بالتیمور رستوران معذرت خواهی به سیاه و سفید زن و پسر پس از انکار آنها خدمات بیش از لباس

یک بالتیمور صاحب رستوران که بارها زیر آتش آمده آن لباس کد سیاست عذرخواهی به یک زن سیاه و سفید و پسر او برای انکار آنها خدمات برای پوشیدن لباس که نه پایبند به حجاب است.

مارسیا اعطا شد و بارها و بارها گفته شده توسط یک مدیر که او و پسرش, Dallas قادر به غذا خوردن در Ouzo خلیج دوشنبه در یک ویدئو او ثبت شده و در رسانه های اجتماعی شنبه.

“آنها به من گفتن که پسر من نمی تواند غذا خوردن در اینجا به دلیل وجود دارد هیچ ورزشی می پوشند ؟ او نه” گرانت گفت. “و وجود بچه ها در خارج وجود دارد با کفش تنیس روی.”

در این ویدئو او دیده می شود پوشیدن کفش ورزشی, بدنسازی, کوتاه, و, هوایی, اردن, تی شرت. یک کودک دیگر, ثبت خوردن بیرون پوشیده بود شبیه پوشاک. که کودک سفید بود.

اطلس رستوران که صاحب Ouzo خلیج و کشت از دیگر رستوران ها در منطقه به نام حادثه “فوق العاده نگران کننده” است و قرار دادن مدیر درگیر در “نامعلوم ترک کنند.”

“در حالی که لباس کدهای سراسر اطلس خواص هستند در نتیجه از جریان ورودی از مشتریان به هیچ وجه در آنها در نظر گرفته شده بود تبعیض آمیز گفت:” گروه در بیانیه منتشر شده در توییتر شنبه شب.

اطلس نیز نیاز نیست هر کسی با سن کمتر از 12 به دنبال کد لباس در رستوران خود را.

رستوران اما مواجه شده است و بررسی برای ایجاد کد لباس مورد نیاز درک شده به تبعیض علیه سیاه پوست و لاتین مشتریان در سپتامبر گذشته در آن رستوران Choptank.

آنها بهینه سازی سیاست پس از انتقاد به ویژه پاک کردن یک خط است که گفت: مدیریت می “اجرای این سیاست ها در اختیار آن است.” هر the Baltimore Sun, اطلس بنیانگذار الکس اسمیت به نام اتهام نژاد پرستی وارد در برابر او را “مایه تاسف است.”

دنبال جاشوا Bote در توییتر: @joshua_bote.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de