بیس بال نیاز یک فرد بزرگسال به مرحله و جلوگیری از این فاجعه: شرمن

عزیز بزرگسالان:

شما در یک اتاق مناسب است ؟

این همه فقط برای رفتن به “من توپ و رفتن به خانه” روز آن است ؟ نام تماس ؟ خریت?

وجود دارد رفتن به یک لحظه که در آن یک رهبر یا سه بالا می رود بالا آشنا, نقش لفاظی های تهدید نیست وجود دارد ؟

باید آن را با شما کمیسر راب مانفرد. بیانیه ای را می توان این ساده است: اگر سیاسی و پزشکی جهان به نعمت های خود را, ما در حال بازی در فصل به طور منظم لیگ اصلی بیس بال آغاز جولای 3 ادامه از طریق استقلال در روز آخر هفته و ما امیدواریم که رفتن بدون وقفه تا زمانی که یک سری جهانی.

دوره. پایان بیانیه.

آیا این به این معنی MLB از دست می دهد مذاکره اهرم باید مانفرد مرتکب علنا به چیزی بسیار مصمم? شما شرط می بندم. اما این عمل باید طراحی شده برای وادار اتحادیه رهبر تونی کلارک به رفتار مشابه. برای ارتکاب به این. برای دیدن که برای پرداخت بقیه این فصل مهم است. اما نه مهم تر از همه فصل های دیگر است که می تواند بسیار منفی نهفته اگر به نحوی این یکی را جای بیش از دلار و صفر حس مشترک.

اگر بازیکنان می خواهید به انتخاب کردن به دلیل سلامت و یا نگرانی های مالی که خوب است. این خواهد بود که انتخاب کردن در سیستم. اما مانفرد و کلارک باید مهندسی معکوس این است. گویند بازی مجدد در صرفه ترین زمان برای کمک به آینده این ورزش است و ما در حال رفتن به کشف کردن که چگونه است که اتفاق می افتد. متقابل از دست دادن اهرم.

و یا شما می توانید نگه دارید در حال عبور ارائه می دهد به جلو و عقب است که شما می دانید تحریک خواهد شد دیگر. هر دو طرف متخصص در این آموزش از طریق سال در دانستن اینکه چه دکمه به فشار. ظاهرا در اینجا در مهد کودک بخشی از برنامه یک اپیدمی گسترده مرگ و بیماری و در سراسر کشور مالی ویرانی است به اندازه کافی برای متوقف کردن همه بیش از حد آشنا با رفتار.

موافق به توافق برسند که طرف نمی مانند هر دیگر. اما پسر آیا شما نیاز به هر یک از دیگر. صاحبان می توانید بازی بیس بال, اما آنها در حال بازی بیس بال با موتور از ورزش است. هیچ کس بزرگ شده که مایل به تماشای یک مالک. برعکس بازیکنان نباید قفل شده در این واحد پولی موضوع است. اگر صاحبان واقع don’t blink, این بدان معناست که هر بازیکن می سازد صفر بقیه این فصل و انتقال به سال آینده خواهد بود و حتی بیشتر از نظر مالی خطر ناک.

با حسن نیت وجود دارد مکانیسم های به تاخیر فولر بخش از حقوق به آینده افزایش حداقل دستمزد در سال آینده حذف مالیات لوکس مجازات بنابراین اگر بازار بزرگ باشگاه می خواهید به صرف در یک بازار سخت آنها جریمه برای انجام این کار است. راههای به انصاف. با حمایت به وضوح به جای شعارهای مانفرد و کلارک مجبور هستند برای بهتر خواهد شد اگر نه حسن نیت. شاید آنها نمی خواهد از دست دادن شغل خود را — هر چند شاید باید آنها را اگر آنها نمی تواند رسیدن به توافق با توجه به اینکه دوران تاریخی تقاضا تاریخی رهبری — اما از دست دادن شهرت و اعتبار خواهد بود مطلق اگر هر دو آنها وعده حل و موفق آشنا در میان هیاهو.

بیایید همچنین اضافه کردن یک مهلت ارسال آثار به عنوان یک محرک: ژوئن 5 به طوری که بازیکن می تواند به طور کامل در اردوگاه ژوئن 12 و باید سه هفته از بهار آموزش 2.0 قبل از کامل تخته سنگ در جولای 3.

بزرگسالان دیدن آن ، بیس بال شانس — به جای ادامه به انجام برسانند ما کمترین انتظارات به تمدید مفهوم ملی تفریح و سرگرمی. فکر می کنم استقلال در روز آخر هفته نه تنها در تمام طول روز بازی اما جشن اولین پاسخ دهندگان و پرسنل پزشکی. فکر می کنم از آن را به مخاطبان اسیر که هنوز NBA یا NHL. فکر می کنم از MLB بودن قورت, یک رهبر نه چندان مداوم در حال اجرا کردن آن محصول خود را. واقعا وجود دارد یک شانس برای کمک به موسسه طولانی مدت — خوب برای همه درگیر و تقویت ملت — خوب برای همه.

Ron Manfred and Tony Clark
ران مانفرد و تونی کلارکMLB via Getty Images

این آسان نخواهد بود. آن را جسارت به اول. که باید کمیسر بیس بال. کلارک پس از آن باید به دنبال. آن را ممکن است به معنای اظهارات عمومی از دیگر کهنه عوامل اگر آنها فکر می کنم اسکات بوروس است که obstructionist.

من تحسین بوروس’ شور برای محافظت از بازیکن حقوق. و بازیکنان حقوق ندارید. در عین حال من هم معتقدم مارس 26 توافقنامه آمده است که اگر بازی ها را بدون پرداخت طرفداران سپس یکی دیگر از مذاکره در مورد بازیکن جبران نیازهای بود. این بدان معنی نیست که بازیکنان باید یک سیستم مجبور بر آنها. به این معنی مذاکره کنند. آنچه این اتحادیه در طول تاریخ می کند بهترین قربانی یک کمی امروز برای بهبود بازیکنان در آینده — فکر می کنم کورت سیل.

یک راه حل وجود دارد که آغاز می شود با قرار دادن دور چه در حال حاضر sabres یا جغجغه و در نظر گرفتن خطر از رهبری است. است که خطر اما فکر می کنم این خطر اگر هر عمده دیگر تیم ورزشی در جهان نقش و شما نیست.

بزرگسالان نمی خواهد اجازه دهید که اتفاق می افتد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>