بیس بال را نبود برگ خالی برای سایر ورزش, ستاره سرگرمی

خود افسانه ای مشاغل تشکیل شد در کسب و کار دیگر از بازی بیس بال, اما عشق خود را از این بازی آنها را به پیوستن به میلیون ها نفر از مردم ریشه برای برخی از مرتب کردن بر اساس از لیگ فصل است.

لایحه Parcells جان Calipari باب Hurley, Mary Hart, گری ویلیامز جدیدترین Accorsi و حیاتی مشترک با پست چه بیس بال است به معنای زندگی خود را و چه مقدار از آنها باید آن را از دست رفته پس از بهار آموزش از بین رفت در مارس 12 با توجه به کوروناویروس.

جان Calipari

“این است که چه تابستانی است, تابستان است,” گفت: Calipari از 61 سال از دانشگاه کنتاکی مربی تیم بسکتبال گفت: از Lexington, Ky. او در پیتسبورگ ریشه برای دزدان دریایی ویلی Stargell بیل Mazeroski و مدیر دنی Murtaugh. بعد از آن در زندگی Calipari به دست آورد طعم و مزه برای یانکی ها به دلیل آتشین بیلی مارتین. که منجر به یک دوستی با یانکی ها GM برایان Cashman که بزرگ شد در لکزینگتون یک Wildcats فن و سالانه تابستان سفر از یک Lavallette, N. J., جایی که او صرف تابستان خود را به استادیوم یانکی.

مانند بسیاری دیگر Calipari است ریشه برای بازیکنان و مالکان برای ایجاد یک مسیر به نوعی از فصل.

“امید من این است که آنها به نحوی آن را تقریبا مانند ملت به آن نیاز دارد. اما اولین چیز این است که بازیکنان و خانواده های آنان و کارکنان و خانواده های آنها گفت:” Calipari که هدایت کنتاکی به 2012 NCAA عنوان و القاء شد به Basketball Hall of Fame در سال 2015.

Parcells
لایحه Parcells چت با تری کالینز در سال 2012.AP

لایحه Parcells

Parcells است که در فوتبال حرفه ای سالن از شهرت خود را برای مربیگری دلاوری و پیشرو غول به دو سوپر باول عناوین. اما بیس بال بوده و در 78 ساله در شمال نیوجرسی بومی خون برای همیشه لطفا برای.

“بیس بال در آن بود برای من وقتی که جوان بودم. که در آن بود. من عاشق تمام ورزشی اما بیس بال بود که آن را” Parcells گفت: از سواحل شرق فلوریدا جایی که او حضور بهار آموزش بازی و نقش گلف با سابق لیگ پارچ جیم Kaat. “من آن را بسیار دست من عشق basebalI. من جان سخت طرفدار بیس بال شده اند تمام زندگی من است.”

و به اندازه کافی به وضوح به یاد بیاورید وسعت پولو زمینه بود که در خانه به, غول, تیم های مورد علاقه خود.

“من می نشستن در سمت چپ-زمینه سفید با میت. وجود دارد هیچ کس دیگری می تواند خود را در دو بخش” Parcells گفت: اصلی خانه متس بود که 56,000 صندلی و یک مرکز میدان نرده 483-فوت دور از صفحه اصلی. “اولین بازی من بود و غول در برابر دزدان دریایی. آن را بارید پس از دو نوبت. من می خواستم به پرتاب. من تا به حال به 9 یا 10.”

باب Hurley

افسانه ای نیوجرسی دبیرستان مربی بسکتبال در سالن بسکتبال شهرت برای پیشرو Jersey شهرستان سنت آنتونی به چهار ملی عنوان و 26 مسابقات قهرمانی کشور. مدرسه بسته است در سال 2017.

اما بیس بال آن است که ریتم بازی.

“همه ما نگاه رو به جلو در طول زمستان مورد آماده شدن برای بیس بال با خواندن در مورد آن و در مورد آن صحبت و سپس در فوریه, از آنجایی که من بازنشسته دو نفر از چهار سال گذشته ما را به بهار آموزش و فقط لذت بردن از بیس بال است که در آینده در حال حاضر” 72 ساله Hurley, یک Yankees fan گفت: از خود شهر جرسی صفحه اصلی. “شما شروع به صحبت کردن به مردم در مورد پیش فصل, [دمینگو] آلمانی تعلیق چه [اردن] مونتگمری در حال رفتن به می خواهم.”

برای Hurley, coronavirus آمار نزدیک به خانه.

“این چیزی است که من دریافت یک تماس تلفنی در هر سه روز در مورد کسی که من می دانم که مرده است” هرلی گفت. “یکی از بازیکنان سابق به نام من و گفت:” من در نهایت می تواند خارج و من به دیدن شما در لیبرتی پارک ایالتی.’ من او را دیدم و او گفت: “برادر من درگذشت.’ سپس من دریافت یک تماس تلفنی از کسی دیگری و یکی از بازیکنان سابق درگذشت.”

MLB
مری هارت پرت کردن زمین برای اولین بار در یک داجرز بازی در سال 2019.AP

مری هارت

هارت 69 ساخته شده حرفه ای خود را در تلویزیون و چه در سابق و در زمان طولانی میزبان “سرگرمی امشب.” اما لا resident زندگی حول محور معشوق داجرز که او ساعت از فصل-بلیط صندلی به طور مستقیم در پشت صفحه اصلی در یاد ورزشگاه طفره زن. با کمک از سابق طفره زن مدیر تامی Lasorda هارت خواند سرود ملی در چاوز دره در اوایل ’80s.

“من از دست رفته آن بسیار است. من پوشیدن من طفره زن کلاه در اطراف و من پوشیدن من طفره زن, ماسک, در لا, که در آن ما هنوز هم نیاز به پوشیدن ماسک. من در واقع با توسل به ما همیشه بازی های قدیمی در MLB. من نمی پیدا کردن بسیار لذت بخش است که با این حال” هارت گفت: روز شنبه از آیداهو که در آن او و شوهر برت Sugarman در زمان استراحت از LA.

هارت شده است ماندن متصل با تیم خود را از طریق زوم چت با بازیکنان ارائه شده توسط باشگاه.

“این خیلی خوب است چون شما احساس می کنید شما در حال تماس با بازیکنان,” او گفت:.

هنوز خالی لطمه می زند.

“این سخت است. مانند هر کس دیگری که ما در حال شراب خواری-تماشای چیزهایی که ما نمی خواهد در زمان حال به تماشای این دلیل است که ما خواهد بود تماشای ballgames. حتی زمانی که ما در حال سفر ما در حال تماشای بازی. ما در داجرز گفت:” هارت معتقد است که مردم نیاز به بیس بال برای سلامت عقل مقاصد.

“ما نیاز به آن را برای ما روانی خوبی بودن. حتی اگر ما نمی تواند برای چند ماه اول از بازی من امیدوار هستم ما یک فصل و ماه های اکتبر و نوامبر ما قادر خواهد بود برای رفتن و نشستن در غرفه دوباره” هارت گفت. “این است که غمگین و افسرده به بسیاری از مردم است که ما لازم نیست که ما به بیس بال. من هر روز دعا می کنم ما باید بیس بال. بازگشت به اوضاع عادی خواهد شد به سرعت اتفاق می افتد هنگامی که ما می توانید ببینید بیس بال. من امیدوار داجرز و یانکی ها در جهان سری.”

جدیدترین Accorsi

به عنوان غول GM Accorsi هماهنگ درخشان سال 2004 پیش نویس تجارت روز که تحویل دو بار سوپر باول برنده کارفرمایی Eli Manning به شرق رادرفورد و صرف سال کار در فوتبال است. اما از آن است که بیس بال او اشتیاق.

“تمام چیزهایی که من از دست این چیزی که من از دست بیشتر است. من مثل همه ورزش است اما بیس بال بوده و من برای اولین بار. من 10 در سال 1951 دوران طلایی بیس بال وقتی بیس بال بود که تا کنون بزرگترین ورزش در کشور است. من همیشه دوست داشتم بیس بال. آن است که هر روز مانند یک همدم” Accorsi, 78 گفت: از Hershey Pa. صفحه اصلی پس از خروج خود را در شهر نیویورک اقامت در مارس 12, چرا که او در خطر ابتلا به کوروناویروس.

“بیس بال هرگز ناامید شما. آن را به شما می دهد یک بازی هر شب و همیشه وجود دارد چیزی در جریان است. من همیشه عاشق فصل به طور منظم بیش از postseason به دلیل الگو و درام از کل تابستان و این تغییرات در هر روز است. آن است که فوق العاده ای درجه اعتبار ساقط است. من خواندن بسیاری مانند به خواندن تاریخ. اما مانند هر کس دیگری شما نمی توانید پر کنید که از درجه اعتبار ساقط است. برای من آن است که نه تنها چیزی به تماشای. این عشق من. اولین چیزی که شما را هر روز خوانده شد جعبه نمرات و من بیس بال بسته هنگامی که آن را برای اولین بار به وجود آمد. من برنامه ریزی شده روز من که در راه است. در اوایل روز من برنامه ریزی شده چه بازی من بود رفتن به سازمان دیده بان و هنگامی که. آن است که فوق العاده ای درجه اعتبار ساقط است.”

در طول شش سال اول بازنشستگی Accorsi با حضور بهار آموزش و اغلب خال خال شد در George M. Steinbrenner زمینه در تمپا. و مانند Calipari, Accorsi نظر Cashman یک دوست.

مانند بسیاری دیگر از طرفداران بیس بال, Accorsi پدر معرفی او را به تب و تاب از این بازی است.

“پدرم گفت:” چرا شما نمی نشستن و گوش دادن به این بازی است.’ این آخرین بازی ’49 فصل و Yanks تا به حال به پیروزی در این بازی برای برنده شدن در این پرچم. ما یک تلویزیون در سال 1950 اما [وجود دارد] بسیار کمی بیس بال [تلویزیون]. وجود دارد یک مرد در شهر بود که جنرال موتورز از یک ایستگاه رادیویی در هریسبورگ و او یک یانکی فن و با او قراردادی برای یانکی بازی ها” Accorsi گفت. “وجود نداشت بسیاری از, شب بازی ها, بنابراین من به گوش مل آلن هر روز به جز زمانی که آنها در جاده ها است. من قادر به گوش دادن به مورد علاقه من در تیم است. این خنده دار است شما را اسکن شماره گیری و برداشتن شما می توانید توله و کاردینالها و جوراب سفید. این نوع از چیزی که من را در حال حاضر با بیس بال بسته است.”

Accorsi به یاد می آورد آن دو عظیم 1949 بازی یانکی ها و Red Sox مانند آنها دیروز.

“آنها بسته بود برای اولین بار و آن دو از سری بازی برای برخی از دلیل. یانکی ها برنده پنج شنبه به نیروی مرحله نهایی مسابقات در روز یکشنبه. من فکر می کنم [ویک] Raschi تن به تن. [جری] کلمن به حال یک ضربه بزرگ در آن بازی من فکر می کنم او تا به حال یک سه گانه. [فیل] Rizzuto ضربه اولیه و آنها تقریبا منفجر بازی” Accorsi گفت. “من فقط به آن گوش شب دیگر در XM کانال. کوتاه و مختصر Gowdy و مل آلن. من به یاد داشته باشید گوش دادن به بازی با پدر من است. من نمی دانم زیادی است. من تو را دیدم من بازی برای اولین بار در سال 1951 دیدم یانکی ها دیدم [جو] DiMaggio است که در سال.”

Dick Vitale
کیر, حیاتی در اشعه های بازی در سال 2019.AP

کیر, حیاتی

حیاتی است پر از شب های زمستان از ساحل به ساحل با شور و شوق خود را برای کالج بسکتبال. در حال حاضر فن بیس بال نشسته و منتظر است.

“Yeah, I miss بیس بال بزرگ زمان. من شده اند [اشعه] فصل-بلیط دارنده بیش از 20 سال است. آنها برنده 96 [بازی] در سال گذشته و من فکر می کنم این تیم می تواند واقعا خاص” گفت: حیاتی که متولد پاسائیک و روشن تعلقات از یانکی ها به اشعه زمانی که او به ساراسوتا و صندلی در Tropicana زمینه در کنار پایه سوم بازدید کنندگان’ ستاره شرق. “در واقع بگویید یانکی ها حرکت بیش از. من نمی مراقبت از آنها [Gerrit] کول و آنها [و] استانتون و مقدار زیادی از حقوق و دستمزد. هنگامی که آن است که همه گفته و انجام می شود در صورتی که این بازی در سال اشعه خواهد بود شماره 1. اشعه در حال رفتن به برنده شدن در این بخش کاملا.”

داشتن مربی در دبیرستان کالج و NBA, 80 ساله, حیاتی رتبه ایمنی برای بازیکنان و مربیان و هر کس دیگری متصل شده به تیم به عنوان اولویت بالا.

“من یک مهره ورزشی اما بدون آن شما هیچ انتخاب” گفت: حیاتی که رفت به سالن بسکتبال از شهرت و کالج بسکتبال سالن از شهرت در سال 2008 و تبدیل شده به صبح زود تلویزیونی کنسرت, بدون بیس بال. “بیایید امیدوار باشیم و دعا می کنم زمانی که آنها شروع به بازی بازی های که تست همه معتبر به طوری که هر کس امن است.”

گری ویلیامز

ویلیامز مربی مریلند به سال 2002 NCAA عنوان و رفت به سالن بسکتبال از شهرت و College Basketball Hall of Fame در سال 2014 اما مانند Parcells بیس بال برای اولین بار آمد در اوایل زندگی است. او همچنین سر مربی در آمریکا, کالج بوستون و ایالت اوهایو.

“رشد و کمی بازی های لیگ شما همیشه تصور خود را به عنوان یک بازیکن لیگ اصلی بیس بال. در سن و سال من بیس بال بود گفت:” 75 ساله ویلیامز که در مریلند و دیدم که چگونه این منطقه شد گالوانیزه توسط اتباع برنده سال گذشته جهان سری. “بیس بال بود چیزی. هر کودکی که به بازی هر چیزی می خواستم به یک بازیکن لیگ اصلی بیس بال.

“شما فکر می کنم در این مورد بیش از حد بسیاری از مردم یکی از [بیس بال] آنها را نگه می دارد و آنها را می دهد ، چگونه بسیاری از خانواده ها پدر و پسر که چگونه آنها را رشد به عنوان یک فن و صحبت کردن در مورد این بازی و صحبت کردن در مورد آمار. وجود دارد که خیلی از آن می رود که همراه با بیس بال است که بچه ها در حال رفتن به از دست و پدران در حال رفتن به از دست.”

ویلیامز با استفاده از بیس بال به انتقال دور از شدت بسکتبال فصل است.

“بزرگترین چیزی که در مورد بیس بال به خصوص به عنوان یک مربی بسکتبال در زمانی که فصل تمام شد سرعت بازی کاملا متفاوت بود. شما واقعا می توانید آن را بدون نیاز به به طور کامل تمرکز” ویلیامز گفت. “رشد … شما تا به حال تیم خود من تا به حال فیلادلفیا فیلیز. من رفتم به Shibe پارک/کانی مک ورزشگاه از آنجا که آنها تا به حال یک و فیلیز وجود دارد در حالی که برای. من تو را دیدم ذرت ویلی بازی من تو را دیدم فرانک رابینسون خود rookie سال و استن Nicole.

“پدر بزرگ من مشغول به کار در راه آهن بود و نیمه حرفه ای بازیکن بیس بال و … او واقعا می خواست من به عنوان یک بازیکن بیس بال تا او را به من به بازی و چیزهایی مانند آن.”

همانطور که برای اتباع ضرب و شتم Astros در سال گذشته جهان سری ویلیامز به رسمیت شناخته شده تفاوت میان این تیم ها طرفداران.

“این واقعا جالب است که ببینید که چگونه است که galvanizes منطقه چه یک تیم موفق می تواند انجام دهد و بیس بال قطعا به شما می دهد که. شما احساس می کنید مانند شما می دانم که بازیکنان حتی اگر شما لازم نیست. شما احساس می کنید آنها بخشی از جامعه است. من به مدرسه رفت و در دانشگاه مریلند بنابراین بسیار آرام فن. من برای دیدن کال Ripken شکستن رکورد بازی. کسانی که همه چیز شما همیشه به یاد داشته باشید.

“بیس بال به خصوص برای نسل من که بازی بود. من فکر می کنم اگر هر کودکی می تواند داشته انتخاب و گفت: شما می توانید بازی های لیگ در هر ورزش شما خواهد گفت بیس بال. که علاقه به انجام به عنوان شما مسن تر است.”

ویلیامز بزرگ شده در جنوب نیوجرسی خواب بودن یک اتحادیه. امروز است که هنوز هم رویای زندگی در کودکان و نوجوانان. بزرگسالانی که عاشق بیس بال در سنین مشابه? آنها می خواهند یک بخش بزرگ از زندگی خود را نه بازگشت به نوبت در یک زمان.

و اگر هارت را آرزو می کنم برای یک Dodgers-یانکی ها سری جهانی می پیوندند همه بهتر است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de