NBA اعطا تیم اجازه باز کردن امکانات خود را در روز جمعه به عنوان برخی از کشورهای خاص شروع به کاهش اقامت در خانه حکم در طول بیماری همه گیر کوروناویروس اما Portland Trail Blazers ستاره CJ McCollum است اصرار لیگ را به احتیاط.

در مصاحبه با یاهو ورزشی McCollum بیان احساس مضطرب در مورد کار کردن در تیم تاسیسات است. همراه با تریل دنور ناگتس و کلیولند کاوالیرز نیز برنامه ریزی برای باز کردن امکانات خود را.

“من نگران هستم مثل بقیه اما من می خواهم که آن اختیاری است و من خوشحال هستم با احتیاط ساختار و اقدامات تریل سازمان در محل قرار داده برای اطمینان از امن ترین محیط ممکن است برای همه طرف های درگیر” McCollum گفت. “من دریافت اقدامات [لیگ است] گرفتن اما شما باید به فکر می کنم در برخی از نقطه ای که وجود دارد اقدامات شدید که باید گرفته شود, ‘آیا واقعا ارزش آن را?’ آن را به صورت امن و یا آن نیست.

“… و اجازه دهید فقط صداقت مرد, آن را مانند آن خواهد بود که اولین بار بازیکنان رو دسترسی به ورزشگاه در خارج از این تیم امکانات. برخی از مردم کار کرده اند اگر ما صادق بودن.”

اما McCollum که در خدمت به عنوان معاون رئیس جمهور NBA بازیکنان ارتباط گفت: او قصد دارد برای رفتن در روز شنبه برای بررسی اگر آن را امن برای انجام تمرینات خود با بسیاری از محدودیت.

cj mccollum blazers nba reopening coronavirus
C. J. McCollumگتی ایماژ

“مسئله این است که شما می توانید رفتن به تمرین تسهیلات وجود دارد اما همه این مقررات” او گفت:. “شما نمی توانید با استفاده از برخی مسائل نمی توانید انجام برخی از مسائل. در حال حاضر آنها در حال صحبت کردن در مورد شما ممکن است به 12 فوت به دور از قدرت خود مربی است. چگونه شما می رویم به بالابر 12 فوت دور از کسی؟”

دالاس ماوریکس صاحب علامت کوبا اعلام کرد که چرا سازمان خود را نمی تواند باز کردن تسهیلات خود را در هر زمان به زودی در حالی که در ورزشی “در 77 دقیقه در بهشت” پادکست.

“مشکل بدیهی است که چون ما نمی توانیم آزمون مردم پس ما نمی توانیم با اطمینان کسی را ایمنی که آیا آنها بازیکنان بسکتبال و یا هر کسی دیگری” کوبا گفت. “حتی اگر ما می توانید سعی کنید برای گرفتن تمام انواع مختلف از اقدامات احتیاطی آن را فقط به ارزش آن نیست — به ویژه هنگامی که بچه های ما هستند و ماندن در شکل و آنها در حال رفتن خارج و تیراندازی در, هوای آزاد, پرتال تخصصی اولی و کار کردن در راه های مختلف. من فقط فکر نمی کنم خطر است که ارزش پاداش.”

McCollum, 28, گفت پورتلند سازمان انجام داده است یک کار بزرگ از “فراخوانی و چک در” در طول این بار تلاش. این 2019-20 فصل هفتم خود را با این تیم پس از آن پیش نویس او 10th به طور کلی در سال 2013. به طور متوسط 22.5 امتیاز در هر بازی McCollum بود در میان او پرکار ترین سال پس از فصل 2016-17 زمانی که او به نام لیگ را بیشتر بهبود بازیکن.

وقتی پرسید که چه او فکر می کند اتفاق می افتد با مانده از 2019-20 فصل McCollum است که به ظاهر فقط به عنوان clueless به عنوان هر کس دیگری.

“من نمی دانم مرد” McCollum گفت. “من احتمالا به عنوان خوش بینانه به عنوان فن های گاه به گاه. برخی از روز شما احساس می کنید مانند احتمال وجود دارد, و پس از آن برخی از روز شما مثل ” من نمی دانم.’ اما در عین حال, اگر شما به کار کردن در تاسیسات, من آن را دریافت کنید. کار کردن اما ما باید به شکل یک تعادل بین چه امن و چه وادار کردن آن است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net