بیکر میفیلد ‘خوب’ با از دست دادن طرفداران بیش NFL زانو موضع

بیکر میفیلد قصد دارد به زانو زدن به نشانه همبستگی با بازیکنان در NFL و از او مراقبت می کند اگر او به از دست دادن طرفداران به دلیل آن است.

پس از شنیدن انتقاد کرد و گفت در Instagram او خواهد بود در اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس با در نظر گرفتن زانو هنگام پخش سرود ملی این Browns’ میله نور از یک کارفرمایی توضیح داد که دلیل ارجاع چه بازیکن سابق NFL و سبز کلاه بره مقابله و بویراحمد گفت: khezri در سال 2016.

“همه خیلی ناراحت مورد نظر من را درک نمی کند استدلال پشت زانو در وهله اول” میفیلد خود نوشت Instagram داستان. “Nate و Kap آمد به یک توافق که زانو زده بود و محترم ترین راه برای حمایت نظامی ما نیز در حالی که ایستاده تا برای برابری.

Baker Mayfield kneeling Browns NFL
بیکر میفیلدگتی ایماژ

“من بیشترین احترام را برای ما, نظامی, پلیس و مردم است که خدمت به کشور ما است. آن را در مورد برابری و همه تحت درمان به همان دلیل که ما همه انسان هستیم. آن نادیده گرفته شده است و برای بیش از حد طولانی است و تقصیر من نیز برای تبدیل شدن به بیشتر, تحصیل و اقامت سکوت. اگر من از دست دادن طرفداران این درست است. من همیشه صحبت ذهن من است. و این که از قلب است.”

در شنبه میفیلد ارسال شده یک ویدیو در Instagram او را از کار کردن در یک “من نمی توانم نفس بکشم” پیراهن. فن پاسخ با نوشتن “لطفا بگویید Browns طرفداران شما در حال رفتن به زانو در این فصل است.” میفیلد به او گفت: “بکشید سر خود را. من کاملا هستم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de