Bon Appétit تست آشپزخانه اعضای بپرسید برای حقوق و دستمزد تغییر برای اقلیت

همه چیز بیش از حد گرم و اعضای بازیگران کردم BA Test ،

در دوشنبه, Bon Appétit را سردبیر آدم Rapoport استعفا داد و پس از یک 2013 Instagram پست مطرح با او در برخی از آنچه به نام “براون ،

در این پست مطرح باعث شد برخی از اعضای BA Test آشپزخانه به صحبت کردن در مورد تجربیات خود از جمله آشپزخانه تست دستیار سردبیر Sohla ال-Waylly که پیوست خواستار Rapoport به استعفا. ال-Waylly همچنین ادعا کرد او به ارمغان آورد برای کمک به سفید ویراستاران با “به طور قابل توجهی کمتر تجربه” از او و “تنها سفید سردبیران برای پرداخت های ویدئویی خود را ظاهر.”

روکش کردن: اینجا چه خبر است با ‘Bon Appétit’ و چرا سردبیر آدم Rapoport استعفا داد

Bon Appétit تست شده YouTube جزء از Condé Nast مواد غذایی و سرگرمی مجله براق. با بیش از 6 میلیون مشترک آن را یک موفقیت آنلاین در آوردن درآمد خود را جریان. برخی از تست آشپزخانه سردبیران در قرارداد با Condé Nast, سرگرمی, ویدئو arm از شرکت مادر.

زیر عمومی استعفای Rapoport و نظرات از ال-Waylly بسیاری از تست آشپزخانه اعضای اعلام کرد که نمی خواهد به نظر می رسد در فیلم تا جبران مسائل پرداخته.

  • کمک ویرایشگر و ستاره برک آوت کلر Saffitz نوشته شده در Instagram داستان که در آن او اذعان کرد او را “ضمنی و پذیرش وضع موجود” و “خواسته (Bon Appétit) به انتشار هر گونه ویدئوها” فیلم برداری از فیلم های او که نمی شد. او در ادامه اضافه میکند: “من در حال حاضر تحت قرارداد با (Bon Appétit) اند و نه فیلمبرداری فیلم های جدید از ژوئن 1.”
  • ارشد مواد غذایی ویرایشگر مولی Baz نوشته شده در Instagram داستان درخواست دیگران برای ارتکاب به نظر نمی رسد در ویدئوها تا زمانی که خود را “BIPOC (سیاه بومی مردم رنگ) همکاران دریافت دستمزد برابر و نسبتا جبران برای ظاهر خود را.”
  • ارشد مواد غذایی ویرایشگر اندی Baraghani آزمون, آشپزخانه, مدیر, کریس مراکش و آشپز براد لئون ساخته اظهارات مشابه در Instagram.
  • سردبیر کریستینا Chaey و مواد غذایی سردبیر بزرگ کارلا Lalli موسیقی ساخته شده مشابه اظهارات در توییتر.

در مصاحبه با BuzzFeed News, El-Waylly گفت: هنگامی که او را برای اعمال دستیار مواد غذایی ویرایشگر موقعیت او پرسید: برای $65,000 یک سال اما منابع انسانی گفت: این شرکت فقط 50.000 دلار برای موقعیت.

“این امر می تواند یک چیز اگر یک نفر بود که گفت:” من سزاوار بالاتر دستمزد ” اما آنچه شما باید یک گروه از مردم به تشکیل یک ائتلاف درخواست دستمزد بالاتر. و آنها در حال انجام آن زمان که اپتیک را نگاه واقعا بد برای سازمان بودند به آتش این افراد یا فقط بگو نه” می گوید: مالیا ماسون, استاد مدیریت کسب و کار در کلمبیا مدرسه کسب و کار.

شرکت Condé Nast ارسال شده در توییتر در اواخر روز دوشنبه: “به عنوان یک رسانه های جهانی, شرکت, Condé Nast اختصاص داده شده به ایجاد یک متنوع و فراگیر و عادلانه محل کار. ما باید یک سیاست تحمل صفر نسبت به تبعیض و آزار و اذیت در هر فرم. سازگار با است که ما به طول های بزرگ به اطمینان حاصل شود که کارکنان پرداخت می شود نسبتا مطابق با نقش خود و تجربه در سراسر شرکت. ما را به رفاه کارکنان ما به طور جدی و اولویت بندی افراد-اولین رویکرد به فرهنگ ما است.”

با این وجود مذاکرات حقوق دریافت murkier به عنوان آنها بالاتر از حداقل دستمزد با تعصب خزنده در بسته طرفین درگیر به عنوان ماسون یادداشت ها.

“چه شروع می شود به واقعا کوچک شدن فاصله بین سیاه پوستان و سفید پوستان است اگر شما کنترل برای این کار نقشی که مردم در حال انجام است. اما این واقعیت است که سفید پوستان دریافت ارتقا به مشاغل بالاتر پرداخت در یک نرخ بالاتر از سیاه پوستان انجام” اضافه شده میسون. “وجود دارد مقدار زیادی از شواهد نشان می دهد که غیر سفید پوستان پرداخت کمتر از سفید پوستان به طور متوسط.”

ایالات متحده آمریکا امروز رسیده به Condé Nast برای نظر.

دنبال جاش ریورا در توییتر: @Josh1Rivera.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de