فراتر از گوشت و همکاران با مدیریت جدید چین فشار

فراتر از گوشت Inc. ساخت آن retail-فروشگاه اولین بار در چین از طریق همکاری با Alibaba Group Holding Ltd.

این ساز از گیاه مبتنی بر گوشت اواخر روز سه شنبه اعلام کرد که قصد دارد خود را فراتر از برگر موجود در 50 Freshippo فروشگاه در شانگهای شروع این آخر هفته. Freshippo فروشگاه Alibaba است بابا +0.31% اینده سوپر مارکت ها است که با هدف بهتر ادغام فیزیکی و دیجیتال خرید تجربه.

فراتر از گوشت BYND, +1.84% در نظر دارد برای گسترش همکاری به عنوان سال می رود در آوردن فراتر از برگر به 48 بیشتر Freshippo مکان در پکن و هانگزو. این محصول در دسترس خواهد بود در Freshippo برنامه به عنوان به خوبی به طوری که مشتری می تواند به ترتیب برای بر روی تقاضا تحویل.

حرکت فراتر از گوشت ها در چین روزهای اخیر مشارکت با استارباکس, Inc. SBUX, +0.15% و همچنین به عنوان یام Brands, Inc. یام, -0.08% زنجیره ای KFC, Pizza Hut و تاکو بل. این شرکت همچنین دارای یک توافق با Sinodis یک توزیع کننده مواد غذایی.

جزئیات: تیم های استارباکس با فراتر از گوشت و دیگران به راه اندازی کارخانه های مبتنی بر منو در چین

“ما می دانیم که خرده فروشی خواهد شد و بخش مهمی از موفقیت های ما در چین و ما خوشحال به علامت زود هنگام این نقطه عطف در عرض چند ماه از بازار ما ورود” فراتر از گوشت اجرایی اتان قهوه ای گفت: در یک نسخه. او گفت که فروشگاه های خرده فروشی علامت “طبیعی گام بعدی در ساختمان ما حضور در بازار” به عنوان معرفی آنها فراتر از همبرگر برای “آشپز خانه در سراسر چین است.”

یک Freshippo اجرایی اشاره در گسترش مشارکت پایین خط. “ما شاهد علاقه رو به رشد در گیاه مبتنی بر گوشت در میان خریداران و نگاه به جلو به ارائه بیشتر فراتر از محصولات گوشت در آینده گفت:” Freshippo تجارت رئیس Jiayu Zhao, در بیانیه ای.

BTIG تحلیلگر پیتر صالح به حال ابراز خوش بینی در مورد فراتر از گوشت بالقوه در چین قبل از آخرین اطلاعیه. “ما معتقدیم که چین خواهد بود و استراتژیک رشد بازار فراتر از گوشت را برای سالهای زیادی را به آمده” صالح نوشت: در ژوئن 8 توجه داشته باشید که او را تشویق می کردند “فروش بالقوه از آینده مشارکت در سراسر جهان است.”

از دست ندهید: غیر ممکن است غذاهای فراتر از گوشت دیدن سنبله در تقاضا به عنوان coronavirus ویران کردن در عرضه گوشت

فراتر از گوشت سهام دو برابر شده اند در طول سه ماه گذشته به عنوان Alibaba سهام اضافه شده 13 درصد. S&P 500 SPX +1.54% است تا 18 درصد است که در طول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de