Aaron Boone نبود خجالتی در مورد شب جمعه را intrasquad بازی بودن درب بازکن چهار “واقعی” بازی در مقابل یانکی ها’ روز افتتاحیه فرفره در واشنگتن در روز پنج شنبه.

نهایی intrasquad بازی از بهار آموزش 2.0 پخش شد قبل از اینکه یانکی ها سفر به سیتی زمینه و در صدر متس, 9-3 شنبه شب. آنها در این بازی میزبان به متس در استادیوم یانکی در روز یکشنبه بازی خواهد کرد و فیلیز در برانکس سه شنبه شب ،

بنابراین روشن بود که شروع شد رفتن به بازی چهار مستقیم, بازی و بون چپ هارون قاضی هارون هیکس, Gary Sanchez برت گاردنر و لوقا Voit در ورزشگاه به کار کردن.

“در سر من من به دنبال در [جمعه] شب بازی یک بازی برای ما” بون گفت. “چهار روز که در آن بسیاری از بچه های ما بازی خواهد کرد سه نفر از چهار. یک زن و شوهر ممکن است بازی در هر چهار اما در اکثر موارد به دنبال در سه تا از چهار تا کسانی که بچه ها [شنبه].”

Masahiro Tanaka است که میله میله به پرتاب دوم اغل گاو یا حشم جلسه روز یکشنبه در استادیوم یانکی. در صورتی که به خوبی می رود سمت راست-hander را ارتقا دهید به رو زنده hitters هفته آینده. خواهد بود که اولین بار Tanaka زمین خواهد شد به یک خمیر پس از Giancarlo استانتون را 112 مایل خط رانندگی آمار right-hander در سر در جولای 4 و ناشی از تصادم.

Aaron Judge
هارون قاضیn. y. پست: چارلز Wenzelberg

بون ندارد یک به روز رسانی در مورد لوئیس Cessa و Aroldis چپمن که quarantining دور از این باشگاه به دلیل COVID-19.


بون نمایشگاه بازی را به میگوئل آندوخار از سمت چپ میدان به shortstop طرف دوم پایه پنجم زمین باز یافته برای ارائه زاک Britton با پنج infielders در حالی که تبادل به زمین به توماس نیدو با یکی از. نیدو ریخته سپس یک واحد به سمت راست.

“من فکر می کنم آن را می سازد بسیاری از حس توجه به وضعیت و hitter وظیفه است که وجود دارد” گفت: Britton که مشغول به کار در یک intrasquad بازی با همان محور باشد.


اردن مونتگمری شروع می شود در مقابل متس یکشنبه شب و Deivi گارسیا باز می شود در مقابل فیلیز در روز دوشنبه.


Gio Urshela رفت در طول تمرین پنبه حلاجی شده که آمار در کشاله ران. او حضور داشتند توسط مربی استیو Donohue در این زمینه و راه می رفت. اما Urshela بود در صف و چندین نرم و صاف پخش در پایه سوم. بعد از بازی بون گفت Urshela خوب بود.


بون گفت: خوب بود به تجربه زندگی در جاده ها است که در محیط جدید است.

“من فکر می کردم و واقعا خوب پیش رفت” او گفت:. “از آن آسان به کار ما است.”

پس از دو هفته خود مواجه کوزه در زندگی تمرین پنبه حلاجی شده و یا شبیه سازی بازی ها, دیدن hurler متفاوت یکنواخت است یک گام بزرگ به سوی آماده شدن برای روز افتتاحیه در روز پنج شنبه در واشنگتن است.

“است که برای کمک به ما آماده” Urshela گفت: در مورد مواجهه با مخالف پارچ.


پرسید که چه اتوبوس سوار از برانکس به ملکه بود Urshela گفت: او خود را سوار. بون نیز سوار با نیمکت مربی کارلوس مندوزا.


خواسته در مورد بهار, آموزش 2.0 صدمات بون گفت shortstop چشم انداز Kyle دارنده چک شد ران/معده موضوع شب جمعه. دیگر از آن مدیر نمی تواند فکر می کنم از یکی دیگر از آسیب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر