بن سیمونز در چشم باز تمرین تصویری با LeBron James

بن سیمونز به نظر می رسد آماده برای کشش اجرا شود.

کمتر از دو هفته قبل از اجباری تمرینات آغاز خواهد شد برای از سرگیری NBA فصل 76ers All-Star — که از دست رفته گذشته هشت بازی قبل از فصل بود به حالت تعلیق در تاریخ 11 مارس به علت گیرافتادگی عصب در پایین کمر — نگاه قوی پرتاب کردن dunks در تمرین با همکار Klutch ورزشی مشتری له برون جیمز در لوس آنجلس. سیمونز’ مربی Chris Johnson, ارسال شده تصویری از سیمونز به Instagram.

اگر 22 تیم انتظار نمی رود که به طور رسمی شروع عمل در اورلاندو تا جولای 30, سیمونز’ وضعیت هنوز هم می تواند نامشخص توسط آن است.

“نظر من این است که هنوز تایید نشده است که ما در حال رفتن به قادر به اینچ او را به این” 76ers مربی برت براون به تازگی گفته Sports Illustrated کریس Mannix. “او در حال رفتن به 100%? من انتظار ندارم که. اما من فکر می کنم او در حال رفتن به در دسترس خواهد بود.”

آینده ویرانگر buzzer-beater بازی 7 به زیان احتمالی قهرمان رپتورز در سال گذشته برگشتی به 76ers (38-26) در حال حاضر گره خورده است برای پنجم-بهترین رکورد در کنفرانس شرق. اتمام بقیه فصل را خنثی دادگاه ممکن است در نهایت فیلادلفیا امید به را حتی عمیق تر اجرا رفته 10-24 دور از خانه در این فصل است.

جیمز در حال حاضر مورد علاقه sportsbooks را به نفع خود یک عنوان با سومین تیم های مختلف داشتن چراغ لیکرز (49-14) به بهترین رکورد در کنفرانس غرب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de