نیویورک — بتی خطابه جانسون از New York Jets صاحبان کریستوفر جانسون و وودی جانسون درگذشت. او 99.

جت اعلام کرد مرگ او جمعه شب در وب سایت خود را, اما نمی, ارائه جزئیات.

بتی خطابه جانسون بود و اغلب به عنوان “بانوی اول جت” توسط بازیکنان و آنها را به نام او “نوه.” او مشهور بود برای او بشردوستانه تلاش و یک کمک کننده به هنر آموزش و پرورش و بهداشت و درمان طرح در نیویورک و نیوجرسی مناطق.

کریستوفر جانسون در حال حاضر جت رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل در حالی که وودی جانسون است که در خدمت به عنوان سفیر آمریکا در انگلستان. وودی جانسون خریداری شده این تیم در سال 2000 و حق رای دادن شد بخش مهمی از مادر خود زندگی است.

“وجود دارد تعداد بسیار کمی از مردم در این جهان زندگی می کنند که به 99” Pro Football Hall of Famer Curtis مارتین گفت: جت های سایت. “و من مطمئن هستم که اگر شما برگردید و نگاهی به همه چیز او برای مردم دیگر شما احتمالا می تواند نوشتن یک کتاب در او از یک بشردوستانه نبوده است. او تا به حال چنین خیریه قلب و خیریه راه در مورد او.”

بتی خطابه جانسون مطرح شد در مینه سوتا و اغلب با حضور Gophers طلایی بازی با پدرش کارل مسیحی ها و خطابه. او بعد از ازدواج رابرت وود جانسون III نوه رابرت وود جانسون I — بنیانگذار شرکت جانسون و جانسون.

“وقتی که من از او فکر می کنم من فکر می کنم از او به عنوان “بانوی اول از جت'” سابق کارفرمایی چاد پنینگتون گفت. “من فکر می کنم از خانم جانسون به عنوان چیزی جز کلاس اول با او چگونه رفتار مردم چگونه او انجام شده و چگونه او را به نمایندگی از خود و خانواده اش.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de