بایدن و مغلوب ساختن پیشی جستن هر دو هشدار می دهند از طرف دیگر ممکن است ‘سرقت’ انتخابات به عنوان بحث بر سر پست الکترونیکی رای گیری شدت گرفتن

واشنگتن — پنج ماه قبل از انتخابات نوامبر وقت رئیس جمهور اوباما و دموکرات رقیب هستند و هر دو گفتن آمریکایی ها حریف خود را می تواند به “سرقت” انتخابات شاید صحنه را برای ستیز مبارزه حتی پس از رای گیری به پایان رسیده است.

هشدار از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن در حال رشد بلندتر و زودتر از در سال 2016 زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن تقبیح یک “تقلب” نظام سیاسی در هفته های آخر قبل از پیروزی خود را بیش از هیلاری کلینتون ،

این ادعا نیز بیشتر مستقیم منعکس کننده عمیقا کشور تقسیم شده است که تعریف مغلوب ساختن پیشی جستن عصر.

هر دو مردان و بلاغت است تا حد زیادی به هدف همان موضوع – رای-توسط-mail که بایدن و دموکرات پشتیبانی اجازه می دهد تا شهروندان را به رای دادن با خیال راحت در میان coronavirus و مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت مخالف. مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی stoked ترس از انتخابات-سرقت. اما در جدید هشدار یکشنبه بایدن ramped تا حملات خود را از رئیس جمهور بیش از رای دهندگان دسترسی داشته باشید.

بیشتر: جمهوری خواهان و دموکرات فشار پیش در رای گیری غایب حتی به عنوان برگ برنده انفجار میشیگان بیش از آن

“این بزرگترین نگرانی من تنها بزرگترین نگرانی: این رئیس جمهور در حال رفتن به سرقت این انتخابات” معاون سابق رئیس جمهور گفت: در مصاحبه با میزبان Trevor Noah در “روزانه نشان می دهد.”

“این مرد که گفت تمام پست-در برگه های رای تقلبی رای گیری مستقیم از طریق پست و در حالی که او نشسته پشت یک میز در دفتر بیضی و می نویسد: او پست الکترونیکی-در رای گیری برای رای اولیه است.”

متحده در آغوش ایمیل رای گیری

تیم Murtaugh و ارتباطات و مدیر برای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین به نام بایدن این اظهارات “فقط یکی دیگر از بی مخ تئوری توطئه از جو بایدن به عنوان او همچنان به تلاش برای تضعیف اعتماد به نفس در ما انتخابات است.”

“رئیس جمهور تهمت بوده است و روشن است که او قبول نتایج 2020, انتخابات,” او گفت:.

مت گراسمن, دانشیار علوم سیاسی در دانشگاه ایالتی میشیگان گفت: “قطبی اطلاعات” در سیاست امروز باعث ترس مشروع در حالی که بازندگان انتخابات برنده احترام نمی گذارند نتیجه. او گفت: قوانین انتخابات متفاوت است که دولت توسط دولت بیشتر می تواند سوخت و سوء ظن.

“بدیهی است که می شود بیشتر از یک نگرانی اگر نتیجه انتخابات به خصوص یکی که در آن وجود دارد برخی از نوع پست-روز انتخابات مشکلات در گرفتن تمام نتایج” گراسمن گفت. “متاسفانه ما نوع رهبری که در راه است.”

چندین ایالت به رهبری وزرای امور متحده از هر دو طرف گرفته اند اقدام به رای گیری از طریق پست و یا در دسترس همه رای دهندگان و یا گسترده تر.

سی و چهار ایالت و واشنگتن دی سی در حال حاضر ارائه شده رای گیری غایب از طریق پست به تمام ثبت نام رای دهندگان بدون بهانه ای قبل از همه گیر. برای نگه داشتن مردم از بسته بندی سنجی در طول یک بحران بهداشتی برخی از ایالات آمریکا تصمیم به ارسال ایمیل-رای گیری برنامه های کاربردی برای تمام رای دهندگان. کالیفرنیا را ارسال پست الکترونیکی رای گیری برای رای دهندگان برای انتخابات نوامبر پیوستن به, اورگان, واشنگتن, کلرادو و یوتا و هاوایی نیز خود را انجام انتخابات به طور کامل توسط ایمیل.

بیشتر: ‘Do-or-die لحظه به افزایش رای-با-ایمیل برای انتخابات نوامبر. اما سیاست سخت تر و سخت

در چند تا از 16 متحده که در آن رای دهندگان باید یک بهانه ای برای دریافت یک رای گیری غایب بودن بیش از 65 سال به خارج از شهر در روز انتخابات و یا در ارتش, برای مثال آنها می توانند در حال حاضر استناد coronavirus به عنوان یک دلیل. اکثر متحده ساخته شده است این تغییر تنها برای آینده اولیه انتخابات اما می تواند به گسترش است که تا نوامبر است.

تنها پنج کشور هر کدام در جنوب گرفته اند و نه قانونی اقدام به گسترش رای گیری از طریق پست, اما چالش های قانونی می تواند آنها را وادار به ایجاد تغییرات. یک قاضی در ایالت تنسی حکومت در هفته گذشته دولت باید رای غیابی در دسترس همه رای دهندگان در طول بیماری همه گیر. دولت انتظار می رود که به درخواست تجدید نظر.

بایدن: مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است تا ‘تضعیف’ انتخابات

بایدن گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای “تضعیف” انتخابات با ساخت آن را سخت تر برای مردم را به رای خود را از طریق مخالفت با رای توسط ایمیل. او را به نام در کنگره برای ارائه بودجه کافی برای همه کشورها به افراد اجازه می دهد به بازیگران در یک رای گیری از طریق پست در ماه نوامبر.

“ما باید به آن را آسان تر برای هر کسی که قادر به رای دادن به خصوص اگر ما هنوز در واقع در این نوع مستند شرایط ما در حال حاضر” بایدن گفت: حامیان در طول یک مجازی جمع آوری کمک در ماه آوریل است.

در نمایش روزانه بایدن متهم خواهان عبور از 82 قطعه از قانون به “آن را سخت تر برای مردم را به رای” با اشاره به رای دهندگان-شناسایی الزامات و قوانین دیگر که قانونگذاران جمهوری خواه را گذرانده اند در سال های اخیر است.

او گفت: مبارزات انتخاباتی خود را یک “ابتکار بزرگ” که اعزام وکلای سراسر کشور در انتخابات به مبارزه با سرکوب رای دهندگان.

وی همچنین با اشاره به صف های طولانی و, و دیگر تاخیر رای دهندگان مواجه شنبه در گرجستان اولیه و هفته گذشته پنسیلوانیا, اولیه, نشان می دهد, آن می تواند پیش نمایش را در ماه نوامبر. پنسیلوانیا است که هنوز شمارش آرا یک هفته پس از آن اولیه پس از فاقد منابع به حساب از طریق پست رای گیری به سرعت.

نوح پرسید: بایدن که آیا او در نظر گرفته شود چه اتفاقی خواهد افتاد اگر بایدن در انتخابات پیروز شود اما تهمت حاضر به ترک.

“بله من” بایدن گفت که او ایمان در ارتش برای مداخله در صورت نیاز. “من کاملا متقاعد شده آنها را اسکورت او را از کاخ سفید با اعزام شود.”

های حقوق مدنی مانند NAACP و سازمان هایی مانند آیتالله سیستانی را نصب پرونده های حقوقی علیه چند کشور است که باید محدود رای-توسط-mail قوانین به دنبال نیروی آنها را به گسترش گزینه های.

بیشتر: کامل’فاجعه’: گرجستان اولیه رای گیری لعنتی برای خطوط طولانی خطاب تجهیزات

مغلوب ساختن پیشی جستن را برمی گرداند به یک سال 2016 تم

ایالات متحده آمریکا امروز/بازرگانی Suffolk دانشگاه نظرسنجی ماه گذشته یافت می شود 65 درصد از آمریکایی ها حمایت رای توسط پست الکترونیکی به عنوان یک جایگزین به فرد رای گیری در این بیماری همه گیر در مقایسه با 32 درصد از آمریکایی ها که در مخالفت با گزینه.

با وجود عمومی قوی, پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن شده است در یک جنگ صلیبی برای هفته برابر رای-با-ایمیل استدلال آن منجر به رای دهندگان تقلب در رای “برداشت” و لطمه می زند و از نامزدهای جمهوریخواه.

“ما نمی توانیم اجازه این خبر جعلی و خود را شریک رادیکال چپ هیچ چیز دموکرات دور با سرقت انتخابات” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در ماه آوریل است. “آنها سعی کردند که در سال 2016. چگونه است که کار می کنند؟”

ماه گذشته او در توئیتر خود نوشت “ایالات متحده نمی تواند به تمام ایمیل در برگه های رای. آن خواهد بود که بزرگترین تقلب در انتخابات در تاریخ است.”

پیش از سال 2016 انتخابات مغلوب ساختن پیشی جستن خاص اشاره می کند مانند فیلادلفیا که زیادی جمعیت آمریکایی های آفریقایی تبار به عنوان او هشدار داد که این انتخابات می تواند “به سرقت رفته” از او.

بیشتر: ایالات متحده آمریکا امروز/Suffolk نظرسنجی: آمریکایی ها به شدت حمایت رای-با-پست فشار اما جمهوری خواهان با احتیاط بیشتر

این چرخه انتخابات جمهوری خواهان راه اندازی یک حقوقی جبهه به مبارزه متحده در حال حرکت به جهانی رای توسط ایمیل. Ronna, McDaniel, رئیس جمهوری خواه کمیته ملی متهم دموکرات “تحت پوشش COVID-19 بحران” از تلاش برای تغییر قانون انتخابات را به “مناسب بسیاری از انتخابات در دستور کار موارد وجود داشته است که قبل از این بحران است.” او گفت: پرونده های حقوقی از سمت چپ خواهد “از بین بردن یکپارچگی ما انتخابات است.”

مطالعات اختلاف مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کنند که رای توسط ایمیل به دموکرات ها یک مزیت است. یوتا یکی از پنج جهانی رای-با-ایمیل متحده استوار است خواه با دو حزب جمهوری خواه آمریکا و سناتور جمهوری خواه و فرماندار.

یک مطالعه توسط حزبی Brennan Center for Justice at the New York دانشکده حقوق در بر داشت حوادث کلی تقلب انتخابات “فوق العاده نادر است.”.

و با وجود تهمت ادعای جمهوری خواه در کنگره مایک گارسیا بدبختانه یک خانه آبی صندلی در کالیفرنیا در ماه گذشته برنده توسط 12 درصد در یک مسابقه انجام شده توسط تمام ایمیل به جای سابق دموکرات کنگره کتی هیل.

ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به خروج بودجه فدرال به نوسان ایالت میشیگان اگر آن را “غیر قانونی” می فرستد absentee ballot برنامه های کاربردی به دولت و شهروندان قبل از آن اولیه Aug. 4 و انتخابات Nov. 3. اما پستی absentee ballot فرم های درخواست به همه رای دهندگان شده است به طور گسترده ای مورد استفاده در کشورهای دیگر حتی کسانی که به رهبری جمهوری خواهان.

خواهد هشدارهای سرکوب و یا ایجاد انگیزه رای دهندگان ؟

گراسمن با اشاره به دیگر لحظات هنگامی که یک حزب متهم دیگر سرقت یک انتخابات.

بیشتر فراموش نشدنی در سال 2000 انتخابات جورج دبلیو بوش ضرب و شتم ال گور پس از دیوان عالی ایالات متحده تصمیم به توقف بازشماری آرا در فلوریدا.

صحبت از احتمال یک طرف دعوا به نتایج انتخابات گراسمن گفت: “وجود سابقه برای آن, اما بدیهی است که داشتن جمهور و دیگر نامزد انتخابات ریاست جمهوری تخم مرغ آن یا پیش بینی آن ممکن است آن را بیشتر احتمال دارد.”

بیشتر: ایالات متحده ثبت نام رای دهندگان کاهش مییابد در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به چالش کشیدن هر دو طرف

مایکل مک دونالد, دانشیار علوم سیاسی در دانشگاه فلوریدا گفت: هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و بایدن با استفاده از لفاظی های دستگاه های رالی پایگاه های خود را.

مک دونالد که مدیریت ایالات متحده آمریکا انتخابات پروژه که آهنگ رای دهندگان الگوهای گفت: واقعیت این است که بسیاری از رای دهندگان در حال رفتن برای رای دادن از طریق پست در ماه نوامبر به دلیل بیماری همه گیر.

که خطری برای مغلوب ساختن پیشی جستن او گفت: اگر حامیان او به دنبال او نشانه و رأی نمی دهند از طریق پست و به جای آن بسته understaffed رای گیری سایت های که می تواند منجر به صف های طولانی و “مغلوب ساختن پیشی جستن سرکوب خود رای می دهند.”

او گفت: این سخت است برای پیش بینی اینکه آیا بیشتر رای دهندگان می تواند نشستن از انتخابات به دلیل این ادعا است. او حدس زده مخالف می تواند در نهایت این مورد در میان رای دهندگان که در حال از نزدیک تماشا کرد. او گفت: این می تواند یک محرک است.

“آنها در حال رفتن به این ادعا از طرف دیگر سرقت انتخابات بیشتر به عنوان یک تقویت کننده برای خود به بیرون بروید و رای” او گفت:.

کمک: آسوشیتد پرس

رسیدن به جوی پادگان در توییتر @Joeygarrison.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de