تماشای پرنده در قرنطینه: چگونه من من تنها فیدر به یک پرنده hotspot

قبل از اینکه من خانه من شد و من کافه و مشاهدات من عرشه دو ماه پیش من متوجه نشدم پرندگان تا آنجا که من به سادگی پذیرفته شده خود را در غوغای به عنوان بخشی از صبح موسیقی متن فیلم از زندگی روزمره است. آهنگ خود بودند و سر و صدای پس زمینه خود تغییرات نادیده گرفته شد.

در حال حاضر من آموزش گوش برای تشخیص رکورد ابتدا warbling از یک خانه سهره از بالا-زمین catcall از یک قمر. من گرفته ام 5:30 صبح پیاده روی در اطراف بلوک به بهتر شنیدن سحر کر در طول این مهاجر و فصل جفت گیری.

مانند بسیاری از مردم احتمالا به کروناویروس بحران, من شروع به پرنده-سازمان دیده بان.

ما همه پرنده-تماشای این روزها

Google جستجو برای “پرندگان” به تمام زمان بالا در ایالات متحده در هفتۀ گذشته و جستجوها برای “بهترین دوربین شکاری برای پرنده نگری” باید مشخصی 550% از ماه مارس با توجه به گرایش های گوگل. محبوبیت مرلین پرنده ID جادوگر برنامه از کرنل آزمایشگاه پرنده شناسی شد تا بیش از 133% در ماه مه در مقایسه با زمان مشابه در سال گذشته.

در مستند بسیاری از طرفداران ورزش بدون تیم به تشویق برای تبدیل به پرنده علاقه مندان است. من دوست پسر, گروه, متن های زنجیره ای رفته از یک فضای امن برای فوتبال بحث زباله به پناهگاه های پرنده عکس با شبه ماچو نوشتن شرح تصاویر و شبیه “که آلفا کاردینال سمت راست وجود دارد!”

مردان در تریل فوتبال پادکست میزبان راجر بنت به تازگی در توئیتر خود نوشت: “من باید تبدیل به وسواس با تماس های پرنده که در حال حاضر تسلط اوایل نیویورک ساعت. آمریکا کوهپیمایی انجمن از تاریکی میآید نور است. شما نور است.”

اما من متوجه شدم که من نیاز به کمک پیدا کردن که نور از آنجا که با وجود راه اندازی فیدر و به طور فعال به امید پرندگان به دیدار من کوچک کمی از فضای در فضای باز در Santa Monica, California, من هیچ دوستان پرنده از نزدیک در نتیجه محدود کردن توانایی من را ببین پرندگان بال و پر و شناسایی گونه های خود را.

چگونه می تواند شما را به پرندگان به حیاط خود را و یا در نزدیکی آپارتمان خود را ؟ آلیسون Shultz دستیار متصدی پرنده شناسی در موزه تاریخ طبیعی لس آنجلس است مشاوره.

خود را پر کنید فیدر با چیزهای راست

سیاه, روغن دانه آفتابگردان هستند “شرط خوب بدون توجه به جایی که شما هستند می گوید:” Shultz. “که به جذب تعداد زیادی از گنجشک و فنچ و محدوده chickadees.”

اگر شما می خواهید برای دیدن انواع دیگر پرندگان کرنل آزمایشگاه Project FeederWatch یک منبع خوب به دلیل آن مسابقات فیدر پرنده و دانه با منطقه ای پرندگان که آنها را درک.

لوله ای شکل با فیدر به خوبی کار می کنند اما اگر شما لازم نیست که کسانی Shultz نشان می دهد ساخت یک DIY فیدر با چیزهای موجود در خانه: یک رول کاغذ توالت, مهره, کره, بشقاب کاغذی, دانه یا بدون نمک آجیل و رشته است.

قرار دادن دانه پرنده در نزدیکی یک نقطه پنهان

پرندگان می خواهید پناهگاه از شکارچیان پس از یک فیدر “در حالت ایده آل در کنار برخی از درختچه و درخت در جایی که پرندگان می توانید بروید و پنهان” می گوید Shultz. نگه داشتن فیدر از گرسنه سنجاب رسیدن با قرار دادن آن دور از جایی که جوندگان می تواند پرش و یا در پشت یک مانع آنها نمی توانند بالا رفتن بیش از.

یا محل فیدر در خارج از پنجره ای که شما می توانید مشاهده از داخل و یا اگر شما نشستن در خارج از, مطمئن شوید که شما در مورد 6 تا 10 از فیدر “تا حدودی جدا,” او می گوید. “هنگامی که پرندگان پیدا کردن فیدر آنها استفاده می شود به شما که در خارج وجود دارد.”

اجازه دهید birdies در مورد مواد غذایی

برای دریافت پیام از “پراکنده برخی از دانه های روی زمین و یا شاید در بالای فیدر فقط به نوع بگو: سلام, این, اینجا,’ ” Shultz می گوید. “صبر کنید برای پرندگان برای پیدا کردن آن است.”

و اگر شما نشستن در نزدیکی فیدر سعی کنید آرام آرام و محدود کردن حرکات ناگهانی.

استفاده از گوش خود را و خود را تمیز کردن محصولات

اگر چه از نزدیک معاینه بصری مفید است هنگامی که در تلاش برای شناسایی پرنده, انواع Shultz می گوید به “استفاده از گوش خود را قبل از اینکه چشم خود را” در هنگام تماشای پرندگان به دلیل “آن اغلب آسان تر برای شنیدن چیزی قبل از اینکه شما آن را ببینید.”

نگه داشتن خود را فیدر تمیز به طوری که آنها نمی خود را beaked افراد بیمار است. هر دو هفته بشویید و آنها را با یک کم غلظت محلول سفید کننده. (ورم چشم ورم ملتحمه گسترش از طریق فیدر پرنده در سال 1994 کشته و 60 درصد از پرندگان در سواحل شرق.)

منابع آنلاین می تواند کمک به شناسایی پرندگان خود

این کرنل آزمایشگاه مقدار زیادی از تماشای پرنده منابع از جمله مهاجرت پیش بینی. برای جمعیت منابع پاسخ به سوالات خاص در مورد پرندگان و طبیعت وجود دارد iNaturalist. برای لس آنجلس ساکنان Shultz موزه ارائه می دهد یک راهنمای پرنده نگری.

اثبات شده است در پرنده نگری!

من مجموعه ای را به دنبال Shultz مشاوره در آخر هفته گذشته, اما, تنها, سیاه, روغن دانه آفتابگردان به راحتی در دسترس به فروش می رسد در یک کیسه 20 پوند. من در نهایت خرید یک کیسه کوچکتر از خار دانه شولتز ثانویه توصیه.

پشت در خانه من پر من فیدر با خار و نقل مکان آن چند فوت دورتر از میز اما مطمئن ساخته شده از آن باقی مانده است نزدیک به شاخ و برگ از یک درخت همسایه. من پاشیده دانه در تمام طول فیدر و ایوان ماین و انداخت اضافی دانه در هوا به صورت موفق باشید. من بلافاصله پشیمان آخرین حرکت بی سر و صدا عذرخواهی به من همسایه طبقه پایین برای خرید اینترنتی و امید برای بهترین.

بیست دقیقه بعد بهترین وارد شده است.

یک chirper با یک خاکستری کت زنگ زده دم پچ و آهنگ یادآور spurting بارانی پدیدار شد. کالیفرنیا towhee (با توجه به مرلین برنامه ID) و سفید munched در زمینی دانه. او بازگشت (من دوست دارم به فرض این همان پرنده) بعد از آن روز با یک دوست و دوباره روز بعد. پرندگان دیگر که پس از عضویت حزب حیاط خلوت: یک جیر جیر تیره چشم junco سلسله مراتب به صورت دانه و یک جفت عزاداری کبوترها که می خواران کثیف اما زیبا cooers. نگه داشتن آنها را به آینده را و من در حفظ و قرار دادن دانه بیشتر.

خانه من که یک دفتر و یک کافه و یک عرشه مشاهده? به نظر من یک پرنده پناهگاه در حال حاضر بیش از حد.

ماندن از هم جدا با هم:دریافت از طریق هفته با قانون مهاجرت و ملیت مرغ, ساحل می خواند و پیاده روی

Coronavirus مقابله: نمی کنید بیش از حد ورزش در دوران قرنطینه. در اینجا به همین دلیل است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de