Big3 لغو نجومی با توجه به coronavirus چشم 2021 تخته سنگ با طرفداران

Coronavirus ادعا کرده است یکی دیگر از ورزش های لیگ قهرمانان اروپا فصل.

این Big3 روز دوشنبه اعلام کرد که فصل چهارم آن, برنامه ریزی برای تابستان امسال لغو شده است به دلیل همه گیر اما سه-در-سه بسکتبال لیگ قصد دارد برای بازگشت به 2021.

“با توجه به تلاقی مسائل ایمنی از جمله عدم اطمینان از تست تغییر دولت قوانین و مقررات بیمه و مسئولیت مسائل مربوط به اسپانسر و تبلیغ چالش های خود را و تغییر ماهیت ویروس این تصمیم به تمرکز بر روی یک بازگشت بزرگ در سال 2021,” لیگ گفت: در آزادی مطبوعات.

توسط فصل گذشته لیگ تا به حال رشد به 12 تیم در دو شهر مختلف هر هفته با هشت برنامه بازی. این Big3 در نظر گرفته میزبانی آن سال 2020 فصل در یک محل واحد است اما در نهایت مشخص شد “امکان پذیر نیست.”

در حالی که چهار اصلی ورزش لیگ در حال تمام تلاش برای از سرگیری و یا شروع فصل خود را در ماه های آینده — مسلما بدون طرفداران در استادیوم — این Big3 تصمیم به رفتن در یک مسیر متفاوت است.

“ما سعی کردیم همه چیز را در قدرت ما به طرفداران ما خوب 2020 فصل اما با یک لیست طولانی از موانع ما تصمیم به تغییر تمرکز ما برای داشتن یک 2021 فصل با طرفداران ما در غرفه” Big3 بنیانگذاران مکعب یخ در بیانیه ای گفت. “هدف ما از روز اول بوده است به ارائه یک تجربه قابل توجه از سطح بالای مسابقه و سرگرمی است.”

BIG3 co-founder Ice Cube
BIG3 بنیانگذاران Ice Cubeگتی ایماژ

کمی بیش از یک هفته پس از NBA به حالت تعلیق در آن فصل در مارس BIG3 گزارش صحبت در مورد میزبانی سه بر سه مسابقات در مارس شامل قرنطینه بازیکنان که تا به حال آزمایش منفی برای COVID-19. اما این برنامه آن را در سال 2020 فصل به پایان رسید قبل از هر بسکتبال با نوک انگشتانش کردن.

“مکعب و من می توانم در یک مقدار زیادی … [اما] ما کارشناسان بیماری های عفونی و ما نمی توانیم کنترل تصمیمات دولت های محلی و ایالتی,” Big3 بنیانگذاران جف Kwatinetz در بیانیه ای گفت.

سابق شبکه گارد جو جانسون بود که در لیگ MVP در سال 2019 برنده مسابقات قهرمانی در یک تیم مربی توسط لیزا لسلی و ضرب و شتم چارلز اوکلی قاتل 3 است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>