پیوند گزارش: 10 سال عملکرد خزانه داری را می بیند بزرگترین روزانه افزایش 2 ماه به عنوان سهام تجمع

وزارت خزانه داری ایالات متحده بازده رز دوشنبه پس از بازارهای سهام بالاتر پس از رئیس فدرال جروم پاول گفت: بانک مرکزی هنوز ابزار برای مبارزه با رکود اقتصادی است. گزارش ها از موفقیت های اولیه از تجربی coronavirus واکسن نیز اضافه شده برای فروش در هاون اوراق قرضه و خرید سهام است.

چه Treasurys انجام می دهند ؟

10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید عملکرد TMUBMUSD10Y, 0.720% صعود 10.1 اساس نقاط به بیش از پنج هفته از 0.741% مارک بزرگترین روزانه افزایش از مارس 18. 30 سال بازده اوراق قرضه TMUBMUSD30Y, 1.433% افزایش 13.6 اساس امتیاز به یک دو ماه اخیر از 1.456% همچنین رزرو بزرگترین افزایش روزانه از مارس 18. 2-سال توجه داشته باشید رای TMUBMUSD02Y, 0.181% شد تا 3.4 اساس نقطه در 0.183%.

چه رانندگی Treasurys?

مدرناعلام کرد نتایج مثبت از فاز یک کارآزمایی بالینی به صورت تجربی آن را coronavirus واکسن ارائه برخی از مقاومت به دارایی به عنوان پناهگاه مانند بدهی های دولت.

سهام-بازار گاو نر بوده است امیدوار است برای درمان یا واکسنی برای این بیماری مرگبار که زده بیش از 4.7 میلیون نفر در سراسر جهان از روز شنبه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در همین حال پاول گفت: بانک مرکزی نبود از مهمات در مصاحبه با رادیو فردا مجله “60 دقیقه” در روز یکشنبه. او گفت: “هیچ محدودیتی” به چه تغذیه می توانید به قرض دادن پول به بازارهای مالی و پیشنهاد بانک مرکزی هنوز هم می تواند نیشگون گرفتن و کشیدن آن دارایی-برنامه خرید و یا ایجاد تعهدات در مسیر آینده نرخ بهره است.

پاول را شهادت در مقابل کمیته بانکی سنای مراقبت عمل این هفته است و انتظار می رود برای استفاده از پلت فرم به فشار اضافی برای اقدامات تسهیلی پولی.

S&P 500 SPX +3.15% و میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +3.85% بسته تا بیش از 3 درصد در روز دوشنبه. شاخص Stoxx Europe 600 SXXP, +4.06% به دست آورد 4.1%.

سرمایه گذاران خارج از کشور به فروش می رسد $299.3 میلیارد دلار از Treasurys در طول ماه مارس باند-بازار تجمع بر اساس آخرین خزانه داری سرمایه های بین المللی در گزارش منتشر شده در جمعه. تحلیلگران گفت: انحلال اوراق قرضه دولتی توسط سرمایه گذاران خارج از کشور پیشنهاد بانک ها و شرکت های خارج از کشور به فروش دلار را گرانتر به منبع greenbacks.

چه فعالان بازار می گویند ؟

“سریع به جلو به امروز صبح و اخبار در مورد مدرن و اخبار مثبت در مورد خود را آزمایش می دهد امید به بیش از فقط به سرمایه گذاران در مورد احتمال این که یک واکسن می تواند دیر یا زود آن را می دهد امید به یک دنیای پر از مردم گفت:” کوین Giddis سر از درآمد ثابت در Raymond James.

“در حالی که وجود دارد به احتمال زیاد یک راه طولانی برای گرفتن وجود دارد به غذای آماده از این است که ما نه تنها گرسنگی برای برخی از خبر خوب ما چسبیده به آن به منظور حرکت رو به جلو,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>