بایدن دارای 11 نقطه سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان سن خطوط گسل ظهور بررسی جدید نشان می دهد

واشنگتن — معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن دارای 11 نقطه سرب بیش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در میان رای دهندگان ثبت نام بر اساس یک نظرسنجی از دموکراسی صندوق + UCLA Nationscape پروژه.

دموکراتیک نامزد بایدن به دست آورد پشتیبانی از 50 درصد از رای دهندگان ثبت شده در حالی که وقت جمهوری خواه رئیس جمهور نسبت ناروا به دست آورد 39 درصد.

دموکراسی صندوق + UCLA Nationscape پروژه یک مطالعه با مقیاس بزرگ رای دهندگان آمریکایی. در طول سال 2020 چرخه انتخابات هدف محققان برای انجام 500,000 مصاحبه در مورد سیاست ها و نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری.بررسی 10,601 ثبت نام رای دهندگان انجام شد بین 28 ماه مه و ژوئن 10. آن را به یک حاشیه خطا از +/- 1.5 درصد است.

جنس و سن نیز به عنوان کلید خطوط گسل میان رای دهندگان با توجه به تجزیه و تحلیل از Nationscape بینش یک پروژه دموکراسی صندوق UCLA و ایالات متحده آمریکا امروز.

بایدن دارای سرب در میان تمام گروه های سنی و در میان پاسخ دهندگان زن اما تهمت حفظ و سرب کوچک در میان نر ثبت نام رای دهندگان 46 درصد به 44 درصد. بایدن آگهی در میان زنان 56 درصد به 32 درصد

رابرت گریفین مدیر تحقیق و پژوهش برای دموکراسی صندوق رای دهندگان گروه مطالعه گفت: رئیس جمهور شد مراتب “قابل ملاحظه ای بدتر” حتی در مقایسه با نظرسنجی از چند هفته پیش و در حالی که انتخابات هنوز ماه دور در این زمان “مسابقه نوع تبدیل در برابر رئیس جمهور است.”

دموکرات ها همچنین برگزاری یک مزیت در یک generic کنگره رای گیری که مردم می پرسد اگر آنها را برای رای دادن به جمهوری خواه و یا دموکرات کنگره به جای کاندیدای خاص. دموکرات ها باید 10 نقطه استفاده بیش از اوباما در میان رای دهندگان ثبت شده 47 درصد به 37 درصد.

بیشتر: Facebook, Twitter, Google توصیف تلاش های کنگره برای جلوگیری از دخالت خارجی در انتخابات سال 2020

بیشتر: Facebook حذف تهمت کمپین تبلیغات با نماد یک بار استفاده می شود توسط نازی ها

این بررسی انجام شد که این کشور با آن مواجه سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند پس از جورج فلوید مرگ در روز یادبود. فلوید یک مرد سیاه و سفید درگذشت و پس از یک افسر پلیس در مینیاپولیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت.

مغلوب ساختن پیشی جستن مواجه شده است و گسترده انتقاد از خود و پاسخ به اعتراضات و هر دو نامزد تلاش کرده اند به استفاده از این لحظه به نفع خود به عنوان انتخابات نوامبر اینچ نزدیک تر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته یک فرمان اجرایی را امضا اوایل این هفته خواهد بود که با ارائه ادارات پلیس انگیزه برای اتخاذ استانداردهای جدید برای استفاده از زور. او همچنین ملاقات با بستگان Ahmaud Arbery 25 ساله سیاه پوست به ضرب گلوله به مرگ در حالی که آهسته دویدن در گرجستان و سایر خانواده هایی که بستگان کشته شده توسط پلیس.

این بایدن کمپین پنج شنبه اعلام کرد چند میلیون دلار آگهی خرید در نوسان متحده شامل سخنان از سخنرانی خود در فیلادلفیا در هفته گذشته انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ و شعار بایدن توانایی متحد کردن کشور است.

بیشتر: “ما برنده’: IF گیرندگان غرق تعجب دیوان عالی کشور پس از پیروزی بر مغلوب ساختن پیشی جستن

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن انفجار IF تصمیم پرسیدن اگر مردم تصور ‘دیوان عالی کشور ندارد ؟

جنسيت و سن تقسیم آمریکایی

گریفین با اشاره به فاصله سنی که تا به حال تعریف شده قبلی انتخابات که در آن رای دهندگان مسن تر و جوان تر رای دهندگان همگرایی سیاسی شان انتخاب شد “مسطح” به عنوان اولویت رای دهندگان به نظر می رسید به تغییر. جوان ترجیحات رای دهندگان “تمایل به بیشتر بی ثبات سیاسی” او گفت:, و نتایج این تحقیق می تواند تغییر به عنوان انتخابات به خود جلب کرد نزدیک تر است.

با توجه به بررسی تهمت آگهی در میان مردان سالخورده 30-44 نه درصد (49% به 40%) و در مردان بیش از 65 با هفت امتیاز (50% به 43%). بایدن آگهی در میان مردان 18-29 (47 درصد به 36 درصد) و کسانی که سن 45-64 (45% به 43%) و در میان زنان در تمام گروه های سنی.

“پس از شروع مسابقه. بایدن دهکدهای از دست داد برخی از زمین با آن (جوان) رای دهندگان در حالی که به طور همزمان برگزاری مداوم و شاید حتی به دست آوردن برخی از زمین با رای دهندگان” گریفین توضیح داد.

پاسخ به generic کنگره رای گیری مشابه نشان داد سن و جنس بخش.

بیشتر: 200 تهمت توييتها خاص تظاهرات پلیس زیر جورج فلوید مرگ

بیشتر: “من ساخته شده Juneteenth بسیار معروف: مغلوب ساختن پیشی جستن طول می کشد اعتبار برای تعطیلات جشن رهایی اعلام

هنگامی که بررسی پاسخ دهندگان پرسیده شد که آیا آنها خواهد حمایت از دموکرات یا جمهوری خواه اگر مجلس نمایندگان انتخابات برگزار شد امروز دموکرات led در هر گروه سنی و در میان پاسخ دهندگان زن و خواهان برگزاری باریک و سرب در میان پاسخ دهندگان مرد و یا 44 درصد به 41 درصد.

ثبت نام نر رای دهندگان در هر گروه سنی به جز نر رای دهندگان 18-29 به احتمال زیاد به می گویند که آنها را برای رای دادن به کاندیدای جمهوری خواه از حزب دموکرات نامزد شده است. آمریکا قویترین منجر شد در میان نر رای دهندگان با سن 65 سال+ که گفت: ده نقطه حاشیه (49% به 39%) آنها را برای رای دادن به کاندیدای جمهوری خواه برای مجلس نمایندگان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de