Birx: FDA ‘شده است بسیار روشن’ در آن نگرانی های در مورد استفاده از هیدروکسی کلروکین به عنوان COVID-19 درمان

واشنگتن – دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده تأکید ایالات متحده غذا و دارو هشدار در مورد استفاده از هیدروکسی کلروکین برای جلوگیری از COVID-19 در همین هفته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد او تا به حال شده است مصرف آن را دفع ویروس.

“من فکر می کنم FDA شده است بسیار روشن در وب سایت خود را در مورد نگرانی های خود را در مورد هیدروکسی کلروکین به ویژه هنگامی که آن را در ترکیب با یک macrolide” او به خبرنگاران گفت: جمعه در کاخ سفید نشست خبری با اشاره به یک کلاس از آنتی بیوتیک ها مانند آزیترومایسین یا کلاریترومایسین.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که در ترویج هیدروکسی کلروکین به عنوان یک “بازی تعویض” روز دوشنبه گفت او شده بود مصرف مواد مخدر روزانه برای حدود یک هفته و نیم به عنوان یک اضافه شده اندازه گیری برای جلوگیری از ابتلا به کوروناویروس. او همچنین گفت که او مصرف روی و گرفته بود اولیه دوز آزیترومایسین. رئیس جمهور که گفت: او را آزمایش منفی برای COVID-19 گفت: روز شنبه او را پایان مصرف دارو “در یک یا دو روز.”

FDA هشدار علیه استفاده از هیدروکسی کلروکین و کلروکين مرتبط با مواد مخدر برای COVID-19 درمان در خارج از بیمارستان و یا کارآزمایی های بالینی با توجه به این خطر تهدید کننده زندگی مشکلات قلبی است. هیدروکسی کلروکین توسط FDA تایید شده برای درمان و یا جلوگیری از مالاریا و همچنین شرایط خود ایمنی مانند لوپوس و آرتریت روماتوئید.

Birx نظرات در پاسخ به یک سوال در مورد یک مطالعه جدید نشان COVID-19 بيمار که در زمان هیدروکسی کلروکین به حال بالاتر خطر مرگ از کسانی که نمی شد با توجه به مواد مخدر است. مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی لانست, همچنین دریافتند که COVID-19 بيمار با احتمال بیشتری به طور جدی به قلب آریتمی اگر تحت درمان با هیدروکسی کلروکین یا کلروکين.

بیشتر: Coronavirus بیمارانی که در زمان هیدروکسی کلروکین به حال بالاتر از خطر, مرگ, مطالعه نشان می دهد

آریتمی می تواند منجر به مرگ ناگهانی قلبی به گفته محققان اما گزارش نمی کاردانی مطالعه مرگ و میر با عوارض قلبی تاثیر می گذارد.

این مطالعه نشان داد 34 درصد افزایش خطر مرگ و میر و 137 درصد افزایش در خطر جدی آریتمی های قلبی برای بیمارانی که داده شد هیدروکسی کلروکین. بیمارانی که دریافت هیدروکسی کلروکین و antiobiotic شبیه به رژیم مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را دیدم یک 411 درصد افزایش در خطر جدی قلب آریتمی.

این مطالعه شامل 96,000 coronavirus بیماران از شش کشور مختلف بودند که در بیمارستان بستری بین Dec. 20 و 14 آوریل. نزدیک به 15,000 بيماران تحت درمان با هیدروکسی کلروکین یا کلروکين به تنهایی و یا در ترکیب با یک آنتی بیوتیک

“آن را به وضوح نشان می دهد که همبودی قرار می دهد که افراد در معرض خطر بیشتر,” Birx گفت: این مطالعه با اشاره به بیماران با شرایط بهداشتی اساسی.

“من فکر می کنم این یکی از روشن ترین مطالعات به دلیل وجود دارد بسیاری از هزاران نفر – ده ها هزار نفر از افراد درگیر است که پزشکان به طور واضح و مشروح بود که بیماری های قلبی و کسانی که تا به حال چاقی و شما می توانید به طور چشمگیری افزایش خطرات برای آن.”

Birx اضافه شده هنوز هم وجود دارد آزمایش های کنترل شده به دنبال استفاده از مواد مخدر به عنوان یک پیشگیری در برابر coronavirus و همچنین استفاده از آنها در محیط بیمارستان. او همچنین خواست وای به چک کردن برای دیدن اگر خود پدر و مادر باید هر یک از شرایط ذکر شده در این مطالعه به کمک “حفاظت از آنها” در میان coronavirus بیماری همه گیر.

بیشتر: Coronavirus, دیابت, چاقی و دیگر بیماری های زمینه ای: که بیماران بیشتر در معرض خطر است ؟

رئیس جمهور تا به حال تبلیغ هیدروکسی کلروکین برای هفته ها اغلب بحث در مورد شواهد تاثیر آن از تریبون در جلسات. دولت انبار 29 میلیون دوز از این دارو در اوایل بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن وحی که او تا به حال مصرف مواد مخدر حیرت زده و پزشکان و کارشناسان بهداشت و سیاستمداران بودند که سریع به صدور هشدار در مورد هیدروکسی کلروکین را لیست طولانی از عوارض جانبی بالقوه خطرناک و آن ناکارآمدی در برابر coronavirus در مطالعات اخیر.

“شما شگفت زده می شود در مورد چگونه بسیاری از مردم آن را به خصوص در خط مقدم کارگران قبل از شما گرفتن آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: قبل از آشکار او در میان کسانی که به مصرف مواد مخدر است.

رئیس جمهور گفت که او شروع به گرفتن رژیم پس از دو دستیاران آزمایش مثبت برای COVID-19 و سه نفر از اعضای coronavirus نیروی کار وارد قرنطینه بیش از نگرانی های آنها با حضور در جلسات با یکی از اعضای هیات مبتلا به این ویروس است.

کمک: آدریانا رودریگز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de