‘بد اقتصاد به عنوان مضر به سلامت به عنوان ویروس’: ما lurches نسبت به بازگشایی با وجود شوم coronavirus مدل

سان فرانسیسکو — میلیون ها نفر از ایتالیایی ها بودند اجازه بازگشت به کار این هفته پس از نزدیک به دو ماه در مستند به دلیل coronavirus. کودکان رایگان بازی خارج از خانه در اسپانیا دوباره پس از همه گیر نگهداری آنها در داخل خانه به مدت شش هفته.

حدود نیمی از ایالات در ایالات متحده گرفته اند مراحل مشابه به شل اجتماعی فاصله اقدامات اعمال شده به ویروس را از گسترش و دیگران با توجه به آن است.

اما در حالی که این دو سخت-آمار کشورهای اروپایی – دوم و سوم پس از آمریکا در مورد بالغ – باید بطور قابل توجهی کاهش ميزان عفونت و شروع به خم شدن خود را مربوطه منحنی مسیر ایالات متحده موارد به نظر می رسد مستقیم مانند یک فلش به ضرب گلوله به آسمان با هیچ نشانه ای از آن تبار در چشم.

ایالات متحده تا به حال حداقل 20,000 موارد COVID-19 هر روز از اواسط ماه مارس و دولت طرح افزایش این رقم به 200000 – با 3000 روزانه مرگ و میر – ژوئن 1, با توجه به نیویورک تایمز.

بسیاری از coronavirus جهش در حال چرخش جهان: ما نمی دانیم که اگر هر کدام خطرناک تر هستند

نفوذ مدل از دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی تقریبا دو برابر ملی خود مرگ پروجکشن دوشنبه از 72,000-plus به 134,475 توسط Aug. 4.

و یک مدل جدید از مدرسه وارتون در دانشگاه پنسیلوانیا پروژه تقریبا 117,000 مرگ و میر در ژوئن 30 – از زمان 71,000-plus – حتی بدون متحده بازگشایی. اگر متحده به طور کامل بازگشایی مرگ و میر را افزایش سرسام آور 466,000 توسط همان تاریخ در این مدل پیش بینی می کند.

به جز قابل توجه دورافتاده مانند ایالت نیویورک آمریکا همه گیر کانون نشان داده است که یک کاهش چشمگیر در آن روزانه موارد بیش از 10 روز گذشته در این کشور به طور کلی به نظر می رسد که plateaued. تنها 12 متحده در حال حاضر در حال نشان دادن یک پایدار مورد کاهش, اگر چه برخی از آنها تا به حال رو به کاهش و به دنبال آن افزایش یابد. یکی دیگر از 15 متحده را تجربه کرده اند پایدار را افزایش می دهد.

هنوز هم با وخیم مدل و یک منحنی است که نه خم ایالات متحده است هل دادن به سمت بازگشایی و برای حل این نیروی کار است که به عهده دولت فدرال در پاسخ به این بیماری همه گیر. چه اتفاقی می افتد ؟

اگر coronavirus را نگه می دارد در ما مقصر ‘ناکافی اجتماعی فاصله’

با توجه به کمتر-از-تشویق اطلاعات بسیاری از کارشناسان اندیشیدن احتیاط عواقب این کشور بازگشایی برای کسب و کار — حتی با برخی از شرایط.

“این امکان وجود دارد که این پدیده نشان دهنده های اخیر سطح شیب دار تا در تست به جای ادامه داد: رشد خطی در تجمعی عفونت” پن وارتون تحلیلگر ارشد جان Ricco گفت: ایالات متحده ناتوانی صاف منحنی. “اما به عنوان تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد آن را به یک امکان واقعی است که این ویروس را (نرخ انتقال) باقی می ماند بالا 1 در بسیاری از کشورها که به معنی است که این ویروس را ادامه خواهد داد به گسترش به طور نامحدود. ناکافی اجتماعی فاصله — آیا به عنوان یک نتیجه از رسمی محدودیت و یا noncompliance — است به احتمال زیاد به سرزنش می کنند.”

آن را به نام یک چالش آزمایشی: برای پیدا کردن یک coronavirus واکسن می تواند ما اخلاقی آلوده مردم با یک بیماری بدون درمان ؟

اضافه شده دیگر تحلیلگر ارشد الکس Arnon: “فاصله گرفتن از سیاست های کلی شده اند کمتر سخت و کمتر به شدت اجرا در آمریکا نسبت به دیگر سخت-آمار کشور وجود اینکه بسیاری از تفاوت های منطقه ای. وجود دارد نیز به وضوح شده است برخی از جزئی واژگونی اجتماعی فاصله در نیمه دوم آوریل. من می توانم آن را در داده و من می توانم آن را از من جلو پنجره.”

پیش بینی مدل های تنظیم شده برای شل کردن از محدودیت های برخی از آن به احتمال زیاد باعث رشد اعتراضات به عنوان محدودیت را ویران اقتصاد است. این IHME مدل متکی بر داده های تلفن همراه از چهار منبع برای پیگیری تحرک که مدیر موسسه کریس موری گفت افزایش یافته است و حتی قبل از اینکه متحده آغاز بازگشایی.

که بخش عمده ای از دلیل مرگ بالغ در مدل سر به فلک کشید موری گفت که اجتماعی فاصله بدون شک با این نسخهها کار در مهار این ویروس گسترش یافته است.

“چالش, البته, وجود دارد, enormous بحران اقتصادی ایجاد شده که” موری گفت. “من فکر می کنم لیگ برتر بحث از نظر سیاست است چه حق تجارت و که در آن برخی از این مدل ها ممکن است مفید در تفکر است که از طریق.”

حفاظت از پول خود را: در اینجا برخی از استراتژی های مالی برای مقابله با کروناویروس را تهدید به بازنشستگی خود را

پن وارتون, یک, برای مثال, پیش بینی که تا تاریخ 30 ژوئن به تولید ناخالص ملی خواهد بود 11.6 درصد کمتر از یک سال پیش از آن – و 18.6 میلیون شغل از دست رفته خواهد بود در ماه مه و ژوئن – اگر متحده نمی بازگشایی قبل از ماه جولای ،

اگر آنها به طور کامل بازگشایی شد حق دور به تولید ناخالص داخلی در 30 ژوئن افزایش خواهد داد 1.5 درصد نسبت به بازگشایی و زیان کار در اردیبهشت و خرداد که در اصل بود از بین برود. یک بخشی از بازگشایی خواهد نتیجه 1% تولید ناخالص داخلی افزایش در سال بیش از سال و 14 میلیون شغل در این دو سال اما هزینه های اضافی 45,000 زندگی برای 30 ژوئن در مجموع 162,000.

Coronavirus موارد می تواند سنبله اگر ما نیست ‘دقیق’ با بازگشایی برنامه

دکتر جورج رادرفورد از بیماری های عفونی و جهانی اپیدمیولوژی در دانشگاه کالیفرنیا-سان فرانسیسکو اشاره متعادل عمل تصمیم گیرندگان باید انجام دهد به طور خودکار پاییز در کنار نگه داشتن مردم بی خطر است.

“همیشه وجود دارد یک تنش بین اقتصاد و پناه در محل” او گفت:. “بد اقتصاد به عنوان مضر به سلامت به عنوان ویروس.”

رادرفورد قرار داده شده است مسئول آموزش 10,000 تماس با ردیاب کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom می خواهد که باید در جای خود به عنوان دولت حرکت به مرحله بعدی آن در مقابله با این بیماری همه گیر با تاکید بر تست ردیابی و جداسازی.

به دلیل حجم و تنوع از کشورها و فرهنگ های رادرفورد گفت: این منصفانه نیست برای مقایسه چگونه ایالات متحده انجام داده است در پاسخ به همه گیری به خیلی کشورهای کوچکتر. دقیق اقدامات اجرا شده در ایتالیا و یا جایی مانند semiautonomous منطقه هنگ کنگ که در آن دولت رفت و تا آنجا که نیاز به کسانی که در خانه قرنطینه به پوشیدن دستبند نظارت به احتمال زیاد سریع واکنش شدید در آمریکا

“وجود دارد 100 مختلف شیوع در ایالات متحده و شما باید برای مدیریت هر یک به طور جداگانه,” او گفت:. “این نوع از بزرگ و وسیع گسترده سیاست اظهارات می تواند بیش از حد تعمیم. شما می خواهید چیزهای خاص برای منطقه شما.”

هر چند برخی از تحلیلگران بر این باورند که ویروس ممکن است عقب رفتن در گرمای تابستان رادرفورد است که در میان کسانی که انتظار می رود موارد به ضرب سرعت به عنوان مردم خود راضی در مورد کاهش و فاصله.

واقعیت را بررسی کنید: COVID-19 ممکن است ‘در اینجا به ماندن بگیرید ، حتی پس از واکسن

استیون Gjerstad ریاست جمهوری همکار در اقتصادی موسسه علوم در دانشگاه چپمن در کالیفرنیا گفت: ممکن است به افزایش فعالیت های اقتصادی در حالی که حفظ فاصله اجتماعی. خرید آنلاین یک مثال است.

با این حال او هشدار می دهد در برابر مردم اجازه گارد خود را و یادداشت ها که درجه حرارت بالا را حفظ کند این ویروس از resurging در سنگاپور است.

اگر بازگشایی انجام شده است سردستی و سپس اثر در مورد رشد را نشان می دهد تا با یک تاخیر: “افزایش نرخ جدید موارد تشخیص داده شده را شروع به نشان می دهد تا حدود 10 تا 12 روز بعد” Gjerstad گفت. “همه ما به یاد داشته باشید که موارد تشخیص داده شده در ایالات متحده آمریکا رفت و از هفت جامعه منتقل موارد در مارس 1 68,000 24 روز بعد. این نوع از رشد می تواند دوباره اتفاق می افتد اگر ما دقیق نیست در مورد چگونه ما شروع به بازگشایی کسب و کار.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>