بیس بال به شدت نیاز دارد بازیکنان خود را برای دریافت این رای حق

واقعا وجود دارد تنها یک راه برای لیگ بیس بال بازیکنان ارتباط برای رفتن از اینجا. آنها را چند روز به رأی صاحبان اخیر — و به گفته صاحبان این آخرین پیشنهاد 60 بازی فصل.

آن را صحیح مطالعه, اتاق با توجه به سخت یادآوری آنها را دریافت کرده ام چند روز گذشته که coronavirus است که هنوز هم بسیار شرور مرید آماده به تحمیل آسیب به همان اندازه که ممکن است با از سرگیری عادی از همه نوع.

اما آن را نیز اجازه می دهد تا استراحت به درک: در دست خود است و تنها راه حل واقعی برای این ناخواسته و unwieldly کار ظروف سرباز یا مسافر است که تحت سلطه ورزشی ماه گذشته.

بهترین-امید-برای نتیجه در هر اختلاف کار است که برای هر دو طرف به احساس به عنوان اگر آنها راه می رفت بهتر برای بدون هیچ زحمتی. که هرگز در مورد بیس بال البته چون از سال 1972 تا سال 2016 و یا پس از, بازیکنان برنده یکی وابسته به ‘پیروس’ پیروزی پس از دیگری یک karmic اصلاح بازار برای 100 سال یا بیشتر است که قبل از آن. و در آخرین کار نبرد صاحبان ظهور یک برنده روشن است که هر دو جسارت آنها را برای آینده و باعث آنها را به شرکت در بیش از یک زن و شوهر از touchdown رقص.

اما در حال حاضر بازیکنان باید از این قدرت برای اطمینان از نتیجه گیری مناسب است. با توافق به 60-برنامه بازی آنها دریافت آنچه آنها می خواستند بیشتر از هر چیز دیگری — pro rata حقوق و دستمزد. اما آنها همچنین چیزی با ارزش تر امن اقامت در بالای زمین در این زد و خورد مفید است که در حال حاضر و حیاتی خواهد بود که ما شروع جدید شمارش معکوس به سمت انقضا حاضر CBA پس از 2021 فصل است.

قبول 60 بازی — که البته همچنین اجازه می دهد تا صاحبان به ادعای پیروزی از آنجا که تعداد آنها پیشنهاد هفته گذشته و یکی از آنها گیر کرده پشت هنگامی که بازیکنان مقابله با 70 — و آنها, البته, اجازه, بیس بال, به, بازگشت, با فرض این ویروس است که مایل به پیروی از حتی یک کمی.

هیچ چیز وجود دارد اما حرکت صعودی برای بازیکنان و اگر از آنها که آنها را وادار به تحویل بیس بال در هر فرم به یک مکان است که هنوز هم بوده است و بدون زندگی می کنند تیم های ورزشی برای بیش از 120 روز زمان آموزش بهار آغاز می شود در اوایل ماه جولای. آنها را حداقل یک بخشی از 2020 فصل و اگر شما فکر می کنم هیچ ارزش بخواهید هر یک از بازنشسته و اعضای نزدیک به 20 ، 000 مردان که باید بازی لیگ اصلی بیس بال آنچه آنها می خواهم که قادر به بازی حتی بیشتر از یک هفته از توپ.

اما آنها همچنین قادر خواهد بود به اذعان کرد که وجود دارد به سادگی هیچ درصدی برای هر کسی که در برگزاری برای بازی های بیشتر. تمام رشته های ورزشی مشغول هستند در چوب-و-حرکت بوکس رقص با COVID-19 و روشن است که بیس بال آرزو به توان فصل به طور منظم توسط Sept. 27 — و برگشتی اواخر اکتبر — با توجه به هشدارهای دکتر Anthony S. Fauci است و حکیم است و عمدتا به دلیل آن را به حداکثر رساندن احتمال این که بازیکنان به عنوان بسیاری که ممکن است ممکن است از ظهور فصل صدمه ندیده است.

این یک پیروزی برای همه — و یا حداقل به عنوان نزدیک به یک برنده به عنوان ورزش سزاوار پس از دفن سر خود را در گل و لای ماه گذشته و انجام همه چیز را در قدرت خود را به خشم و بیگانه به عنوان طرفداران بسیاری که ممکن است. نگاه بسیاری از تلخی وجود دارد و آن این است که یک خشم است که هر دو آسان به درک و آسان برای دفاع از.

Tony Clark
تونی کلارکگتی ایماژ

بسیاری از مردم به سادگی عاشق بیس بال بیش از حد برای همیشه با آن بخش است که در بیس بال بزرگترین هدیه و خوش شانس ترین دارایی. اما وجود خواهد داشت آسیب. وجود آسیب در سال 1972 و حتی بیشتر در سال 1981 و پس از 1994-95 وجود دارد مقدار زیادی از طرفداران که می رفت دور و دور ماندند. بیس بال ممکن است حکومت آمریکا چشم انداز آن را به عنوان یک بار بود اما هنوز هم قدرتمند کشتی برای بسیاری از مردم است.

ممکن است کشتن سخت ترین خط بازیکنان را حتی یک اینچ در این مبارزه و آنها مطمئنا به مدت طولانی خاطرات 16 ماه از زمانی که نبرد بعدی خطوط کشیده شده است. اما آن را هنوز هم می تواند یک پیروزی برای آنها, حتی اگر آن را نیز می توان یک پیروزی برای صاحبان. آنچه که باید به آن قابل تحمل است که این امر می تواند یک پیروزی برای بیس بال ،

اما تنها در صورتی که بازیکنان می تواند درک: این تنها راهی است که آنها می توانند در حال حاضر. این تنها راهی است که آنها می توانند رای بدهند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de