قبل از Ahmaud Arbery مرگ چند نفر راه می رفت از طریق سایت ساخت و ساز گزارش می گوید

نظارت و فیلم بنا به گزارش های متعدد نشان می دهد مردم راه رفتن را از طریق یک سایت ساخت و ساز که در آن گرجستان هل دهنده Ahmaud Arbery متوقف شده قبل از اینکه به ضرب گلوله کشته لحظه بعد در یک حادثه که باعث شده ملی خشم.

Arbery 25 ساله سیاه پوست به ضرب گلوله کشته شد سه بار Feb. 23 پس از یک پدر و پسر اواز تعقیب او را در حالی که او در حال اجرا از طریق Satilla سواحل یک محله دو مایل از خانه خود را در نیوبرانزویک.

قبل از او کشته Arbery ثبت شده در داخل یک قاب خانه ساخته شده در همان خیابان.

گرگوری McMichael, 64 و تراویس McMichael, 34, شده اند زندانی به اتهام قتل پس از 7 مه. سالمند McMichael گفت: پلیس به او مشکوک Arbery مسئول اخیر نمیتوانیم در محله. او همچنین گفت Arbery حمله پسر خود را قبل از او کشته شد.

Glynn پلیس شهرستان گفت: ایالات متحده آمریکا امروز آنها تا به حال هیچ پرونده نمیتوانیم خانه و یا منازل به قصد سرقت بین Jan. 1 Feb. 23 در آن محله است. رسانه های محلی گزارش دادند یک ماشین دزدی.

صاحب خانه لری فارسی تایید به سی ان ان از طریق انتشار فیلم های جدید که چند نفر وارد سایت ساخت و ساز در طی چند ماه. سی ان ان گزارش داد که از آن به دست آمده 11 نظارت کلیپ از اکتبر. 25, 2019, به, فوریه. در 23 سال 2020 از وکیل J. الیزابت Graddy که به نمایندگی از زبان انگلیسی است.

در میان مردم دیده می شود از ورود به سایت در نوبت جداگانه: یک زن و مرد زن و مرد و حتی کودکان.

قبلا فارسی وکیل منتشر شد سه کلیپ دوربین های امنیتی گرفته شده Dec. 17 – بیش از دو ماه قبل از عکسبرداری – که نشان داد یک مرد سیاه و سفید در یک تی شرت و شلوارک در سایت. در آخر کلیپ مرد پیاده چند قدم به سوی جاده و سپس رفتن به دور.

“این در حال حاضر به نظر می رسد که این مرد جوان ممکن است در آینده بر روی این ملک برای آب” Graddy در بیانیه ای گفت. “وجود دارد یک منبع آب در حوض پشت خانه به عنوان به خوبی به عنوان یک منبع نزدیک به جبهه ساختار. اگر چه این منابع آب به نظر نمی رسد در هر یک از دوربین های فریم مرد جوان حرکت می کند و از مکان خود.”

تجزیه و تحلیل ویدئو: کارشناسان حقوقی شکستن Ahmaud Arbery تیراندازی تصویری

معلوم نیست که آیا Arbery است که فرد نشان داده شده در هر یک از فیلم های گرفته شده قبل از Feb. 23.

Arbery را واندا کوپر-جونز گفت: او معتقد است پسرش – که آرزوی بودن برق مانند سه عموهای – صرفا از دویدن.

لی مریت یک وکیل برای Arbery خانواده گفت ناتمام اموال “برق رویای” و مظنون Arbery شد رعایت برق کار از خانه.

به زبان انگلیسی گفت: خانه گسترده بود و چیزی بود که تا کنون گرفته شده از ملک. انگلیسی نمی داند که هر کسی که در این ویدئوها که منتقل شده به تلفن خود را توسط خود سیستم های امنیتی زمانی که کسی وارد ملک Graddy سی ان ان گفت.

مورد پرتاب روابط به ویژه در میان فریادهای دهها پس از یک ویدئو از این حادثه شد ارسال شده در سایت از یک ایستگاه رادیویی محلی در مارس 5.

فازی فیلم گرفته شده توسط یک مرد پلیس می گویند گواه است – نشان می دهد Arbery لباس پوشیدن و در لباس سفید بالا در حال اجرا از McMichaels. تراویس McMichael و Arbery به نظر می رسد به مبارزه بیش از یک تفنگ.

آن را نشان نمی دهد Arbery با اسلحه گرم; پلیس گفت: نه آنها بهبود یک.

‘حقایق خواهد آمد’: وکیل قاتل Ahmaud Arbery می گویند که او یک “برائت” به عنوان گرجستان مورد گرم

گرگوری McMichael وکیل فرانکلین Hogue گفت: جزئیات بیشتر خواهد بود نشان داد در مقدماتی دادگاه که او قصد دارد به درخواست به زودی.

“حقیقت آشکار خواهد شد این است که فقط یک عمل خشونت آمیز و نژاد پرستی,” او گفت:. “گرگ McMichael نمی ارتکاب قتل است. گرگ McMichael است نه یک حزب به جرم قتل.”

گرجستان دفتر تحقیقات صورت گرفته بیش از این مورد است. اف بی آی نیز با وزن بالقوه فدرال جرم و جنایت نفرت اتهامات عنوان شده علیه. دادگاه تا حد زیادی بسته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و آن را شناخته شده است که یک هیئت منصفه می تواند برگزار خواهد شد.

کمک: Nicquel تری Ellis; آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>