بر تضاد تهمت ادعای او رفت و به کاخ سفید پناهگاه به بازرسی آن رد تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس

واشنگتن – دادستان کل ویلیام Barr گفت: سرویس مخفی توصیه می شود که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پایین رفتن به کاخ سفید پناهگاه به دلیل تظاهرات خارج اجرایی عمارت کرده بودند تشدید تناقض ادعاهای رئیس جمهور که او رفت و زیرزمینی برای بازرسی.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رد “false” گزارش های خبری که سرویس مخفی با عجله او را به پناهگاه به عنوان اعتراض به مرگ جورج فلوید تشدید خارج از کاخ سفید گیتس.

اما در مصاحبه روز شنبه با رادیو فردا میزبان Bret Baier, Barr گفت: “همه چیز خیلی بد است که سرویس مخفی توصیه رئیس جمهور به پناهگاه. ما نمی توانیم که در کشور ما است.”

بار نیز رد تماس پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس گفت: تنبیه یک کل آژانس بر اقدامات فردی افسران هر دو “خطرناک” و “اشتباه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و پناهگاه: می گوید او رفت ‘به صورت کمی کوچک دوره کوتاه’ به ‘بازرسی,’ نه به خاطر تظاهرات

“من درک می کنم با توجه به سابقه نژادی و بی عدالتی در این کشور چرا آمریکایی آفریقایی جامعه … مشاهده می مخوف حوادث در مینیاپولیس به عنوان مظاهر نژادپرستی نهادی در ادارات پلیس” Barr گفت. اما دادستان کل افزود: روسای پلیس و رتبه بندی-و-فایل افسران درک نیاز به تغییر. “و من فکر می کنم آن را خطرناک برای اهریمن جلوه دادن پلیس است.”

بر این اظهارات آمده به عنوان مربی و دیگر شهرستانها عمده گامهای یا از بین بردن و یا برش تکه های از کمک های مالی از سازمان های پلیس. این مراحل را دنبال کنید فلوید مرگ در بازداشت پلیس پس از یک افسر زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت. که لمس کردن روز از تظاهرات معترضان نیز شاهد گزارش و فیلم از پلیس با استفاده از نیروی بیش از حد در تظاهرات و دیگر شهروندان است.

برداشت از پلیس: آمریکایی ها نمایش ها افت قابل توجهی در یک روز به تظاهرات ادامه مطالعه می یابد

Barr گفت که او به نفع ممنوعیت سبد تاکتیک.

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti قول داد به برش به اندازه 150 میلیون دلار است که بخشی از افزایش برنامه ریزی شده در اداره پلیس به بودجه و نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت که این شهر حرکت خواهد بودجه از NYPD به جوانان ابتکارات و خدمات اجتماعی در حالی که شهر امن است.

در مینیاپولیس حق وتو-اثبات اکثریت شورای شهر متعهد به از بین بردن آن اداره پلیس با وجود شهردار یعقوب فری تمایل به ایجاد تغییرات بدون شکستن بحرانزده نیروی پلیس.

Barr گفت: مسئولان باید “بسیار دقیق” قبل از دفاع برای برچیدن کل پلیس سازمان.

“اگر شما عقب نشینی پلیس از این جوامع وجود خواهد داشت وجود خواهد داشت بیشتر آسیب انجام می شود در این جوامع” بر گفته فاکس نیوز با استناد به های اخیر خشونت های آخر هفته در شیکاگو طی آن ده ها تن به ضرب گلوله کشته شدند.

بار نیز تشبیه عمده فروشی محکومیت ادارات پلیس به “نارضایتی های مشروع” از جامعه است. فقط به عنوان آمریکایی های آفریقایی تبار در حال درمان همان راه به دلیل رنگ پوست خود ادارات پلیس در حال ناعادلانه محکوم به دلیل اقدامات چند, او گفت:.

“ما باید به طور کلی عالی نیروهای پلیس در ایالات متحده است. … ما می خواهیم به در نظر گرفته شود با آنچه ما به عنوان افراد” Barr گفت.

کمک: Ryan Miller, Michael Collins و دیوید جکسون.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de