بلیک اسنل مورد نیاز برای نگه داشتن فضیلت MLB بیهوده گویی به خود

تطبیق پذیری ثابت کرده است یک علامت تجاری از Tampa Bay Rays, که طریقی فوق العاده سودمند مرد بن Zobrist در بیس بال جهان و به ما معرفی افتتاحیه.

من شک دارم آنها را هر اعتباری برای بلیک اسنل کلمات و اعمال شنبه. هنوز اشعه southpaw موفق به ایجاد یک رمان تطبیق پذیری فلات.

می دانستند که یک نفر می تواند نمایشگاه تن ناشنوایی که با موفقیت این ادعا اخلاقی در همان زمان ؟

2018 لیگ آمریکا Cy جوان برنده جایزه ایجاد شده اجتماعی-رسانه های زلزله در حرکت یا کشش ناگهانی (یک جریان زنده پلت فرم برای علاقهمندان به بازی گرفتم حدود پنج دقیقه پیش) هنگامی که او بررسی می شود در مورد بحث های مداوم بین بازیکنان و صاحبان در مورد شروع یک سال 2020 فصل در پی coronavirus shutdown. اسنل پول نقل قول جناس در نظر گرفته شده: “خانواده باید درک مرد برای من به رفتن برای من به قطع پرداخت نشده است زیرا خطر از طریق سقف. آن را کوتاه تر فصل کمتر پرداخت. من عاشق پول من. من بازی نیست مگر اینکه من مال من باشه ؟ و این است که تنها راه آن است برای من.”

اسنل هرگز نباید گفته ام که publicly. و هیچ کس نباید تقصیر او برای این راه احساس.

ما در حال حاضر می دانم که از اختلاف بین صاحبان و بازیکنان در دومی را جبران کند. ما آن را دریافت کنید. هر دو طرف خود استدلال قانع کننده از طرف آنها.

به هوای کسانی که استدلال برای مصرف, اما, ایدز هیچ کس. به خلاف آن همه لطمه می زند.

Blake Snell
بلیک اسنلگتی ایماژ

The United States Department of Labor پنج شنبه اعلام کرد که نزدیک به سه میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته افزایش این تعداد به حدود 36 میلیون دلار در دو ماه گذشته. تعداد COVID-19 مرگ و میر در این کشور بود و در بیش از 85000 که از صبح روز پنجشنبه با اذعان توسط مورد احترام جهانی بیماری های عفونی متخصص Anthony Fauci (در سنا شهادت سهشنبه) که از این تعداد است “مسلما بالاتر” از گزارش رسمی. آن را وحشتناک. یک کابوس است.

بنابراین عفو بقیه از ما, اگر ما نمی مراقبت های ویژه به شنیدن اسنل پخش از نارضایتی است. اگر ما جرم عدم خود آگاهی همان زمانی که مدونا از این بیماری که “بزرگ اکولایزر” در حالی که او در سالن در یک حمام پر از گلبرگ های گل رز.

در حال حاضر اجازه نمی تلفیق پیام تحویل با محتوای آن است. اسنل و دیگر بازیکنان حق دارند به تعجب که آیا آن خواهد بود که ارزش قرار دادن خود در معرض خطر برای کاهش دلار فقط به عنوان صاحبان حق به تامل اینکه آیا آن را به ارزش نگه داشتن فن-بازی کمتر اگر آنها مجبور به پرداخت بازیکنان خود را کامل (سرشکن) حقوق.

ما باید صحبت از ورزش حرفه ای به عنوان اگر آنها نشان دهنده یک وظیفه مدنی و یا در طول این چالش بی سابقه یک تست از میهن پرستی. آنها کسب و کار مانند هر دیگر. و آنها به وضوح نمی رتبه به عنوان ضروری, مهم نیست چقدر بد مردمی سر و صدا آنها را. ارجاع به گذشته شاهکارهای قدرت توسط بیس بال در دوران سخت مانند جنگ جهانی دوم و یا سپتامبر. 11 حمله تروریستی نادیده گرفتن بدیهیات است که هیچ بیماری مسری درنگ در هوا در آن مقاطع. و اگر شما در حال رفتن به مرجع بیس بال سربازی از طریق آنفلوآنزای اسپانیایی 1918 که کشته مشهور داوری ابریشم o’loughlin, ما نباید همه توافق دارند که آنها باید دقت بیشتری شده است ؟

اسنل به سختی و به تنهایی می ایستد در میان بازیکنان با این احساسات و در نهایت بازیکنان ارتباط را نگه داخلی آن بحث و احتمالا یک رای برای تعیین مقدار ریسک اعضای خود را می خواهید به فرض برای چقدر پرداخت. اگر دو طرف پیدا مالی مشترک و به دست آوردن اجازه دولت به توپ بازی و برخی از بازیکنان تصمیم به نشستن و جریمه از حقوق خود را به عنوان اسنل گفت: Tampa Bay Times او می خواهم انجام دهید بدون نیاز به داشتن بازیگران نسبت به آنها. آنها مدیون هیچ چیز به هیچ کس.

که می تواند آنها را به ما به نفع هر چند نه در نظر گرفتن زمان ما و حریم هوایی خود را کم ریسک نبرد. این فقط یک نگاه وحشتناک. اگر بیس بال مردمی می خواهید به عمل بر شجاعت خود را اعتقادات قدرت بیشتر به آنها را — به عنوان طولانی به عنوان آنها نمی شیون و زاری در مورد کسانی که محکومیت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>