خلیج تمپا Buccaneers زیادی برای یادگیری در مورد جدید خود را در آینده در سالن از شهرت کارفرمایی. مهم: دریافت نمی تام بردی راه در gameday و یا او ممکن است شما دست کشیدن بر روی پشت خود را.

سابق New England Patriots گیرنده Donte Stallworth هنگامی که متوجه شدند که این راه سخت را در سال 2007 حتی پس از گرفتن هشدار داد پس از آن-در حال اجرا بازگشت کوین Faulk.

“(Faulk) می رود, ‘دور ماندن از بردی قبل از ما پیاده روی'” Stallworth ESPN گفت:. “و او می رود و او را میخوام سر لب به لب s— از شما. او بیش از حد اخراج کردن. دور ماندن از او مرد.’

“من تا به حال نیمه فراموش شده در مورد آن تا زمانی که او به من راه می رفت و من مانند, ‘S— .’ و او مانند سر-ته جهنم از من” Stallworth گفت: “و من گفتم:” این شخص است مانند جدی است.’ من نمی دانم که او به عنوان رقابتی به عنوان او بود. هنگامی که مردم بحث در مورد [مایکل] اردن در حال رقابتی به عنوان او بود که همان چیزی که با تام بردی.”

Tom Brady
تام بردیبوستون گلوب از طریق گتی ایماژ

بردی خواهد شد که 43 توسط خود Buccaneers این اولین فصل آینده می شود تا برای بازی با تعامل با طرفداران و گاهی اوقات صحبت کردن زباله به مخالفان. یک بازی خاص و خارج از غرفه به Stallworth — 2018 بازی مسابقات قهرمانی آسیا برابر پلنگ که بدنام گوینده Jalen رمزی کردم به آن را با بردی از قبل.

“و تام دادن آن حق بازگشت به او” Stallworth گفت. “این که بردی است. من عشق را به سطل زباله-بحث تا زمانی که یک کارفرمایی آن را من در عشق است. … من دیده ام او را به آن را با ترل Suggs و Ray Lewis — فریاد و cussing در آنها و آنها فریاد و cussing در او برگشت. او را دوست دارد چیزهای که.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de