باب واتسون سابق MLB بازیکن و سریال های روز دنیا-برنده مدیر کل می میرد در 73

باب واتسون که بازی لیگ اصلی بیس بال برای 19 فصل قبل از یک حرفه ای به عنوان یک تیم و لیگ اجرایی کرده Houston Astros اعلام کرد پنجشنبه شب. او 73.

“این یک روز بسیار غم انگیز برای Astros و برای همه بیس بال. باب واتسون لذت بردم منحصر به فرد و قابل توجه حرفه ای در لیگ اصلی بیس بال است که شش دهه به طول انجامید و رسیدن به موفقیت در بسیاری از سطوح مختلف از جمله به عنوان یک بازیکن و مربی و مدیر و MLB اجرایی” آستروس در بیانیه ای گفت. “او همه ستاره در این زمینه و درست پایونیر از این تحسین و احترام هر کس او شده و یا مشغول به کار در کنار.

“باب خواهد شد از دست رفته اما فراموش نکرده است. ما مفتخر به افتخار باب میراث با فداکاری از باب واتسون مرکز آموزش در Astros آکادمی جوانان در ماه مارس است. ادای احترام اتصالات به آنچه که او به معنای به آستروس سازمان و به بازی بیس بال. ما ارسال ما صمیمانه تسلیت به همسرش کارول دخترش کلی پسرش, کیت و بقیه خانواده اش و دوستان و تحسین بسیاری.”

واتسون خود را آغاز کرد بزرگ-لیگ حرفه ای با Astros در سال 1966 و در ادامه به صرف 14 فصل در هوستون قبل از بازی برای Boston Red Sox, New York Yankees و آتلانتا بریوز قبل از بازنشستگی پس از سال 1984 فصل است. در مه 4, 1975, واتسون اعتبار شد با به ثمر رساندن 1,000,000 هفتم اجرا در عمده-تاریخچه لیگ در یک بازی در برابر غول سان فرانسیسکو در Candlestick Park. بیش از 19 MLB فصل واتسون — two-time All-Star انتخاب — آمار .295 جمع آوری 1,826 بازدید و گل 802 اجرا می شود.

با بازی حرفه ای بیش از واتسون رفت به مربیگری. او یک ضربه مربی برای اوکلند را در سال 1988 زمانی که تیم برنده لیگ آمریکا پرچم. در سال 1993 واتسون نامگذاری شد مدیر کل Astros تبدیل شدن به اولین آفریقایی-آمریکایی به برگزاری عنوان GM در لیگ های بزرگ. او همچنین او اولین آفریقایی-آمریکایی و مدیر کل به برنده سری جهانی زمانی که نیویورک یانکیز موفق به کسب اولین قهرمانی در 18 سال تحت واتسون در سال 1996.

پس از بازنشستگی به عنوان GM یانکی واتسون در خدمت به عنوان یک مدیر اجرایی برای MLB تا سال 2010.

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>