فراتر از گوشت Inc. گرفتن جستن از اشتهای سیری ناپذیر میان گوشت خواران.

این ساز از گیاه مبتنی بر گوشت گزارش سه ماهه اول درآمد خالص از $1.8 میلیون یا 3 سنت یک سهم در مقایسه با از دست دادن $6.6 میلیون یا 95 سنت یک, اشتراک گذاری, در سال پیش دوره است. درآمد رشد 141 ٪ به $97.1 میلیون از $40.2 میلیون دلار در سال پیش دوره است. تحلیلگران بررسی FactSet تا به حال برآورد زیان از 7 سنت به اشتراک گذاری در درآمد حاصل از $88.8 میلیون به طور متوسط.

اول-چهارم, نتایج, اعلام کرد پس از به بازار نزدیک سهشنبه در ابتدا فرستاده فراتر از گوشت BYND, +5.25% سهام بیش از 7 ٪ در بعد از ساعات معاملاتی. فراتر از گوشت سهام تقریبا چهار برابر شده از آن ارائه عمومی اولیه با قیمت 25 دلار و سهام هستند تا 26.5 درصد در 12 ماه گذشته در حالی که S&P 500 شاخص SPX +0.90% دارای رشد شاخص 0.5%.

نتایج “اعتبار قدرت ادامه از گیاه مواد غذایی مبتنی بر جنبش” و “کمک به کاهش بی سابقه COVID-چالش های مربوط” به عملیات کسب و کار فراتر از گوشت اجرایی اتان قهوه ای گفت: در یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران پس از بیانیه درآمد. او گفت: عدم قطعیت در اطراف شیوع کوتاه مدت تاثیر باعث شده است تا فراتر از گوشت را برداشت و آن سال 2020 چشم انداز مالی اما گوشت محدودیت ارائه دراز مدت فرصت برای فراتر از گوشت بسیار گسترش رسیدن به آن در میان مصرف کنندگان و خرده فروشان.

خرده فروشی تقاضا بود به خصوص قوی هر چند جبران به برخی از درجه توسط “اختلال در غذا-خدمات فروش” در طول یک ملی مستند در ماه مارس شرکت رئیس امور مالی Mark Nelson گفت: در طول تماس. فراتر از گوشت رستوران همکاران شامل مک دونالد Corp. MCD, -1.44% دل تاکو, رستوران, Inc. تاکو +0.19% و Dunkin’ مارک Group Inc. DNKN, -0.62% .

فراتر از گوشت ارائه می دهد جایگزین گوشت است که می تواند پیدا کردن یک نور افکن به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس خسارت سنتی-گوشت زنجیره تامین است.

تعطیلی کارخانه در Tyson Foods, Inc. TSN, +3.01% بزرگترین گوشت ایالات متحده آمریکا شرکت اسمیتفیلد Foods, Inc., شماره 1 در جهان گوشت خوک تولید کننده; و JBS SA, بزرگترین جهانی گوشت شرکت تاکید چالش های هر چهره در تولید گوشت در حالی که حفظ ایمنی کارکنان در گیاهان است که تبدیل به نقاط داغ برای گسترش COVID-19. این تعطیلی منجر به کاهش 25 درصد از گوشت خوک تولید و 10 درصد از تولید گوشت گاو در آمریکا با توجه به ایالات مواد غذایی و تجاری بین المللی کارگران اتحادیه.

تایسون سهام بودند clobbered دوشنبه پس از آن گزارش داد که تولید اختلالات در زمان تلفات در سود.

همچنین نگاه کنید به: Tyson Foods سهام اسلامپ بعد از درآمد و فروش را از دست ندهید

اختلال در تولید گوشت میان افزایش تقاضا “بدون شک” منجر به قیمت های بالاتر از یک Sysco Corp. SYY, -6.11% اجرایی گفت: طی یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران. در همان زمان برخی از وندی Co. ون -2.43% رستوران ها باید به طور موقت گرفته همبرگر کردن منو. یک نمونه گیری تصادفی از وندی منوها در بر داشت 5 درصد به 10 درصد مرغ-تنها Stifel تحلیلگران گفت: در یک یادداشت سه شنبه.

وندی اذعان کرد که برخی از آیتم های منو “ممکن است به طور موقت محدود” در برخی از رستوران ها هر چند آن نامشخص چگونه بسیاری از آن تقریبا 5,800 آمریکا از eateries متاثر شده اند.

همچنین نگاه کنید به: Sysco سهام تبدیل بالاتر پس از از دست رفته درآمد انتظارات اما انتظار دارد برای حفظ بهبود کسب و کار

فراتر از گوشت باید همچنان به درآمد دست انداز در سه ماهه جاری پس از آن آغاز شد فروش محصول از طریق حدود 4,200 استارباکس, Inc. SBUX, +1.40% مکان در چین در آوریل 21. علاوه بر این, استارباکس در روز دوشنبه گفت: این امر باز کردن بیش از 85 درصد از شرکت خود عمل فروشگاه ها در ایالات متحده در پایان این هفته و 90 درصد در اوایل ماه ژوئن — البته با محدود ساعت و ناهار خوردن در خدمات.

براون گفت: این شرکت همچنین در نظر دارد به اهرم بازاریابی فهم با ورزشکاران حرفه ای مانند NBA Kyrie Irving و کریس پل و المپیک Lindsey Vonn به برجسته کردن آن مزایای سالم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de