ورشکسته هرتز می شود تصویب به فروش برای $1 میلیارد دلار در سهام — اما کارشناسان انتظار حقوق صاحبان سهام به محو

بازار دررفتگی ساخته شده توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس یک پوستر کودک در Hertz Global Holdings, Inc.

یک دادگاه ورشکستگی اواخر جمعه تایید هرتز را HTZ +37.37% درخواست برای فروش برای $1 میلیارد دلار در سهام. این شرکت اجاره اتومبیل به نظر می رسد به تصرف در یک موج شدید علاقه نظری در سهام خود را پس از آن اعلام ورشکستگی اواخر ماه گذشته غرق شدن در بدهی و ضربه سخت جهانی محدودیت در سفر طراحی شده به سرعت به گسترش coronavirus.

هرتز سهام در صدر یک نمودار محبوبیت در میان Robinhood کاربران برنامه در روز جمعه.

فروش سهام جدید خواهد بود “سر خراشنده” تحلیل گران در Credisights گفت: در یک توجه داشته باشید قبل از تصمیم دادگاه است. هرتز رو delisting اطلاع این هفته و حتی بیشتر قانع کننده منفی است “که در 11 فصل با نا امن اوراق قرضه در یک شیب تخفیف” که به گفته تحلیلگران.

“مگر در مواردی که یک جن یا یک لامپ نشان داد تا وثیقه استخر انتظار داریم احتمالی ارزش حقوق صاحبان سهام خواهد بود صفر” به CreditSights تحلیلگران گفت.

سرمایه گذاران چشم دوخته اند هرتز ممکن است برخی از همان کسانی که شده اند خرید “عمیق ارزش ‘پنی-مانند “سهام” در Robinhood گفت: نانسی Tengler مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در Laffer Tengler سرمایه گذاری نیز پیش از این تصمیم.

“این است که سرمایه گذاری. آن قمار است,” او گفت:.

“این برای جفتک انداختن سریع جمعیت و نه در دراز مدت سرمایه گذاران” Tengler رفت. قبل از روز جمعه تصمیم گیری وجود نداشت و مشابه سابقه, او گفت:.

حتی پس از پیشنهاد فروش سهام هنوز هم نیاز به هجی کردن که “هر گونه پول را به این شرکت می تواند از دست دادن کل گفت:” امی لینچ سابق آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار کارمند و بنیانگذار خط مقدم پیروی از آن توصیه سازمانی مدیران در رعایت مسائل.

“این آشکار را به هوا تنگ به منظور جلوگیری از دعاوی در آینده” لینچ گفت MarketWatch.

هرتز سهام تقریبا سه برابر شده در ماه ژوئن به دست آورد و به 10% این هفته چهارشنبه delisting اطلاع از بازار بورس نیویورک وجود. سهام کاهش یافت و در حدود 3 ٪ در جلسه طولانی در روز جمعه پس از تصمیم دادگاه را, اخبار, اما به پایان رسید به طور منظم به روز معاملاتی تا 37 درصد.

سهام ضربه تمام وقت بسته شدن کم از 56 سنت در مه 26, چند روز پس از شرکت مارس 22 تشکیل پرونده ورشکستگی و گریه به دور از خود Aug. 2014 رکورد بسته بالا در $110.61. روز بعد آنها وارد بزرگترین آنها یک روز افزایش, همیشه, پریدن 136%.

اخیر متوسط حجم شده و بیش از 16 برابر حجم قبل از پر کردن است. قابل توجه Carl Icahn در زمان اولین فرصت پس از تشکیل پرونده برای فروش همه سهام خود را در یک شیب از دست دادن.

هرتز حرکت به دادگاه ورشکستگی مشخص بالقوه سهام فروش به عنوان یک فرصت برای بدهکاران به افزایش سرمایه در شرایط بهتر. این شرکت را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

هرتز است No. 1 در یک محبوبیت لیست در Robintrack یک سایت که آهنگ های فعالیت در Robinhood برنامه.

“ما از دیدگاه, 30-رسیدگی به نا امن قیمت اوراق قرضه باید به ایجاد برخی از تجدید نظر از سهام صعودی برای شرکت در فصل 11. ما قدیمی از مد افتاده است که راه” به CreditSights تحلیلگران گفت.

هرتز را به طور گسترده به داد و ستد اکتبر 2022 شرکت های بزرگ اوراق قرضه در دست تغییر در قیمت به طور متوسط در حدود 40.50 سنت دلار جمعه غوطه از نزدیک به 100 سنت دلار در آغاز ماه مارس با توجه به پیوند تجارت و قیمت گذاری پلت فرم MarketAxess. اوراق قرضه اغلب در نظر گرفته مضطرب هنگامی که آنها تجارت زیر 70 سنت دلار.

“ما فکر می کنیم این معامله خواهد بود بیشتر سرقت از اطلاعات غلط دادن به ارشد امن” آنها گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de