پیوند: گزارش عملکرد وزارت خزانه داری ظهور چین به عنوان سوخت بورس جهانی-بازار تجمع

وزارت خزانه داری ایالات متحده بازده رز دوشنبه به عنوان چینی روند صعودی ریخته به بازارهای سهام جهانی وزن در اشتها bank.

چه Treasurys انجام می دهند ؟

10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید عملکرد TMUBMUSD10Y, 0.691% افزایش 1.8 اساس امتیاز به 0.689% در حالی که 2 سال توجه رای TMUBMUSD02Y, 0.160% لبه 0.6 اساس نقطه بالاتر به 0.161%. 30 سال بازده اوراق قرضه TMUBMUSD30Y, 1.458% افزایش 1.9 اساس امتیاز به 1.452%. قیمت اوراق قرضه در جهت مخالف حرکت از بازده.

چه رانندگی Treasurys?

چینی سهام به دست آورد به شدت پس از این کشور در رسانه های دولتی زد سرمقاله و مقالات تشویق سرمایه گذاران به خرید سهام برای حمایت از بازارهای داخلی. CSI 300 شاخص 000300, +5.66%, چین معیار سهام سنج تشکیل شده از سهام ذکر شده در شانگهای و شنژن مبادلات به دست آورد 5.7% رانندگی آن را تا 13.8 درصد در سال به تاریخ.

آمریکا و بازارهای سهام اروپا پیوست و در صعودی معاملات با قیمت های آتی برای شاخص S&P 500 SPX +0.45% و میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +0.35% سیگنالینگ سود در آغاز روز تجاری.

هنوز هم سرمایه گذاران هنوز هم رقیب با بالا رفتن شمارش جدید COVID-19 نفر در ایالات متحده متمرکز در چند نقطه داغ ایالت از جمله آریزونا و فلوریدا. نگران است و ترس از این ویروس می تواند مانع مصرف کننده و هزینه های کسب و کار در چند ماه آینده پس از فعالیت های کسب و کار بازگشت به شدت در سه ماهه دوم سال جاری با توجه به تهاجمی تلاش برای بازگشایی اقتصاد است.

در داده های اقتصادی Markit خواهد شد و انتشار آن در ماه ژوئن بخش خدمات شاخص مدیران خرید در 9:45 صبح به وقت شرق آمریکا پس از بیشتر از نزدیک دنبال گزارش موسسه مدیریت عرضه را در خدمات 10 صبح

چه فعالان بازار می گویند ؟

“با وجود این افزایش در موارد گرچه از آن خطری که ما شروع نیمه دوم به رهبری چین و اروپا. های آتی سهام ایالات متحده با اشاره به قوی باز با نرخ نسبتا بالاتر” گفت: Gregory Faranello سر از ایالات متحده نرخ در AmeriVet اوراق بهادار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>