پیوند: گزارش عملکرد وزارت خزانه داری عقب نشینی bond فروش اصطبل به شروع هفته

وزارت خزانه داری بازده بیشتر کاهش یافت دوشنبه به عنوان بازار اوراق قرضه تلاش برای گسترش هفته گذشته فروش به عنوان سرمایه گذاران به جلو نگاه به فدرال رزرو در نشست اواخر این هفته.

چه Treasurys انجام می دهند ؟

10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید عملکرد TMUBMUSD10Y, 0.881% کاهش 2 واحد به 0.883% در حالی که دو سال توجه داشته باشید رای TMUBMUSD02Y, 0.228% افزایش 1.4 اساس امتیاز به 0.228% آن بالاترین سطح از آوریل 13. 30 سال بازده اوراق قرضه TMUBMUSD30Y, 1.642% کاهش 2.1 اساس امتیاز به 1.658%.

چه رانندگی Treasurys?

افزایش شدید بازدهی های اوراق قرضۀ دولتی در هفته گذشته آمد در بازگشت از افزایش انتظارات برای یک جهش اقتصادی پس از یک گزارش اشتغال نشان داد افزایش کار سود و نه زیان است. نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3% از 14.7% اما وزارت کار با اشاره به نرخ بیکاری زیاد شده اند 3 درصد بالاتر به عنوان نه همه furloughed کارگران به عنوان طبقه بندی شده بیکار.

با این وجود امیدوار است برای کاهش مستند اقدامات در تمام 50 ایالت را به زندگی بازگشت به بازار کار و اقتصاد باید وزن بر قیمت ها برای مدت طولانی-مورخ اوراق قرضه بلند کردن اجسام خود بازده بالاتر برای خود در کوتاه مدت همسالان و در نتیجه steepening به اصطلاح منحنی عملکرد. این روند اما متوقف در روز دوشنبه به عنوان منحنی مسطح است.

خوبی دریافت حراج به 44 میلیارد دلار از سه سال یادداشت منعکس انتظارات که کوتاه-مورخ بازده خواهد مبارزه برای افزایش فدرال رزرو نگه می دارد نرخ بهره پایین برای مدت طولانی.

ببینید: اینجا چرا نظم فروش است دچار تشنج یک بار صلح آمیز آمریکا در بازار اوراق قرضه

بانک فدرال نرخ-تنظیم بدن را نگه دارید و آن دو بعد سیاست جلسه شروع روز سه شنبه که در آن سرمایه گذاران را به دنبال نشانه هایی است که بانک مرکزی ممکن است درگیر در سیاست هایی که کلاه بازده برای برخی از سررسید این سال و یا عملکرد منحنی کنترل.

وال استریت ژورنال گزارش داد تغذیه مقامات به خصوص علاقه مند در چگونه همتایان خود در استرالیا تا به حال اتخاذ یک سیاست دربندی بازده برای همه اوراق قرضه مجموعه به قبل از تاریخ مجموعه ای به عنوان یک راه از تاکید بانک مرکزی تعهد به حفظ سیاست تطبیقی.

جزئیات: آماده برای تغذیه به استقرار تست نشده سیاست های پولی طرح در ماه سپتامبر تحلیلگر می گوید:

چه شرکت کنندگان در بازار می گویند ؟

“مناسب خرید در سراسر منحنی امروز به عنوان سرمایه گذاران در نظر گرفتن مزیت های اخیر فروش از روز جمعه بهتر از انتظار مشاغل آمریکا در گزارش گفت:” تام دی Galoma مدیر عامل Treasurys تجاری در بندر جهانی اوراق بهادار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de