بیوتکنولوژی کارشناسان که درک و علم هر دو سرمایه گذاری در حال شک و تردید به بازار سهام قدرت

ما همه virologists در حال حاضر ،

شاید فقط به اندازه کافی خطرناک می رود.

در حالی که سرمایه گذاران را محور تجمع در میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +1.90%, S&P 500 شاخص SPX +1.68% و شاخص Nasdaq Composite COMP +1.57% از اواخر مارس تا پایین آن شوم که افرادی که می دانم زیادی در مورد علم از بقیه از ما در حال خاراندن سر خود را در مورد خوش بینی.

آنها احتیاط coronavirus همه گیر است هیچ جا در نزدیکی بیش از و آن را دوباره با انتقام پس از هر سکون تابستان. اگر آنها راست فعلی بازار تجمع مشکوک است چرا که می تواند بد برای اقتصاد است. آن را به خصوص قابل توجه است که بسیاری از منتقدان از به طور معمول شناور و صعودی فروش-سمت تحلیلگر جامعه است.

نگاهی مورگان استنلی بیوتکنولوژی تحلیلگر Matthew Harrison.

“در حالی که ما درک می کنیم تمایل برای خوش بینی ما نیز احتیاط آن است که ایالات متحده شیوع به مراتب بیش از” او می گوید. “دوره نقاهت بعد از دوره حاد در شیوع فقط آغاز است و نه پایان.”

هریسون هشدار پایان نخواهد رسید تا زمانی که یک واکسن در دسترس است در بهار سال 2021 در اولین.

“ما به استرس است که تنها یک واکسن را با ارائه یک راه حل واقعی برای این بیماری همه گیر” او می گوید.

بازگشایی اقتصاد آغاز شد که در برخی از ایالت ها در اواخر هفته گذشته خواهد بود بلند و کشیده کردن امور است که شامل چرخش اشکال مختلف اجتماعی فاصله و در یک آزمون و خطا در دوره او می گوید. بسیاری از کارمندان خود را نمی خواهد بود قادر به بازگشت به کار در این مرحله.

بزرگ و سالن های ورزشی از جمله عرصه های کنسرت و پارک خواهد ماند تعطیل و یا حضور دربسته در محیط. اقتصاددانان در مورگان استنلی پیش بینی اقتصاد نمی بازگشت به قبل از COVID-سطح 19 تا چهارم لیتر 2021. بدون V-شکل بازیابی سریع پایین و بالا — در پیش بینی خود را در کلمات دیگر.

بعدی فصل آنفولانزا

Virologist مایکل مینا یک پزشک و استادیار اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد هشدار که COVID-19 به راحتی می تواند بازگشت با انتقام بعدی فصل آنفولانزا احتمالا باعث دیگر تعطیل از اقتصاد است. گسترش آن می تواند حتی سریع تر.

به این دلیل است که وجود دارد خواهد بود هزاران نفر از موارد سوختن در سراسر کشور است که می تواند در خدمت به عنوان نقطه شروع برای گسترش به عنوان مخالف به یک تعداد بسیار کمتری از گرفتن بروید در زمستان سال گذشته.

“ما می تواند بسیار سریع و انتقال و حتی سریع تر از اولین بار,” او می گوید.

Jefferies بیوتکنولوژی تحلیلگر Michael Yee نیز محتاط.

“ما درک می کنیم که بازار می خواهد به آغوش نور در انتهای تونل, اما از آن است که احتمالا نه ساده است,” او می گوید.

او می گوید: ما نیاز به پیشرفت بیشتر در درمان و واکسن قبل از ما می تواند به طور کامل باز کردن اقتصاد و سهولت اجتماعی فاصله.

هیچ گلوله نقره ای

شده است وجود دارد خوش بینی در مورد جلعاد را مطلا کردن -0.15% remdesivir ضد ویروسی رفع این مسئله است. سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) داده اورژانس-استفاده از مجوز برای remdesivir برای درمان COVID-19 بر اساس نتایج حاصل از یک موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مطالعه است.

بیوتکنولوژی کارشناسان من با صحبت قانع نشده این خواهد شد بسیاری از راه حل است.

“Remdesivir نگاه نمی کند فوق العاده موثر, می گوید:” بیرد تحلیلگر برایان Skorney. “ما همچنان با شک و تردید از قدر بهره مند شوند.”

او همچنین با احتیاط در مورد این طرح در حال حاضر به باز کردن این کشور در منطقه ای بر اساس. او فکر می کند این است که “بسیار خطرناک” داده چقدر سفر وجود دارد میان کشورها و تعداد کم افرادی که ممکن است ایمنی زیرا آنها آلوده شده است.

“اگر زمان اجتماعی-دورى از پروتکل های آرام هستند خیلی زود ما به راحتی می تواند قابل توجهی موج دوم COVID-19 بیماری” Skorney می گوید.

فدرال رزرو در مقابل COVID-19

یکی می تواند استدلال می کنند که احتیاط در علم جامعه بی اساس است چرا که به طور کامل درک معنای “مبارزه نیست که فدرال ریزرو.” فدرال رزرو به راه انداخته است عظیم محرک اقتصادی در پاسخ به آسیب های اقتصادی ناشی از این مستند و این نوع از عمل به طور معمول غالب با توجه به این نکته.

اما حتی تغذیه طرف با احتیاط ویروس کارشناسان و بیوتکنولوژی تحلیلگران. به دلیل عدم اطمینان در مورد چگونه به آن را حذف خواهد شد این بیماری همه گیر به شمار “خطر قابل توجهی” به اقتصاد فدرال رزرو اشاره کرد مارس 29. رئیس بانک فدرال جروم پاول همچنین نگرانی در مورد آسیب احتمالی به ظرفیت تولید با توجه به پتانسیل موج ورشکستگی در شرکت های کوچک و گسترش بیکاری است. مردم شروع به از دست دادن مهارت های خود را و عادات کار زمانی که آنها بیکار ماندن برای بیش از حد طولانی است.

بازار تکنسین همچنین نگرانی. یکی از نشانه های مراحل اولیه یک بازار گاو نر است که رهبری این است که منطقی گسترده و به ویژه در میان کوچک-کلاه سهام اشاره بیرد رئیس سرمایه گذاری استراتژیست بروس Bittles.

در مقابل, تجمع کردن در اواخر مارس پایین رانده شده است به طور عمده توسط Facebook FB +0.51%,
آمازون AMZN, +0.50%,
اپل AAPL +2.38%,
Netflix NFLX, -0.22%,
الفبا GOOG +1.15% GOOGL, +1.10% و مراقبت های بهداشتی سهام. (IShares نزدک بیوتکنولوژی شاخص ارزی صندوق اب, +0.97% است تا برای این سال است.)

“پایدار و پیشرفت نیاز به مشارکت از یک گروه گسترده ای از بخش ها و سهام فردی می گوید:” Bittles.

او همچنین با اشاره به S&P 500 به تازگی معامله نزدیک به 19 بار انتظار 12 ماه درآمد. که در حال حاضر به نظر می رسد گران او می گوید به دلیل آن است که بالاتر از متوسط 10 ساله و بالاتر از آن است که به ارزش گذاری در بازار سهام را اواسط ماه فوریه به اوج.

اما ارزیابی می تواند بسیار بدتر از آنجا که تحلیل گران نیست انجام می شود برش خود را تخمین می زند. بیشتر آنها قطع بالاتر ارزیابی بازار می رود حتی اگر سهام فقط هنوز ایستاده.

“از لحاظ تاریخی سهام به طور کلی نمی رویم تا در طول دوره کاهش درآمد. اقتصاد ما بهبود می یابند اما ممکن است انتظارات را بدست جلوتر از ملموس اطلاعات,” او می گوید.

خبر خوب

حداقل یک فرصت خوب وجود دارد بازار سهام نمی مجددا از اواخر مارس تا پایین. گذشته از تغذیه حمایت از سرمایه گذار احساس وجود یک توده بزرگ از پول نقد در حال انتظار برای مستقر می شود. پس از بسیاری از سرمایه گذاران مطرح در این معامله نه چندان طولانی به اندازه کافی برای نقل و انتقال از آنجا که بانک مرکزی و دیگر بانک های مرکزی در پاسخ با چنین سریع و پرقدرت عمل است.

“آنها ریخت و آنقدر نقدینگی به بازارهای مالی بسیاری از آتش فروش شد و به سرعت خاموش می گوید:” اد Yardeni از Yardeni پژوهش است. “در حال حاضر بسیاری از سرمایه گذاران که نقد کردن در حال نشستن بر روی کوهی از پول نقد. که نشان می دهد که هر یک قابل فروش در اوراق قرضه و بازار سهام ممکن است محدود به عنوان کسانی که تا به حال نقش برآب برای پول نقد در حال حاضر به دنبال فرصت هایی برای توازن را به اوراق قرضه و سهام است.”

در زمان انتشار مایکل برس تا به حال هیچ موقعیت خود را در هر سهام ذکر شده در این ستون. براش پیشنهاد کرده FB AMZN, AAPL NFLX, GOOGLE, اب و XBI موجود در انبار خود را عضویت در خبرنامه, قلم مو رنگ کردن در سهام. براش منهتن مالی بر اساس نویسنده ای که با حضور کلمبیا مدرسه کسب و کار. او را دنبال کنید @mbrushstocks.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>