نه هر کس متنفر میچ.

پس از Chicago Bears کاهش پنجم-سال گزینه در صورتی کارفرمایی میچ Trubisky چهار سال 29 میلیون به طور کامل تضمین شده rookie قرارداد راه اندازی یک پتانسیل فروپاشی پس از این فصل بسیاری در NFL جامعه خندید و آن را دیدم به اعتبار Trubisky نباید انتخاب شده اند با شماره 2 انتخاب 2017 پیش نویس NFL.

دیرین خبرنگار ورزشی و ESPN شخصیت مایک Wilbon است که در میان آنها نیست گفت: روز شنبه در “tamöz نشان می دهد که” من احساس می کنم بد برای میچ Trubisky. او یک مربی [مت Nagy] که نمی خواهند به مربی او. Trubisky است که گرفته شده توسط یک مربی و جنرال موتورز [Ryan سرعت] که نمی خواهد به عقب او.”

Trubisky در حال حاضر شده است برچسب پیش نویس یک مجسمه نیم تنه به خصوص پس از مصرف یک قدم رو به عقب در فصل گذشته که در شیکاگو رفت 8-8 و از دست رفته پلی آف پس از رفتن 12-4 سال قبل از آن بیشتر شد و با توجه به خرس دفاع به جای Trubisky و Nagy را جرم.

در حال حاضر 25 ساله Trubisky را در مقابل عقاب’ Super Bowl قهرمان Nick Foles در چه سرعت در حال حاضر اعلام کرده است باز رقابت برای شروع کار. خرس به دست آورد 31 ساله Foles از Jacksonville Jaguars این offseason پس از او فقط در چهار بازی در سال گذشته به دلیل شکسته ترقوه.

Trubisky که انداخت 17 touchdowns و 10 interceptions فصل گذشته در 15 بازی بنا به گزارش ها تا به حال یک شکاف با سر مربی. Nagy گرفت و پس از Trubisky را rookie فصل پس از خدمت به عنوان هماهنگ کننده توهین آمیز با این سال را به سوپر باول MVP پاتریک Mahomes و Kansas City Chiefs.

Mitch Trubisky
میچ Trubiskyگتی ایماژ

خرس معامله شد تا برای انتخاب Trubisky در حالی که روسای snagged Mahomes به راحتی بهترین بازیکن خط حمله در فوتبال با 10 انتخاب کنید.

“این مربی نمی خواهند به مربی او گفت:” Wilbon بزرگ شیکاگو ورزشی فن. “من می دانم که از بازیکنان بودند که در شهر کانزاس در آن زمان است. من دوست دارم آخرین فرد از میچ.”

خرس جرم اغلب نگاه discombobulated فصل گذشته با Trubisky که موثر تر است زمانی که او اجرا می شود تا آنجا که او می اندازد بودن محدود در Nagy را جرم. Trubisky شد تا علامت پس از دست دادن به Green Bay که او را مورد سوال Nagy بازی برنامه ریزی برای خط حمله.

“من فکر کردم ما می توانست بیشتر فشار [به خط حمله] حرکت جیب کمی بیشتر و گرفتن [از جیب],” Trubisky گفت: در آن زمان.

Nagy که نشسته Trubisky یک بازی با استناد به یک لگن آسیب عنوان نظر نسبت داده و آن را به Trubisky سرخوردگی پس از اتمام فقط 29 53 پاس تلاش برای 334 متری یک زمین نشستن کامل هواپیما و دو interceptions. او اخراج شد سه بار.

در مورد خرس کاهش سال پنجم-گزینه ای که به معنی Trubisky یک فرصت برای صرفه جویی در کار خود را در شیکاگو Wilbon گفت: “این فقط اشتباه برای درمان Trubisky این راه است. … اگر آنها مربی او و او نیست تا به آن اجازه دهید او برود.”

Wilbon گفت: خرس هرگز باید معامله میدارد Nos. 3, 67, 111 و یک سوم طفیلی در سال 2018 برای Trubisky که آن را بیش از حد فشار بر Trubisky و که او می تواند آن را اداره کند.

ضد Trubisky پچ پچ شدیم تا با صدای بلند که UNC محصول سعی در خاموش کردن کلیه تلویزیون ها در این تیم پیچیده است. که یک مشکل نیست در حال حاضر با امکانات از حد به دلیل coronavirus. لیگ تنظیم شده است به انتشار برنامه خود در روز پنجشنبه اما آن نامشخص است که آیا NFL باز خواهد شد در زمان برای سپتامبر. 10 تاریخ شروع.

کانون توجه خواهد بود و خرس Trubisky درام هر زمان که فصل آغاز می شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de