همه نشانه ها با اشاره به سمت میچ Trubisky احتمالی خروج از شیکاگو است.

خرس در روز شنبه کاهش یافته و پنجم-سال گزینه خود را آماده نبرد کارفرمایی NFL شبکه گزارش ساخت Trubisky یک عامل آزاد پس از این فصل است.

این حرکت در می آید یک ماه پس از خرس مدیر کل Ryan سرعت اعلام می شود وجود دارد باز کارفرمایی رقابت در پی تیم تجارت برای Nick Foles از پلنگ.

Trubisky است در وسط یک چهار سال 29 میلیون انتخاب کنید و پس از او گرفته شده با شماره 2 انتخاب در سال 2017 پیش نویس NFL اما آشکار است خرس دیگر متعهد به او را در دراز مدت.

که می تواند تغییر کند اگر Trubisky می توانید ضرب و شتم Foles برای این کار و اکسل و قرار دادن خود را در خط به صورت رایگان-آژانس payday در.

تا کنون Trubisky شده است و یک مجسمه که خرس معامله را تا را انتخاب کنید و با بالا انتخاب کنید.

در ضمن دو quarterbacks از آن پیش نویس – Deshaun واتسون و پاتریک Mahomes – پدید آمده اند به عنوان دو تا از بهترین سیگنال-تماس گیرنده در ورزش. Mahomes بود 2018 MVP و رهبری Kansas City Chiefs به یک سوپر باول برنده شدن در ماه فوریه در حالی که واتسون شده است جامد برای Houston Texans.

Mitch Trubisky
میچ Trubiskyگتی ایماژ

Foles led عقاب به سوپر باول عنوان در محل مجروح استارت کارسون Wentz در سال 2018 قبل از امضای چهار سال $88 میلیون قرارداد با پلنگ در مارس 2019. 31 ساله کارگر ماهر به نظر می رسد فقط در چهار بازی به دلیل مصدومیت شد و رسیدگی به این خرس به یک چهارم-دور انتخاب کنید.

آخرین شماره 2 به طور کلی انتخاب را به خود گزینه برداشت شد قوچ’ توهین آمیز مقابله با گرگ رابینسون در سال 2017.

Trubisky که تا به حال فقط یکی از قوی سال در کالج در کارولینای شمالی احتمالا هرگز نباید ام گرفته شده است بنابراین در وهله اول. واتسون تا به حال به مراتب بهتر کالج حرفه ای پیشرو کلمسون به back-to-back قهرمانی ملی بازی ظاهر و خرد آلاباما در هر دو مورد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de