بازگشت به مدرسه ؟ عمده ترین مدارس هستند و به سمت کلاس آنلاین به عنوان COVID-19 موارد سنبله

به عنوان COVID-19 مورد افزایش در بسیاری از کشورهای در چشم انداز فرد در یادگیری این سقوط در کشور عمده مدارس در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای از راه دور.

همانطور که از اواخر روز چهارشنبه, 11 از 15 سیستم مدرسه با ثبت نام در حال حاضر و یا برنامه ریزی برای شروع ترم پاییز آنلاین و یا در ترکیبی از حضوری و کلاس های آنلاین با توجه به آموزش و پرورش هفته مجله بازگشایی ردیاب. هنوز هم بالا دیگر مناطق منتقل کرده اند, مدرسه, برنامه, بعد, به امید موارد به کاهش و یا برای معلمان و مدیران به زمان بیشتری برای برنامه ریزی برای سال تحصیلی.

به عنوان back-to-school نزدیک به فصل آن را بسیار به احتمال زیاد اکثریت بزرگ منطقه خواهد شروع به یادگیری از راه دور در حالی که کار می کنند از برنامه های اجتماعی دور reopenings گفت: آنت اندرسون معاون دانشگاه جانز هاپکینز مرکز امن و سالم در مدارس.

بزرگترین عامل: آیا جامعه که در آن مدرسه واقع شده است دیدن عفونت نرخ كاهش گفت: کریستی ویلسون سرپرست گیاهی شبیه شاهبلوط هندی ابتدایی مدرسه در منطقه آریزونا که رئيس جمهور از انجمن آمریکایی مدیران مدرسه.

ایالات متحده آمریکا امروز تجزیه و تحلیل نشان می دهد که این کشور بزرگترین سیستم مدرسه در مراتب بدتر شکل از آنها در بهار امسال به عنوان سال تحصیلی مشکلاتی روبرو به سمت بسته شدن. در همه 11 از 15 متحده بزرگترین سیستم مدرسه در جوامع اضافه کردن COVID-19 نفر در بیش از سه بار رای آنها در دو هفته پایان آوریل 1.

در واقع فلوریدا میامی-Dade و Broward سیستم مدرسه در شهرستانهای اضافه کردن COVID-19 موارد بیش از دو بار به عنوان سریع به عنوان شهر نیویورک شد 1 مه. ایالات متحده آمریکا امروز تجزیه و تحلیل سرانه اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز.

“ترس برای زندگی من’: معلمان وزن خطرات ناشی از COVID-19

با مورد شمارش بدتر شدن برخی از مناطق’ برنامه کلاس های حضوری شده اند جایگزین توسط دولت هدایت و یا به نام شک با محلی مقامات بهداشتی.

حتی قبل از کالیفرنیا ارشاد صادر شده است که تقریبا همه دولت های مدارس باید شروع سال تحصیلی با آموزش از راه دور چندین مدارس در حال حاضر اعلام کردند که با آغاز دوره جدید تقریبا از جمله وزارت امور خارجه دو کشور: لس آنجلس دومین منطقه در کشور و سن دیگو.

در حال حاضر Orange County School District که هیئت مدیره تا به حال نمادین تایید شده داشتن مدارس باز کردن در-فرد باید حرکت به آموزش آنلاین تحت این هدایت است.

راهنمای پدر و مادر به مدرسه آنلاین: 9 پرسش برای کمک به دامپزشک خود را از مدرسه آنلاین برنامه

در میلواکی بسیاری از شهرستان های خصوصی و مستقل منشور مدارس مشغول به کار بود با این فرض که آنها می تواند بازگشایی با احتیاط. اما آخرین نسخه از راهنمایی از ایالت ویسکانسین, میله, تمام مدارس و دانشگاه ها از باز کردن تا شهرستان وارد فاز 5 — آن اتفاق نمی افتد تا زمانی که این شهر با چند معیار از جمله شاهد روند رو به پایین در COVID-19 را گسترش. به بازگشایی قبل از آن مدارس را به فردی تایید مقامات بهداشتی.

در مناطق دیگر در سراسر ایالات متحده از جمله Indianapolis, برخی از برنامه های مدرسه باید بند به پیاده سازی آموزش آنلاین باید COVID-19 موارد رشد.

Indianapolis, مدارس دولتی’ طرح به صراحت اشاره می کند: “این منطقه باید به سرعت قادر به پیاده سازی آموزش الکترونیکی برای 100 ٪ از دانش آموزان اگر نورد بسته شدن رخ می دهد” اگر چه مثبت COVID-19 آزمون به کار گرفته خواهد شد در یک “مورد به مورد و بر اساس.”

چگونه بسیاری از موارد که نزدیک مدارس ؟ بیشتر ندارد و پاسخ

باز آنلاین را افزایش می دهد یک میزبان از سهام مسائل افشای عمیق تقسیم در آموزش و پرورش آمریکا تجربه. آن را “واقعا بیشتر از یک راه حل موقت” به مشکلات دانش آموزان و معلمان روبرو هستند به عنوان موارد COVID-19 صعود ویلسون گفت:.

“همه دانش آموزان تا به حال برابر با دسترسی به دستگاه و نرم افزار و به نقاط مهم و با سرعت بالا دسترسی به اینترنت زمانی که مدارس بسته در بهار” اندرسون اضافه شده است. یک مطالعه توسط مایکروسافت در سال 2018 برآورد شده است که حدود نیمی از آمریکایی ها – 163 میلیون نفر – لازم نیست که اینترنت با سرعت بالا در صفحه اصلی.

علاوه بر این, ویلسون گفت: COVID-19 در معرض کمبود معلم. مدارس آماده برای پوشش برای تعداد زیادی از بیمار معلمان, او گفت:.

هل دادن به عقب شروع کلاس ها می دهد برخی از مدارس یک فرصت به دبستان.

کالیفرنیا رئیس آموزش و پرورش:هر مدرسه باید به دور ماندن از فرد آموزش

آتلانتا مدارس دولتی برنامه ریزی برای شروع اول نه هفته از سال تحصیلی آنلاین در حالی که مدارس دولتی و خصوصی در دالاس نمی بازگشایی برای فرد آموزش تا پس از 8 سپتامبر.

در کلرادو برآورد 53,000 دانش آموزان فاقد کامپیوتر و 66,000 خانواده ندارد و قابل اعتماد به اینترنت در خانه, این, بهار, بر اساس یک نظرسنجی توسط کلرادو ابتکار عمل آموزش و پرورش. این سقوط دنور مدارس شروع سال تحصیلی از راه دور با تحت فشار قرار دادند پشت اولین روز. مدرسه دستور داد هزاران نفر از دستگاه ها و Wi-Fi نقاط داغ و 93 درصد از دانش آموزان در حال حاضر دسترسی به اینترنت دنور سرپرست سوزانا Cordova گفت کلرادو عمومی رادیو.

در تگزاس رهبران دولت می گویند که آنها به شما ارائه 200 میلیون دلار از دولت فدرال مراقبت عمل محرک برای کامپیوتر و دسترسی به اینترنت است.

این همه استقبال از نشانه ها به اندرسون.

“من فکر می کنم این نشانه آن است که مناطق می خواهید برای انجام یک کار خیلی بهتر از این سقوط زمانی که آنها بازگشایی عملا از آنها قادر به انجام” در ماه مارس, او گفت:.

‘این است که جهنم’: پدر و مادر و بچه ها متنفرم آموزش آنلاین. چگونه می توانیم آن را بهتر ؟

کمک: Mike Stucka

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر