بایدن: ما باید فورا ریشه کن کردن نژادپرستی نظاممند از پلیس به مسکن به فرصت

نظر

از لحظه ای که راه اندازی کمپین من من گفت که ما در نبرد برای روح این ملت است. و پس از دو هفته از تظاهرات روزانه با هزاران نفر از مردم در حال آمدن به راهپیمایی به صورت نژادی و عدالت در میان همه گیر با گردهمایی در تمام 50 ایالت و ناحیه کلمبیا و در جوامع از هر اندازه مردم آمریکا نشان داده اند که جهان دقیقا همان جایی که ایستاده ایم و در این نبرد است.

ما می دانیم که ملت ما خواهید بود. در حال حاضر ما باید برای ارائه در این لحظه برای رسیدن به تغییرات اساسی که در آدرس نژادی و نابرابری و سفید برتری در کشور ما است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را نفرت پر از توطئه مملو از لفاظی است برافروختن نژادی تقسیم در کشور ما اما فقط به رفع این راه رئیس جمهور آن را قطع نمی. ما نیاز به ریشه کن کردن نژادپرستی نظاممند در سراسر قوانین ما و موسسات و ما نیاز به مطمئن شوید که سیاه و سفید آمریکایی ها یک شات واقعی به جلو.

خنثیسازی سیستمیک اقتصادی نژادپرستی

برای بیش از حد طولانی سیاه و سفید آمریکایی ها زندگی می کردند با یک زانو بر روی گردن خود را — نه تنها نهادی خشونت اما روزانه بی عدالتی مانند داشتن پلیس به نام برای نشستن در یک کافی شاپ و یا تماشای پرندگان در پارک است. من به حمایت از این پیشنهاد در حال بررسی در نیویورک به منظور افزایش مجازات برای ساخت یک غلط 911 تماس بر اساس نژاد و جنسیت و یا مذهب. هیچ کس نباید در معرض این نوع از تبعیض ،

ما نیز باید هدایت منابع ما به طور فعال در خنثیسازی اثر منفی سیستمیک نژاد پرستی تا به حال فرصت برای آمریکایی های سیاه و سفید. برای مثال آفریقایی کارآفرینان را رد کرد و به صورت وام در نرخ حدود 20 درصد بالاتر از سفید کارآفرینان و زمانی که آنها دریافت کمک های مالی آن به مراتب کمتر است. بنابراین ما باید اولویت بندی برای حمایت از ماموریت محور دهندگان در جوامع کم درآمد با دو برابر دولت های اعتباری کسب و کار کوچک طرح. ما باید گسترش بازارهای جدید اعتبار مالیاتی به قیف میلیاردها دلار در سرمایه گذاری را به جوامع است که به آن نیاز دارید. و اداره کسب و کار کوچک باید گسترش برنامه های خود را که موثر در کمک به راه اندازی سیاه متعلق به کسب و کار.

برای بسیاری از آمریکایی ها در صفحه اصلی مالکیت کلیدی برای ثبات مالی و ساخت نسل ثروت. امروز شکاف بین آمریکایی های آفریقایی تبار و سفید مالکیت خانه است بزرگتر از آن بود که در اواخر 1960s. ما باید به مقامات محلی این ابزار برای مبارزه با gentrification پایان تبعیض آمیز شیوه های وام دهی و از بین بردن انحصاری قوانین منطقه بندی طراحی شده برای نگه داشتن افراد کم درآمد و مردم از رنگ خاص جوامع است.

رئیس جمهور تهمت به طور فعال تضعیف پیشرفت در همه این مسائل از جمله تعلیق اوباما-بایدن دولت قانون در مثبت پیشبرد نمایشگاه مسکن که مورد نیاز جوامع به فعالانه بررسی الگوی مسکن و شناسایی و پرداختن به سیاست هایی که باید یک تبعیض آمیز اثر است.

ما باید کار با دولت های محلی و قبیله ای رهبران مدرسه و همچنین به عنوان رئیس جمهور از تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه های قبیله ای کالج ها و دانشگاه ها و اقلیت خدمت موسسات به منظور توسعه برنامه بهبود معلم تنوع حل بحران بدهی دانشجویی و سرمایه گذاری در این تاریخی-کمبود بودجه روبرو موسسات حیاتی هستند که برای ما موفقیت ملی است.

جو بایدن: ایجاد coronavirus کار امداد برای خانواده ها و کسب و کارهای کوچک. کمک به آنها را در حال حاضر.

در سراسر هیئت مدیره از کلاس های درس ما به ما دادگاه به رئیس جمهور کابینه — ما باید مطمئن شوید که رهبری ما و ما موسسات در واقع مانند امریکا.

و ما باید به فوریت رسیدگی به سوء استفاده از قدرت در ادارات پلیس. من ستایش رهبران حزب دموکرات در کنگره برای ارائه قانون که شامل اصلاحات حیاتی: ممنوعیت chokeholds حصول اطمینان از دادستان در پلیس-درگیر قتل مستقل جمع آوری اطلاعات در مورد پلیس با استفاده از زور و نقض استفاده از نیروی استانداردها و نیاز به آموزش افسران در مورد نژادی و تعصب مذهبی و وظیفه خود را به مداخله اگر افسر دیگر است سوء استفاده خود و یا قدرت.

نمی پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس, حمایت از اصلاحات

اگر دولت و دولت های محلی موفق به ایجاد تغییرات لازم وزارت دادگستری باید احضاریه قدرت برای الگو یا عمل تحقیقات سیستمیک سوء رفتار توسط ادارات پلیس و نیروی این بخش به اصلاحات.

در حالی که من اعتقاد ندارم فدرال دلار باید به ادارات پلیس که در حال نقض حقوق مردم و یا تبدیل به خشونت به عنوان اولین رفت و آمد مکرر من را پشتیبانی نمی کند defunding پلیس. بهتر است پاسخ این است که به ادارات پلیس و منابع آنها نیاز به اجرای اصلاحات معنی دار و به وضعیت دیگر فدرال دلار در تکمیل این اصلاحات.

من مدت طولانی است که اعتقاد راسخ به قدرت پلیس جامعه—گرفتن پلیس از موبایل و ایجاد روابط با مردم و جوامع آنها وجود دارد برای خدمت و حفاظت. به همین دلیل من پیشنهاد اضافی 300 میلیون دلار برای تقویت پولیس مردمی در کشور ما است. هر اداره پلیس باید پول آنها نیاز به موسسه اصلاحات واقعی مانند اتخاذ ملی استفاده از نیروی استاندارد, خرید دوربین های بدن و, استخدام متنوع تر افسران پلیس.

خلاء اخلاقی: ما نمی نیاز به یک کمپین ما نیاز بایدن به سایه رئیس جمهور برای پر کردن تهمت رهبری از درجه اعتبار ساقط

و ما باید برای جلوگیری از 911 تماس در حالات که در آن پلیس نباید ما اولین پاسخ دهندگان. که به معنی ساخت سرمایه گذاری جدی در سلامت روان, خدمات درمان مواد مخدر و پیشگیری از برنامه ها و خدمات برای افرادی که دچار بی خانمانی. که همچنین ممکن است به معنای اجتماعی ارائه دهندگان خدمات پاسخ به تماس با پلیس.

هیچ چیزی در مورد این مبارزه آسان خواهد بود. موسسات مقاومت در برابر تغییر است. نژاد پرستی بوده است ثابت در جامعه ما برای صدها سال. آن را رهبری در بالاترین سطوح دولت ما و پایدار مردمی فشار از جوامع که دیگر ایستاده در سکوت زمانی که بی عدالتی در حال تحمیل بر مردم از رنگ. و حیاتی آن نیاز همه ما به بررسی خود ما و رفتار ما عمیقا ریشه دوانده و عادات و تفکر خود ما.

من آماده برای انجام این کار, شروع یک روز. چیزی کمتر قابل قبول است که از یک رئیس جمهور آمریکا است.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن است presumptive 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد. او در توییتر دنبال: @JoeBiden

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>