مناسب بودن از دست دادن وزن است که یک نیروی قدرتمند در برابر COVID-19 اما شهرستانها باید انجام دهید بیشتر

Jayne O'donnell ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 12:01 AM EDT Jul 14, 2020این رتبه بندی سالانه اصلح شهرستانه

توسط NEWSAMINS در 24 تیر 1399

این رتبه بندی سالانه اصلح شهرستانها ایالات متحده, از, امروز, آهنگ با برخی از شهرستانها که اب و هوای COVID-19 بهتر — اما معکوس نیز اغلب درست است.

این رتبه بندی بر چه شهرستانها می تواند کمک کند و یا مانع دستياران فرصت به لحاظ جسمی فعال از دست دادن وزن و جلوگیری از شرایط مزمن از جمله دیابت و فشار خون و بیماری های قلبی است که افزایش خطر ابتلا به بیماری های جدی و مرگ از COVID-19.

این COVID-19 مرگ و میر در آرلینگتون ویرجینیا کشور اصلح شهرستان برای سومین سال در یک ردیف است 56 در هر 100000 نفر جمعیت است. مانند بسیاری از دیگر واشنگتن حومه شهر آرلینگتون تا به حال بیشتر موارد سرانه نسبت به روستایی بیشتر از بخش دولتی است. ایندیانا را Marion County, که شامل 94-رتبه Indianapolis دارای بالاترین تعداد موارد و مرگ و میر در کشور است.

"ما می دانیم که از تحقیقاتی که فعالیت بدنی می تواند به ساخت یک سیستم ایمنی سالم و سلامتی کلی است که کمک به حداقل رساندن اثرات مضر بیماری و بیماری گفت:" باربارا Ainsworth, صندلی, آمریکا, تناسب اندام, شاخص مشورتی هیئت مدیره. "این بیماری همه گیر را نشان می دهد نیاز به پارک های محلی و مسیرهای پیاده روی و متصل پیاده رو در تمام محله های است که اجازه می دهد مردم به ورزش با خیال راحت."

در حالی که تناسب اندام می تواند کمک به افراد دفع برخی از ویروس خطرناک ترین اثرات دیگر عوامل نقش مهمی در نحوه حساس شهر می شود. یک منطقه سلامت عمومی پیام اجتماعی, فاصله, استفاده از جرم حمل و نقل و متوسط تعداد افراد در خانوار همه بازی بخش گفت: دکتر Amesh Adalja یک بیماری عفونی پزشک.

حتی اگر فعالیت بدنی کاهش برخی از COVID-19 اثر "مهم نیست که چه اندازه یک شهر است که وجود دارد در حال رفتن به جمعیت که نیست جا" گفت: Adalja همچنین یک محقق ارشد در دانشگاه جانز هاپکینز' مرکز سلامت و امنیت.

شاخص co-اسپانسر شده از طرف کالج آمریکایی پزشکی ورزشی و سرود بنیاد با استفاده از 33 سلامت و رفتارهای بیماری های مزمن و زیرساخت های جامعه شاخص به آمده تا با نمرات که رتبه هر دو سلامت جوامع و کسانی که در آنها زندگی می کنند.

شهرستان رهبران و برنامه ریزان باید به تصویب سیاست ها و هدف بودجه برای ترویج فعالیت بدنی و سلامت بهتر و قوی تر جوامع کارشناسان می گویند.

که به ویژه در شهرستانها با جمعیت از سیاه پوستان و اسپانیایی ها به عنوان آنها شده اند به طور نامتناسبی تحت تاثیر COVID-19 گفت: NiCole کیت, بالینی جدید presiden

"Covid منفی سلامت از آمدن بیماری که به طور مثبت تحت تاثیر فعالیت های بدنی گفت:" کیت. "اگر شما به مردم یک محل می تواند فعال, احتمال آنها آن را انجام دهد بالاتر است."

تنها یک چهارم آمریکایی ها دیدار ملی فعالیت بدنی دستورالعمل و بیش از 30 میلیون باید تشخیص بیماری های قلبی, Ainsworth گفت: با توجه به آن باید از "نگرانی ملی."

سبک زندگی بیحرکت در سراسر کشور هزینه بیش از $117 میلیارد دلار در سال در هزینه های سلامت گفت: Ainsworth. تناسب اندام و شاخص او اضافه شده است یک "نسخه ای برای جوامع به ارمغان می آورد در مورد تغییر مثبت است."

در حالی که وجود دارد بسیاری از نقاط روشن در یافته های محققان خداوندی تنها 22 درصد از بزرگسالان در 100 بزرگترین شهرستانها ملاقات دستورالعمل برای هر دو هوازی و قدرت فعالیت است. بزرگسالان باید 150 دقیقه در هفته با شدت متوسط فعالیت یا

تقریبا 22 دقیقه در هر روز به صورت قابل توجهی مزایای بهداشت و درمان.

در بیشتر مثبت یادداشت:

•تمام شهرستانهادر تمام 100 شهرستانها ساکنان اعمال بیشتر biked بیشترکمتر دودی وجود دارد و بیشتر پارک در داخل یک پیاده روی 10 دقیقه ای در این سال نسبت به گذشته است.

•جهش بزرگ. برخی از شهرستانها بهبود حداقل 15 نقاط از 2019: بوفالو, نیویورک (در حال حاضر شماره 25); تولیدو اوهایو (شماره 81); و, Anchorage, آلاسکا (شماره 37).

•شارلوت. حتی اگر آن را در رتبه 67, ACSM اعتبارات کار شارلوت کسب و کار و رهبران جامعه انجام داده اند از سال 2013 به اولویت بندی غذا خوردن سالم و فعالیت بدنی و کاهش استفاده از دخانیات هر سه تناسب اندام Index-شاخص های اقتصادی این Mecklenburg County Parks and Recreation بخش پیشگیری از بیماری مزمن تلاش است که هدف فعالیت بدنی و چاقی و مصرف دخانیات و بیماری های قلبی عروقی و دیابت نیز اشاره کرد.

نیواورلئان. شهردار میچ تقبیح و تنظیم یک هدف برای این شهرستان به عنوان یکی از ده اصلح در ایالات متحده در این شهر مناسب نلا برنامه استراتژیک اهداف غذا خوردن سالم و فعالیت بدنی و مصرف دخانیات در میان دیگران. این شهر در حال حاضر در رتبه 50.

این شاخص در آن 13 سال در حال حاضر رتبه شهرستانها به جای کل مناطق شهری برای بهتر گرفتن سلامت واقعی تفاوت دیده می شود در منطقه شهری. سلامت چالش های پیش روی افراد کم درآمد در شهرهای شدن بودند جبران سالم حومه گفت: Keith.

در ایندیاناپولیس که در آن کیت زندگی شهر گسترش مسیرهای پیاده روی افزود: فضاهای سبز و افزایش تعداد بازارهای کشاورزان.

آن را آسان تر برای مردم را به انتخاب سالم گفت: Keith. زمانی که جامعه دارای پارک ها و دیگر امکانات تفریحی. او در تمرینات هر روز در 3 p. m. در یک دانشگاه محلی.

ناتاشا برک استادیار روانشناسی در دانشگاه فوردهام است که دارای تخصص در چاقی و اختلالات خوردن گفت: رهبران جامعه نیاز به کار با محروم ساکنان برای تعیین راه حل های درمانی است که مردم را بیشتر فعال است.

"به جای ما گفت:" ما فکر می کنم شما نیاز به این "درخواست" چه نیاز دارید؟'" برک گفت.

کمک: Maia Spoto یک کارآموز با سلامت شهری پروژه های رسانه ای که o'donnell تاسیس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن