پیوند گزارش: 10 سال عملکرد خزانه داری بازدید 8-هفته روز جهانی حقوق صاحبان سهام سود و اقتصادی

وزارت خزانه داری بازده صعود در روز چهارشنبه در خط با شناور در بازارهای سهام جهانی به عنوان سرمایه گذاران چشم داده ها نشان می دهد بدترین زمان رکود اقتصادی ممکن است به زودی منتقل می کند.

چه Treasurys انجام می دهند ؟

10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید عملکرد TMUBMUSD10Y, 0.753% افزایش 8.2 اساس امتیاز به 0.761% آن بالاترین سطح از آوریل 8. دو سال توجه داشته باشید رای TMUBMUSD02Y, 0.176% افزایش 3.2 واحد درصد به چهار هفته از 0.198% در حالی که 30 سال بازده اوراق قرضه TMUBMUSD30Y, 1.535% صعود 7.3 اساس امتیاز به 1.551%. قیمت اوراق قرضه در جهت مخالف حرکت از بازده.

چه رانندگی Treasurys?

اشتها برای دارائی های کاسته عنوان سهام نگاه به گسترش خود حرکت صعودی با وجود نگرانی در سراسر ایالات متحده-چین تنش مدنی و ناآرامی و ترس است که موج دوم coronavirus عفونت می تواند ضربه زدن به ملت است. سرمایه گذاران باقی مانده متمرکز ثابت بازگشایی متحده و شهرستانها پیش بینی شروع یک بهبود اقتصادی انتظار می رود با برگزاری در نیمه دوم این سال است.

ببینید: داو اوکراین: 26,000 سطح به عنوان شغل و خدمات داده ها نشان می دهد نشانه های اقتصاد نزدیک به bottoming کردن

S&P 500 SPX +1.36% و میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +2.04% راهپیمایی بالاتر در روز چهارشنبه. اروپا Euro Stoxx 600 شاخص SXXP, +2.54% و انگلستان FTSE 100 benchmar k UKX, +2.60% هر دو به دست آورد حدود 2.5%.

اضافه کردن به نزولی نوسانات در بازار اوراق قرضه به صورت خودکار پردازش داده های گزارش شده که بخش خصوصی کارفرمایان به حال ریختن 2.76 میلیون شغل ممکن است. افت به مراتب کمتر از پیش بینی های اقتصاددانان بررسی Econoday که انتظار می رود از دست 8.66 میلیون.

اما ADP هشدار داد که به عنوان داده ها تنها آهنگ های اشتغال از طریق 12th, از ماه, آخرین کار-گزارش بازار ممکن است منعکس کننده فشار پر از COVID-19 و تاثیر آن بر مشاغل.

در دیگر اطلاعات موسسه ism non-manufacturing index در آمد در 45.4. MarketWatch-بررسی اقتصاددانان پیش بینی ممکن است خواندن از 44.7 از 41.8 در ماه قبل. هر مطلب زیر 50 نشان دهنده یک رکود در فعالیت های صنعتی.

بررسی: این خطر وجود دارد در قطع ارتباط بین خود راضی بازارهای ضعیف و اصول تحلیلگر هشدار

چه شرکت کنندگان در بازار می گویند ؟

“این یک بازی بسیار خشونت آمیز حرکت ما تا به حال در 24 ساعت گذشته. این ادامه یک ریسک در تجارت ما با داشتن جهانی برای سه هفته گذشته. این همه در مورد ترس از گم کردن گفت:” تام دی Galoma مدیر عامل Treasurys تجاری در بندر جهانی اوراق بهادار در مصاحبه.

“نقدی است که به کار قرار داده و با وجود حدس و گمان است که برای رفتن به یک عظیم ایجاد توازن از درآمد ثابت به سهام. شاید مردم در تلاش هستند تا پیش از آن تغییر” گفت: di Galoma.

جزئیات: سهام ممکن است اتاق را برای صعود به عنوان سرمایه گذار تخصیص به سهام هنوز هم پایین تر از بعد از سال 2008 بحران, جی پی مورگان می گوید:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de