نظر

یک لحظه تصور کنید که دو مرد سیاه با تفنگ شروع به پریدن کرد از یک وانت در یک محله مسکونی و شات به مرگ سفید و هل دهنده زیرا آنها مشکوک او را از ارتکاب جرم.

تصور کنید که خشم از عدالت است که باران را بر آنها. شانس هستند که آنها حتی نمی خواهد زندگی می کنند به محاکمه است اما به احتمال زیاد بیشتر خواهد بود به ضرب گلوله کشته شده توسط پلیس به عنوان بیش از حد خطرناک گرفته شود زنده است.

در حال حاضر معکوس مسابقات از بازیکنان در این فاجعه و شما باید Ahmaud Arbery مورد. زمانی که قربانی یک مرد سیاه و بورس در حال سفید, عدالت, نقش کاملا متفاوت و فوق العاده به آرامی اگر در همه.

زمانی که گرگوری و تراویس McMichael دیدم یک جوان سیاه دویدن پایین وسط جاده آنها به عهده او بود فرد مسئول یک رشته از محله منازل به قصد سرقت. پس از همه, او سیاه بود. به جای خواستار اجرای قانون برای گزارش سوء ظن خود را, آنها منصوب خود Arbery را قاضی هیئت منصفه و جلاد.

صدای: من یک پرستار هستم مبارزه علیه COVID-19 اما DACA مبارزه می تواند در نهایت در تبعید

آن را بسیار یادآور انگیزه برای lynchings که ادعا کرد بیش از 3,400 سیاه و سفید زندگی می کند از سال 1882 به سال 1968: یک جرم مرتکب شده و یا مظنون; سیاه و سفید از افراد دستگیر کردند و به قتل رساندند. عدالت انجام شد — سفید عدالت فقط عدالت است که اهمیت.

هنگامی که پلیس وارد صحنه Arbery قتل آنها در زمان کلمه مشکوک قاتلان که گفت: آنها معتقد بودند Arbery جنایی و آنها ترس برای زندگی خود را. میزان بررسی است. برای بیش از دو ماه McMichaels لذت می برد و آزادی خود را در حالی که Arbery پدر و مادر را تحمل بدترین درد قابل تصور است.

تنها پس از ظاهر آشکار وحشتناک کشتار و فشار عمومی نصب شده بود دادستان انتخاب به نوبه خود بیش از این مورد به هیئت منصفه. پس از 74 روز, در آستانه چه بوده است Arbery 26 تولد McMichaels شد و در نهایت دستگیر شد.

هنوز بازداشت است McMichaels ” آشکار کاردانی ویلیام برایان بود که رانندگی پشت جفت و اسیر ویدئو مستند رویارویی و Arbery قتل.

ستون: برای آمریکایی های سیاه و سفید تعصب دیده می شود در coronavirus پاسخ تداوم بی عدالتی

دادستان اشاره کرد COVID-19 به عنوان دلیل برای languorous سرعت دادگستری: بعد از همه دادگاه ها بسته شده تا 12 ژوئن — soonest یک هیئت منصفه می تواند empaneled. ظاهرا در گرجستان بر خلاف خالکوبی بولینگ و مو یک ظاهر طراحی شده, وضع عدالت است نه تلقی ضروری خدمات.

در ضمن ما باید صبر کنید و به این بستگی دارد سیستم عدالت کیفری است که دارای سابقه ای طولانی از بی سیاه و سفید زندگی می کند و تحویل عدالت در دوزهای متفاوت بسته به رنگ پوست قربانی و متهم.

حتی کسانی که با استفاده از وقت به صورت مسالمت آمیز اعتراض خود را انجام خواهد داد تا خود را در خطر است. اجتماعی فاصله یکی دیگر از کسانی که همه چیز در حال اجرا متفاوت برای سیاه پوستان و سفید پوستان. در اینجا یک مثال است که بازی کردن در مد مشابه در سراسر کشور: از 40 افراد دستگیر شده در بروکلین برای نقض اجتماعی فاصله مورد نیاز در دو هفته گذشته 35 سیاه پوست بودند ، تنها یکی سفید بود. ظاهرا آن را خطرناک تر زمانی که مردم سیاه و سفید را با هم دریافت کنید.

صدای: آمریکا جدا شده است. من شده است وجود دارد قبل از. درس من آموخته ام از سن کوئنتین

و کسانی که به دنبال قوانین و پوشیدن ماسک خطر نواخته برفلد مانند میامی, دکتر, دست به دستبند پلیس او حاوی یک ون با لوازم و تجهیزات. دکتر کمک می کند تا افراد بی خانمان آزمایش برای COVID-19.

مانند Trayvon Martin قبل از او Arbery مرگ را لمس عصب بیداری آمریکایی به این واقعیت است که قوانین مختلف به صورت سیاه و سفید مردم است. یک مایل راه رفتن در کفش های شخص باید به عنوان یک مهم از خواب بیدار کردن تماس — که بسیار خطرناک است.

بن Crump یک حقوق مدنی وکیل و موسس ملی شرکت حقوقی بن Crump قانون مستقر در تالاهاسی فلوریدا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de