلاسیک “پری” است که به اوج خود رسید و در شماره 13 در Billboard Hot 100 singles chart به دست آورده و یک جایزه گرمی برای بهترین کشور vocal performance by a duo یا گروهی – تبدیل شدن به اولین زن گروه را به نفع خود جایزه. آنها نیز اولین آمریکایی آفریقایی تبار به اجرا در Grand Ole Opry در Nashville, Tennessee.

الویس پریسلی منتشر شده و یک جلد “افسانه” از یک سال بعد.

بانی در سمت چپ این گروه به دنبال یک حرفه انفرادی خود را در سال 1977 پیدا کردن متوسط موفقیت با یک دیسکو جلد Elgins’ “بهشت باید شما فرستاده می شود.” در ضمن خواهران اشاره گر led با اموزش و آنیتا – یافت بزرگترین موفقیت تجاری در سال 1980 با آهنگ مانند “من خیلی هیجان زده” آهسته “دست” “آتش” و “او خیلی خجالتی است.”

در این سال بانی و آنیتا منتشر شد “احساس می کند مانند ماه ژوئن” ادای احترام به خود را در اواخر خواهر ژوئن که در سال 2006 درگذشت. آن را بانی این آخرین ترانه ضبط شده قبل از مرگ او.

بانی آن جان سالم به در برد توسط برادران او و هارون و فریتز و خواهر اموزش و آنیتا اشاره گر.

کمک: اندرو دالتون آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de