ایندیانا مقامات در حال بررسی یک چهارم جولای آخر هفته حادثه که در آن یک مرد سفید پوست متهم است که در مورد فریاد یک مرد سیاه و سفید “دریافت طناب دار” و پین کردن او را در برابر یک درخت. این می آید پس از nooses داشت حلق آویز در لاس وگاس پرتلند و Baltimore, طناب دار استفاده شد به هدف قرار دادن یک فرد در محل کار در نبراسکا و یک مرد سیاه و سفید در خانه در دلاور. آن به شرح زیر پنج, سیاه, مردان آویزان از درختان در کالیفرنیا و نیویورک تگزاس و نیوجرسی — همه محکوم به خودکشی با وجود فعالان’ خواستار تحقیقات عمیق تر.

طیف وسیعی از اخلال در حوادث رخ داده پس از جورج فلوید مرگ و پس از آن اعتراضات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس. در ایالت ایلینوی یک مرد بود که متهم به جرم و جنایت نفرت به اتهام سوار موتور سیکلت خود را به اعتراض و هدف قرار دادن دو نفر است. مقامات می گویند یک KKK رهبر سعی به اجرا اتومبیل خود را از طریق یک گروه از معترضان مسالمت آمیز در ویرجینیا. ویدیو نشان می دهد یک مرد سفید شتاب ماشین خود را به سمت یک زن سیاه پوست در ویسکانسین پارکینگ.

همچنین در ویسکانسین یک وکیل که گفته تف بر یک نوجوان سیاه معترض بود به اتهام یک جرم و جنایت نفرت و یک مرد سفید پوست که ادعا سوخته Althea برنشتاین یک وزیر زن با مایع سبک تر است که در حال بررسی برای یک جرم و جنایت نفرت.

وقتی که می آید به نمادهای ایمان اثر شلیک گلوله آسیب دیده در طول تاریخ کلیسا در کنتاکی و پنج سفید مردم جرم و جنایت نفرت اتهام را به اتهام حمله بر یک کشیش در ویرجینیا.

وقتی که می آید به خانواده ویروسی ویدیو نشان می دهد یک زن سفید اشاره اسلحه در یک خانواده در میشیگان پارکینگ و سیاه و زن مسلمان و دو فرزند او گفته بود اسلحه کشیده و روی آنها را با همسایه خود در واشنگتن است.

در سراسر ایالات متحده آمریکا, سیاه مردم در حوادث گزارش شده به اتهام جرایم ناشی از نفرت — جرائم جنایی انگیزه تعصب. به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند موضوع عدالت اجتماعی جنبش بسیج تظاهرکنندگان به دست آورده و پشتیبانی در سراسر گروههای نژادی, نگرانی بوجود آمده اند مورد خشونت آمیز در واکنش به هدف قرار دادن مردم رنگ شبیه به آنهایی است که در طول قبلی جنبش علیه نژادپرستی.

حوادث را ترک کرده اند بسیاری از آمریکایی های سیاه و سفید از ترس برای ایمنی خود را.

“آنها احساس ترس وجود دارد که خشونت نژادپرستان که در حال رفتن به بعد از آنها می گوید:” روی آستین, برجسته, سیاه, وکیل بود که معاون سابق دستیار دادستان کل وزارت دادگستری ایالات متحده حقوق مدنی را بدست آورد.

تاریخچه واکنش

تاریخ نشان داده است که در طول قبلی حرکات به سمت نژادی سهام, سفید, آمریکایی ها در پاسخ با خشونت است.

بیش از 4,400 سیاه, نفر کشته شدند, توسط, ترور, lynchings از سال 1887 به سال 1950 شروع با پایان بازسازی پس از جنگ داخلی و از طریق تظاهرات علیه تبعیض آمیز سیاه و کدهای Jim Crow قوانین با توجه به غیر انتفاعی در برابر عدالت بر اساس ابتکار در, Montgomery, Alabama. هنگامی که مردان سیاه قادر به رای ایالت های جنوبی مورد استفاده بسیاری از تاکتیک های به جلوگیری از آنها را از مصاحبه برگه های رای از جمله اراذل و اوباش با خشونت و مجازات با توجه به حقوق اساسی پایه و اساس است. پیشرفت اقتصادی نیز ملاقات با خشونت از جمله در Tulsa, اوکلاهما, هنگامی که آنچه به عنوان شناخته شده بود “سیاه وال استریت” نابود شد و در سال 1921 قتل عام توسط یک اوباش, خروج صدها نفر از مردم سیاه و سفید مرده هزاران نفر بی خانمان. در طول جنبش حقوق مدنی مردم سیاه و سفید بودند و ترس و وحشت با خشونت پلیس از جمله استفاده از شیلنگ آتش نشانی و سگ.

یک سال پس از Black Lives Matter تظاهرات آغاز شد که در سال 2014 برانگیخته توسط پلیس تیراندازی 18 ساله مایکل براون در فرگوسن میسوری پلیس کشته و بیشتر غیر مسلح سیاه مردم با توجه به نقشه برداری از خشونت پلیس. تعداد افراد کشته شده توسط اجرای قانون ثابت باقی مانده است — در حدود 1 ، 000 نفر در هر سال در هر یک از چهار سال گذشته با توجه به واشنگتن پست “Fatal Force” پروژه. در زندگی توجه به اعتراضات پس از 2014 پلیس پاسخ داده اند با تانک و گاز اشک آور و شلیک گلوله های لاستیکی و هل دادن معترضان به زمین.

جرایم ناشی از نفرت در حال underreported

هر چند FBI نفرت آمار جرم و جنایت نشان داد که شیب اندکی از سال 2017 تا 2018, حوادث شخص به کارگردانی فیزیکی و ضرب و جرح (به جای صدمه به اموال و یا خرابکاری) شد تا هر دو سال بیش از سال و در مقایسه با دهه گذشته گفت: حقوق مدنی وکیل برایان لوین استاد دانشگاه و مدیر مرکز مطالعات نفرت و افراط گرایی در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در سان برناردینو.

فعالان می گویند به احتمال زیاد وجود دارد بسیاری از جرایم ناشی از نفرت رفتن گزارش نشده.

Lecia بروکس رئیس در محل کار تحول افسر مرکز قانون فقر جنوب می گوید: اف بی آی و جنایت نفرت گزارش قابل اعتماد نیست چرا که خود جمع آوری داده ها داوطلبانه است. بسیاری از سازمان های اجرای قانون گزارش صفر جرایم ناشی از نفرت در شهرهای خود و یا گزارش ندهید و به اف بی آی است.

بسیاری از جرایم ناشی از نفرت ممکن است مستند شده است. اجرای قانون مقامات تمایل به حکومت اعدام به عنوان یک خودکشی برای مثال حتی زمانی که شواهد به lynching می گوید بروکس.

“این سخت است که شما نمی باید اعتماد بین اعضای جامعه و اجرای قانون صحبت می کند که به ترس از جوامع آفریقایی آمریکایی زمانی که آنها آن را باور می توانست lynching,” بروکس می گوید. “این نشان دهنده رادیکال ضربه و تروما وقتی کسی به دار آویخته شده است.”

ادوارد دانبار بالینی استاد دانشگاه و روانشناس در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس که تحقیقات در جرایم ناشی از نفرت می گوید: اجرای قانون در جوامع خارج از جنوب به لحاظ تاریخی بیشتر احتمال دارد به گزارش حملات علیه مردم رنگ به عنوان جرایم ناشی از نفرت.

“بهترین پیش بینی کننده یک گزارش دولت جرایم ناشی از نفرت برای 25 سال گذشته است چه طرف بودند و شما برای جنگ داخلی,” او می گوید. “اتحادیه دارای بالاترین گزارش ها آمده است که در هیچ یک از طرفین باید یک تعداد مناسب و ایالات جنوبی دارای کمترین تعداد.”

بسیاری از قربانیان نمی گزارش حوادث جنایات نفرت به دلیل بی اعتمادی نسبت به اجرای قانون می گوید جانین بل یک استاد در دانشگاه ایندیانا Maurer دانشکده حقوق است که تحقیقات بر نژادپرستی نظاممند.

“بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار اعتماد نیست و اجرای قانون پس از آن قابل فهم آنها را گزارش نفرت جنایات” بل گفت. “وجود دارد مقدار زیادی از فضا برای اصلاحات به افزایش اعتماد در جوامع آفریقایی آمریکایی.”

حتی زمانی که آنها در گزارش فعالان ترس است که در بسیاری از موارد اخیر آن دشوار خواهد بود برای اثبات یک جنایت نفرت رخ داده است.

در حالی که اکثر کشورها جرم و جنایت نفرت قوانین در این کتاب می توان آن را دشوار است به این جنایات به این دلیل که دولت باید اثبات اولیه انگیزه برای ارتکاب جرم است و تعصب در برابر حفاظت شده کلاس. در آیووا به عنوان مثال دو مرد به اتهام آزار یک مرد سیاه و سفید شده اند متهم به جرایم ناشی از نفرت. هر چند آنها فریاد زد نژادی تهمت نبود شواهد کافی برای ایجاد نژاد به عنوان انگیزه اصلی, به گفته پلیس.

مقامات مجری قانون باید حق پرسش می گوید: Stacey Hervey یک استاد در شهری دانشگاه دنور که تحقیقات بر افراط گرایی و جرایم ناشی از نفرت. جرایم ناشی از نفرت هستند شناسایی شده توسط این زبان استفاده می شود هویت مجرم قبل از جرایم ناشی از نفرت و شهود شهادت. رشد تلفن همراه ویدئوها نیز می تواند کمک به مقامات اجرای قانون اثبات یک جنایت نفرت.

حوادث خشونت پلیس حتی زمانی که تعصب-با انگیزه هستند و حکومت به عنوان جرایم ناشی از نفرت, یادداشت جسیکا هاج یک استاد در دانشگاه سنت توماس.

شعارهای نژادپرستانه می سوخت خشونت

انتخابات سال می تواند به خصوص خشونت آمیز برای گروه های اقلیت که قانونگذاران هدف آنها به عنوان سپر بلا, لوین می گوید.

“هنگامی که رهبران اظهارات آن در واقع در ارتباط با افزایش جرایم ناشی از نفرت می گوید:” لوین. “هنگامی که چشم انداز سیاسی می شود تفرقه اغلب این گروه است که به طور خاص برای تحقیر است که در آن ما شاهد افزایش جرایم ناشی از نفرت علیه این گروه.”

تاپیک اخیر سربازان ارتش در ضد آسیایی, جنایت به دلیل شعارهای نژادپرستانه اطراف coronavirus همه گیر لوین می گوید. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است با اشاره به این ویروس به عنوان “چینی ویروس” و “کونگ آنفولانزا.” با توجه به مرکز تحقیقات پیو 3 در 10, آسیایی, آمریکایی ها می گویند که آنها را تجربه کرده ایم تهمت و جوک از COVID-19 شیوع.

با توجه به شورای آمریکایی-اسلامی روابط’ 2018 گزارش ضد اسلامی جنایات نفرت که با افزایش 74% پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات. CAIR صفات مسلمان ممنوعیت افزایش جرایم ناشی از نفرت. ماه گذشته در اثر شلیک گلوله از کار اخراج شدند در خارج از ایندیاناپولیس مسجد هیچ کس مجروح اما یک خودرو در خارج از مسجد آسیب دیده بود. وجود نداشت بازداشت شده بود.

Anti-Latino جنایات نفرت افزایش 21 درصد در سال 2018 به گفته اف بی آی است. در سال 2019 یکی از مرگبارترین ضد لاتین حملات رخ داده در ال پاسو تگزاس هنگامی که پاتریک Crusius سفید مسلح کشته و 22 نفر در یک خارج شده است. وجود دارد نیز بی شمار از آزار و اذیت حوادث مانند یک ایستگاه گاز کارمند گفتن لاتین مشتریان “آنها نیاز به رفتن به جایی که آنها آمدند فروم.”

در هفته های اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن شده است متهم به تحریک خشونت علیه لاتین و سیاه و سفید آمریکایی هشدار در مورد “سخت hombre” جنایتکاران تماس با عبارت Black Lives Matter “نمادی از نفرت” و امیدوار به ارسال “هزاران و هزاران نفر از سربازان به شدت مسلح” به سرکوب تظاهرات.

لوین می گوید: این نوع از شعارهای نفرت و زبان است که می تواند در نتیجه بیشتر اقلیت بودن حمله کردند.

“ما بسیار نگران است چرا که این چنین آشفته می گوید:” لوین.

در میان گزارش ها از خشونت در برخی از ایالات آمریکا اقدامات برای تقویت جرم و جنایت نفرت ،

هفته گذشته گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ امضا جرم و جنایت نفرت لایحه به قانون برای اولین بار در تاریخ دولت. این اقدام اجازه خواهد داد که قضات برای افزایش مجازات برای جنایات هدفمند علیه نژاد و جنسیت و گرایش جنسی و جنسیت و ملیت و مذهب و یا جسمی یا ناتوانی ذهنی. قانونگذاران تحت فشار قرار دادند برای این لایحه پس از تیراندازی از Ahmaud Arbery یک مرد سیاه و سفید که مقامات می گویند که شد تعقیب و کشته شده توسط گرگوری و تراویس McMichael که هر دو سفید در حالی که او در دویدن در فوریه.

در میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer گفت: در این هفته او را با فشار به لحاظ نژادی با انگیزه 911 تماس به عنوان یک جرم و جنایت نفرت.

“همه Michiganders بدون توجه به جامعه خود و یا رنگ پوست خود را سزاوار درمان برابر تحت قانون” Whitmer می گوید: در انتشار اخبار.

این می آید پس از یک ویدئو ویروسی رفت از امی کوپر تماس 911 پس از مسیحی کوپر, سیاه, فرشته پرنده در پارک مرکزی نیویورک خواسته او را به قرار دادن سگ خود را در یک دسته سه تایی. روز دوشنبه کوپر شد متهم با تشکیل پرونده یک گزارش نادرست در زمانی که او ادعا کرد کوپر بود و تهدید او.

ابراهیم هوپر سخنگوی شورای آمریکایی-روابط اسلامی می گوید: مردم می آیند و با هم به مبارزه با اتهام جنایات نفرت.

“مردم نه تنها با قرار دادن سیستمیک نژادپرستی نمی,” او می گوید. “آنها در حال مبارزه علیه آن, آنها در حال صحبت کردن در برابر آن و پیوستن با هم. این همه شناخت که نژادپرستی نظاممند برای رفتن.”

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de