“سیاه تاریخ است و تاریخ این کشور’: جورج فلوید تشدید اعتراضات در سراسر آمریکا از آتلانتا به ایندیاناپولیس ایالت تنسی

خشم بیش از مرگ جورج فلوید موجب تظاهرات در شهرهای سراسر کشور در روز جمعه شب ساعت پس از سابق مینیاپولیس افسر پلیس دستگیر شد و به اتهام قتل او.

فعالان می گویند این فقط یک مثال دیگر از نژادپرستی سیستماتیک در اجرای قانون و آخرین در یک سری از مشخصات بالا, سیاه مرگ و میر است که تشدید ملتهب و تنش های نژادی در سراسر کشور.

افسر سابق Derek چوین مواجه است سوم-قتل درجه و طرح اتهامات پس از اطرافیان ویدئویی منتشر شده از او برگزاری زانو خود را به Floyd گردن برای بیش از هشت ساعت قبل از فلوید درگذشت. اما بسیاری از معترضان بر این باورند چوین را باید بیشتر شدید اتهامات و دیگر افسران متصل به Floyd مرگ نیز باید شارژ می شود.

چه آن را به مردم به گوش دادن؟’:جورج فلوید تظاهرات در مینیاپولیس در ادامه به چهارمین شب با وجود حکومت نظامی

تظاهرکنندگان در بسیاری از شهرستانها نیز جمع شده بودند در اعتراض به محلی مرگ و میر در دست اجرای قانون است.

در ایندیاناپولیس آنها برگزار می شود نشانه آن است که به عنوان خوانده شده “عدالت برای Dreasjon نی” — نی درگذشت, پس از یک تعقیب پلیس است که پخش شد در Facebook Live. “در میلواکی آنها استناد نام Joel اکودو که پس از یک درگیری با یک افسر پلیس در ماه آوریل است.”

در لوئیزویل, کنتاکی, در روز پنج شنبه شب, تیراندازی زمانی آغاز شد که صدها نفر از معترضان به خیابان ها ریختند و خواستار عدالت برای Breonna تیلور که در ماه مارس به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن در آپارتمان خود توسط پلیس.

اعتراض خود را به چهارمین شب در مینیاپولیس در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در شهرستانها در سراسر کشور:

آتلانتا: درگیری معترضان با پلیس خرابگری CNN ستاد

معترضان یک پلیس ماشین آتش زده ماموران با بطری تخریب مقر سی ان ان و بی خانمان به یک رستوران در مرکز شهر آتلانتا به عنوان یک تظاهرات مسالمت آمیز آغاز شد که شد پر هرج و مرج.

معترضان با استفاده از موانع به شکستن پلیس خودرو شیشه جلو و شروع به پریدن کرد از یک ماشین به ماشین. صدها نفر از معترضان مواجه پلیس در خارج از ایسنا ستاد. آنها با رنگ زیادی یاد آرم سی ان ان در خارج از ساختمان شکستن یک پنجره ورودی. یکی از معترضان صعود در بالای علامت و دست تکان دادند “Black Lives Matter” پرچم را به سلامتی از جمعیت است.

معترضان همچنین راه رفتن در بزرگراه بین ایالتی در مرکز شهر آتلانتا و به نظر می رسد به تلاش برای جلوگیری از ترافیک. امور خارجه گرجستان گشت زنی در صحنه که از 9:30 p. m.

قبلا به عنوان اعتراض به نظر می رسد بیشتر آرام Kaity Brackett, 27, گفت که او بیرون آمد و به اعتراض چرا که او فکر می کند کل سیستم عدالت کیفری نیاز به نگهداری با شروع با پلیس. او گفت: Ahmaud Arbery قتل یک کاتالیزور برای او و با اشاره به مرگ او را به عنوان یک مجازات. Arbery کشته شد در فوریه. 23 توسط سابق دادستان منطقه محقق و پسرش که بازداشت نشده تا بعد از فیلم ظهور ماه بعد.

ایندیاناپولیس: Black Lives Matter جریان اعتراض در Facebook Live

جمع آوری ده ها تن در مرکز شهر ایندیاناپولیس در اعتراض به تیراندازی مرگبار در اوایل این ماه توسط ایندیاناپولیس شهری افسر پلیس است.

حدود 7:30 p. m., اعتراض شروع به احساس می کنید زمان بیشتری را با تعدادی از معترضان در حال رشد به بیش از 50. آنها شروع به درگیر شدن شفاهی با بسیار افزایش تا اجرای قانون حضور به عنوان Indianapolis, Metropolitan Police Department آب گرفتگی با افسران و تیم اتومبیل.

محلی Black Lives Matter, گروه, پخش, تظاهرات در Facebook Live, و به نام “سیاه و سفید و متحدان” را به حرکت به جلو به شکل یک انسان مانع بین معترضان و مونتاژ افسران پلیس.

معترضان مرتبط با اسلحه و فریاد زد: “نه عدالت! نه صلح!”

Knoxville, Tennessee: تجمع معترضان شعار در خارج از مقر پلیس

صدها نفر از فعالان مسالمت آمیز در مقابل مقر پلیس جمعه شب در Knoxville, Tennessee.

توسط Black Lives Matter Knoxville, اعتراض محل در پارکینگ پلیس ساختمان است.

دیویس هیز که زد برای ناکسویل شورای شهر در سال گذشته به رهبری جمعیت در شعار: “ما چیزی برای از دست دادن برای ما زنجیر است.”

آلیسون افزایش یافت که با این نسخهها کار با اتحادیه ملی بیماری های روانی بود که اولین سخنران در اعتراض و صحبت به طور مستقیم به دیگر افراد.

“مردم سفید آن را دریافت کنید با هم. انجام کار. آموزش خودتان,” او گفت: به یک میکروفون. “خودتان را تا عمیق در تاریخ است که شما را پیدا خواهد کرد حقیقت: سیاه تاریخ است و تاریخ این کشور.”

Memphis, Tennessee: حدود 300 معترض جمع آوری برای روز سوم مستقیم

برای سومین مستقیم روز معترضان به خیابان ها ریختند از ممفیس به صحبت کردن در برابر پلیس با خشونت های اخیر مرگ و میر ناشی از سه آمریکایی های آفریقایی تبار به دست پلیس.

برای اولین بار نشان می دهد که وارد شد فقط قبل از 6:30 p. m. در عرض یک ساعت این جمعیت در حال رشد به حدود 300 بزرگترین تظاهرات تا کنون.

بود که با وجود یک سری از بسته شدن جاده توسط اداره پلیس ممفیس در هر ورودی به این منطقه است. روز چهارشنبه در جمع بود و قطعا انرژی های مختلف از روز گذشته.

در حالی که روز شنبه فراگیر احساسات به نظر می رسد خشم جمعه شب در اعتراض به نظر می رسید در مورد وحدت و شفا.

واشنگتن: خیابان پنسیلوانیا معترضان نیروی کاخ سفید مستند

تظاهرکنندگان خشمگین وارد در خیابان پنسیلوانیا منجر به یک مستند در کاخ سفید جمعه شب سخنگوی جاد دیر تایید به ایالات متحده آمریکا امروز.

در خارج از کاخ سفید روز جمعه سرویس مخفی دیده می شود می تواند بعد از 7 p. m. در نظر گرفتن حداقل یک نفر را بازداشت کرده است. ویدئوها نشان داد یک گروه بزرگی از معترضان تجمع با برخی از سوزاندن پرچم و ضربه زدن بیش از موانع. معترضان باید نقل مکان کرد و از کاخ سفید به بخش دیگری از شهر است.

متعدد خبرنگاران ارسال شده است که آنها در داخل کاخ سفید و که سرویس مخفی بود و نه اجازه دادن به آنها در ترک این اساس در طول مستند.

سرویس مخفی غالبا قفل کردن کاخ سفید برای درک تهدیدات امنیتی مانند بسته یا کیسه های چپ در این نزدیکی هست. اما ساختمان است که به ندرت قفل شده برای تظاهرات. و در حالی که اعتراضات در حال وقوع روزانه در خارج از کاخ سفید آنها اغلب کوچک — نقشه کشی چند ده نفر در اکثر.

کمک: ساوانا Behrmann ایالات متحده آمریکا امروز; آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net