واشنگتن – پس از معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن را رد اتهام تجاوز جنسی علیه او آمریکایی ها تقسیم بر اینکه آنها بر این باورند که presumptive دموکراتیک نامزد یا زنی که او را متهم کرد. اما او هنوز آگهی با رای دهندگان در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بر اساس یک نظرسنجی جدید.

یک Monmouth University نظرسنجی منتشر یکشنبه یافت که بایدن رز بالاتر از مغلوب ساختن پیشی جستن در یک نظرسنجی در میان رای دهندگان ثبت نام 50%-41% در حالی که 3 درصد گفتند که پشت یک نامزد مستقل و 5 درصد مردد بودند.

اکثریت قریب به اتفاق رای دهندگان ثبت شده بررسی 86% شنیده بود مورد حمله نماید که تارا Reade رو به جلو آورده در ماه مارس به دست آورد اما توجه ملی در هفته های اخیر. او ادعا کرد که بایدن حمله او در سال 1993 زمانی که او خود را در مجلس سنا کارمند. “این هرگز اتفاق افتاده است” بایدن مقابله.

پرسید: در این نظرسنجی که آیا آنها فکر می کردند این اتهام بود که احتمالا درست است یا نه 37 درصد گفت: این حمله شمار احتمالا درست است 32% گفت که احتمالا درست نیست و 31 درصد داوطلب است که آنها تا به حال هیچ نظر در این موضوع. نتایج تا حد زیادی تقسیم شده و در امتداد خط حزب با حزب دموکرات اعتقاد بایدن و بیشتر جمهوریخواهان اعتقاد Reade.

نیمی از جمهوری خواهان گفت: بررسی این ادعا بود که احتمالا درست است در حالی که 17 درصد آن گفت: احتمالا نمی شد. دموکرات ها بررسی 20 درصد گفت: این احتمالا درست است و 55 درصد گفته اند مخالف است. مستقل نیز بیشتر احتمال دارد به اعتقاد اتهام با 43 درصد گفت: این احتمالا درست است و 22 درصد نیست.

“این هرگز اتفاق افتاده است’: جو بایدن را رد می کند تجاوز جنسی به اتهام تماس در آرشیو ملی به انتشار سوابق

آنچه ما می دانیم: کارمند سابق تارا Reade می گوید جو بایدن sexually assaulted او در سال 1993

این اولین عمده نظرسنجی به آمریکایی ها متوسط در بایدن مبارزات انتخاباتی میان Reade را ادعا می کنند. اکثریت قریب به اتفاق کسانی که کافر شدند اتهام شد حامیان بایدن بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن 79%-14%. از کسانی که معتقد بودند آن 59 درصد تهمت حامیان و 32 درصد حمایت بایدن. رای دهندگان با هیچ نظر در این حمله از بین تقسیم شدند مغلوب ساختن پیشی جستن 45 درصد و بایدن 43%.

“ما نمی دانیم که چه تاثیر این اتهام را در دراز مدت. برای برخی از رای دهندگان بر این باورند که این اتهام آن است که هنوز به اندازه کافی به نادیده گرفتن تمایل خود را برای سرنگونی مغلوب ساختن پیشی جستن” منموته نظرسنجی مدیر موسسه پاتریک مورای گفت. “چشم انداز است murkier برای کسانی که لازم نیست یک نظر بر روی آن. این گروه شامل تعدادی از دموکراتیک متمایل مستقل که به طور بالقوه می تواند تحت تأثیر اگر این داستان رشد می کند اهمیت است.”

خواهد رای دهندگان مراقبت؟: کارشناسان سیاسی در وزن بعد از آدرس بایدن حمله نماید

جستجو برای سوابق: رئیس مجلس سنا می گوید نمی تواند مطابق با درخواست بایدن به انتشار اسناد ادعایی تارا Reade شکایت

رویترز/ایپسوس نظرسنجی انجام شده در اوایل این هفته متوجه شد که بایدن لبه بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در حال کم شدن است اما. که بررسی را شامل نمی شود نظر و سوال در Reade بدخشان اما 53 درصد گفته بودند “تا حدودی” و یا “بسیار” با آن آشنا. ثبت نام رای دهندگان تقسیم شدند 43%-41% بین بایدن و تهمت به ترتیب در حال سقوط در حاشیه خطای این نظرسنجی.

در منموته بررسی های انجام شده 30 آوریل تا مه 4 و سوال در مورد تجاوز جنسی به اتهام اضافه شد پس از بایدن را انکار صبح از آوریل 1. آن را مورد بررسی 739 رای دهندگان ثبت شده و دارای یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 3.6 درصد است. سوال در مورد Reade ادعا می کنند خواسته شد از 586 رای دهندگان با یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 4.1 امتیاز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de